Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
28. jan 2010

emode ked davas jogurt to davas uz ako 4.prikrm? alebo ako to baby robite ked uz jogurty davate? striedate to miesto ovocia alebo je to 4. samostatny prikrm?

dm1
28. jan 2010

mimi prosim ta mohla by si dat nejaky link ze ktora je to ta bioderma?

rybca
28. jan 2010

dm - ja davam jogurt namiesto olovrantoveho UM, nechcem mu zvysovat pocet prikrmov a nejako sa mi toto zdalo najschodnejsie riesenie

dm1
28. jan 2010

rybca a teda davas co? jogurt, obed, a ovcie alebo kasu?

rybca
28. jan 2010

dm - o pol siestej mlieko, o osmej ked zideme dolu mu skusam davat chlebik ked ja ranajkujem, ale to nic nie je, lebo mu vobec nesmakuje, medzi 9-10 ovocie(dnes som pridala vlocky), medzi 11.30 a 12.30 obed, medzi 15 - 16 olovrant - teraz jogurt, niekedy to vymenim s desiatov a medzi 18-19 kasu, skusali sme pred spanim davat i mlieko, ale nechcel

jamaat
28. jan 2010

No tak dobrú noc prajem. 🙂

ludmilabb
29. jan 2010

a dobre rano sa praje, mne sa nad ranom zobudila a dost prdela aj plakala zeby to bolo zo vcerajsieho poharika kofoly? 😕

ludmilabb
29. jan 2010

a kdeze ste, co vas sneh zasypal? 😀

mimi21
29. jan 2010

ludla ja som tu, pekne zasnezene rano vsetkym 😵 😵 😵

no takato ma byt podla mna zima, u nas sype uz odvcera a vobec to nevyzera, ze by chcelao prestat, len mama ma nervy, lebo vecr ma dost segra z blavy, tak sa boji, ze ake budu cesty ...

ludka, podla mna to kofola nemoze byt, ja pijem stale dost vela vinei, aj mineralku jemne perlivu ale zas na druhej strane kazde babatko je ine...aj moja niekedy dost prdka, ale poprdka si a je ok, nikdy mi kvoli tomu neplakala

nikanika28
29. jan 2010

raaaanecko...hned z rna ma potesila postarka, doniesla mi balicek, saty H. Kitty 😵 z MMA a este mi k tomu poslala bonus take akoby ponozky s tvrdou podrazkou tiez H. Kitty 😵 😵 ...tak jupi jupiiii
A Ludka, dakujem za vcerajsie hlasovanie 😉
Aj ked ma to uz nebavi, ja poctivo zbieram cely den hlasy, spravim si 70hlasovy rozdiel...pride tretia hodina a zraaaazu konkurentovi nabehne behom ani nie hodiny tolko hlasov, ze ma predbehne....tak som sa vecer nasrala a brasko posielal hlasy s kompu...ale takymto sposobom by som to nechcela robit...no uvidim, ako to pojde dnes, ak mu to tak bude nabiehat po tretej, tak sa an to asi vyprdnem 😝 😝 🤐

jamaat
29. jan 2010

Čautee. My sme búvali síce prerušovane, ale do pol deviatej! 🙂

Aj ja čakám poštááároooooov!!!!!

Emka sa už pár dní zo sedu hodí dozadu a tresne si šišku. Nechápem, veď si na to dávala pozor, tak čo teraz robí??!! 😨

jamaat
29. jan 2010

Veru takto má vyzerať zima. Teším sa, ale dnes sa musíme s Emkou po meste plahočiť, tak to nebude bohviečo.

jamaat
29. jan 2010

Booože, píšem na tri razy!

ludka, podľa mňa to nebude z kofoly, veď už nie je mesačné bábätko. Podľa mňa sa z prdkania zobudila a plakala preto, lebo by ešte spala.

mimi21
29. jan 2010

jani, tak daj vediet, co topanky co dorazili 😕 😕 😕

a nasa Nina uz vcera dvakrat sama zliezla, ked sa postavila, ale potom zase ani za zivy svet, reve kym ju nedame dole, alebo padne a tiez si riadne treskne gebulku, uz sme sa smiali, ze jej dame mm cyklisticku prilbu, alebo hokejovu, ale ta fajne smrdiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

zuzkad
29. jan 2010

bre ranko 🙂 🙂 🙂

dnes som k malemu vstavala okolo tretej tusim a potom o siedmej zacal nejak mrnkat, ale pri tom spal...tak som ho len chvilku tisila, dala mu dudlik a zaspinkal mi este a spal do 9,30 a ja s nim 🙂 🙂 🙂 nejak mi nie je najlepsie ...stale mam nadchu a uz aj hrdlo ma boli, ale uz akurat mam zaliate teraflu, tak dufam, ze mi zaberie, lebo dnes som aj s malym chcela ist von, lebo vcera som nebola aj ked u nas bolo velmi prijemne az na ten preklaty sneh 😠 😠 😠 😠

mimi21
29. jan 2010

inak baby otazlka do plena: co nocnik, skusali ste uz, davate? kedy davate? kedy zacnete?
uz som na to dlhsie myslela, ale furt som zabudla napisat...

jamaat
29. jan 2010

Doprčíc, zvonila mi poštárka, tak ja som sa už tešila, že topánky, ale to je inééééééééééé! Tak už len posledná možnosť, že to poslala ako balík a tie nosia osobitne. 😖

ludmilabb
29. jan 2010

a mne Sofia strajkuje spanie, nechapem uz neviem ako ju mam uspat 😠 a teraz mi tu reve
ale do satky som ju dvakrat davala, potom aj na fitloptu a von ist nemozem tak sa bude trapit a ja s nou parada ☹

iinuska
29. jan 2010

dobre ranko, my sme boli v noci hore 5x a o 7 sme vstavali. Tereaz vrabciacik spinka, chcela som varit, ale musim pockat, kym sa zobodi. Tak som zatial trosku poupratovala. Boze, len som nervozna, ze aj ked poumyvam, ked sa Adamko plazi, aj tak ma na tricku spinky, ja neviem, odkial sa ta spina berie. 😠

zuzka, vitaminy, medik. Na hrdlo je dobre kloktat slanu vlaznu vodu

mimi, ja este nemam nocnik ani kupeny. Ale Adamko este sam nesedi, takze mame casuuuuu 😀

emode
29. jan 2010

ahojte
z nas sa stali prieskumnici, rano som ju nasla obzuvat mm snurky od tenisiek
mimi nocnik sme skusali ale mala ho aboslutne odmieta tak zatial nechavam tak ... aj tak som citala ze to ma zmysel az okolo jedneho roka, tak neviem

dm jogurt som dala na desiatu alebo nejaky mliecny dezert lebo som mala pocit ze jej uz mlieko nestacilo, rano ju nakojim okolo siedmej alebo ked sa zobudi potom je desiata a obed okolo dvanastej jednej poobede ma ovocie a vecer kasu a kojim pomedzi to ako si pyta ... niekedy 2x niekedy len raz a konecne sa naucila aj nieco ine pit ...

ludmilabb
29. jan 2010

snurky bavia aj nasu Sofiu a tiez popruhy na rupsaku atd a minule mi oblizla kolieska na kociku, skoro ma vystrelo

uz spi, este raz som skusila fitloptu ale ine nervy mi vyrobila a ked som ju prekladala tak sa zacala miesit tak ktovie aky dlhy bude tento spanok 😖

ludmilabb
29. jan 2010

Jani ale mas napinavy den 😀

mimi ja uz davam ale nie na nocnik ale do klbka nad kvazi nocnik, pokakanu plienku som nevidela ani nepamatam 😵 u nas casovanie funguje presne

iinuska
29. jan 2010

Nieco na vylepsenie nalady 😀 😀

jamaat
29. jan 2010

Dokelu, ludka, ani nehovor! Ba ani nepíš! Teraz ešte rozmýšľam, ak by došli s balíkom, ale ja budem v meste...či si to zajtra budem môcť vyzdvihnúť. Začínam byť dosť nervózna, už som na ukľudnenie aj celú kuchyňu poriadila. 😝

kosska3003
29. jan 2010

ahojte tak ja som mala rano o 7 prechadzku musela som ist k starkej pre vyter a zaniest ho ku doktorke tak ranna rozcvicka bola ale teraz by som spala dneska pojdem hadam o 9 hihihi teraz mi mala spinka tak si aspon odychnem

jamaaat klud to zvladnes a topanky dojdu

luba142
29. jan 2010

caute baby-

no jamat snad to nejako dopadne prinajhorsom pojdes v tych cizmach no nech to aj extravagantne vyzera no a co 😉 😉 , ja mam jedny doma v skriny svadobne, teda jedny 😀 , moje to su 😀 ,ale uz by si to nestihla a aj tak pochybujem ze mas 4 nohu 😕

co sa tyka kasi tak mne mala nezje ani zo 120ml vody urobenu vzdy nieco necha a davam jej ju tiez tak dodinku az dve pred spanim takze potom este taha v pohode niekedy aj s oboch prs a to okolo 19 a okolo polnoci uz vrieska nanovo 😖 , vcera som skusila zamnenit za ovocie tak zjedla pol bananu+ pol jablka+ 2 susienky, a pred spanim vypila oba prsniky a 80 ml sunaru a o pol jedenastej vrestala tak som ju chovala len s cajom 😝

luba142
29. jan 2010

jaj a este som zabudla k tej babenke aprilovke, mne to tiez nevadi lebo aj tak sa viac menej nepozname takze to je v pohode 😎 😎
akurat sa ma kamoska pytala zo srandy ci sa nema pridat , ze ona je majovka len o rok skorej 😀

mimi21
29. jan 2010

iinuska mas moj dnesny hlas 😉

ja som objavila tie jogurty od Humanna (maju ich v DM, sssimi ich tusim spominala) je to ako ta nestle jogurtova desiata a toto je o euro lacnejsie, a aj prichute su celkom fajn, tak vyskusame ako

inak uz mi z tych zelenim a ovoci co mala moze sibe
tak vsade sa pise, ze jahody a paradajky su silny alergen, ale bez problemov ich najdete v jedlach pre deti od 8 mesiacov, tak potom co, mam davat, alebo radsej e-e
ale ja radsej opatrnne, lebo ja som alergicka 😝

luba142
29. jan 2010

mimi aj ja mam od Humanna ale som neskusala lebo som kupila aj tie Nestle jogurtove a pre malu je to kysle sa sknuri a trasie ale dala som tam trochen bananu a zjedla cosi