Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
5. feb 2010

baby, no pozerala som stav...tak herec uz ma 2112 hlasov..krasne si to zokruhlil 😠 😠 😠 .. a je tam uz dalsia vychcalka, prihlasila sa v pondelok a ma uz 606 hlasov... 😕 😕 😕 😕 ...
tak az vas to neotravuje, mozte mi dat hlasok... ? DAKUJEM
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...

jamaat
5. feb 2010

nika, zajtra sa končí hlasovanie? ..........Poviem aj Monike, nech zase kamošom rozošle link. ..........Som strašne zvedavá, čo urobia s hentým Mackom.

stija
5. feb 2010

nika poslane. ozaj, kedy to konci?

ludmilabb
5. feb 2010

ahojte,

nika zahlasovane 😉

mna ta moja dcera riadne cvici, dnes uz mi aj nervy rupli aj do placu aj by som jej po zadku capla kebyze mozem ☹

vidis Jani mohla som povedat doktorke aby mi recept na Fenistil napisala lebo volne ho nepredavaju
Sofia dnes zase len na rukach, na porazenie a ak su to zuby tak nech jej pekne rychlo vyjdu hadam sa aj modlit zacnem
a vyhadzala sa mi po celom telicku preto som aj dumala nad tym Fenistilom rano som jej dala poslednych 5 kvapiek co som mala od teba. A nechce pit, vobec mi prsnik nechcela a vyzivu som do nej natlacila v obyvacke na rukach lebo v stolicke mala hysaky ze som ju odlozila ci ako si to mam uz vysvetlit, nedajboze ju polozit 😠

stija
5. feb 2010

jamaat, tak si mala vesele rano 😉
my tiez pomrnkavame cele noci. teda dnes bola asi nejaka zvlastna noc, lebo bola hore iba asi 4 krat. a gel pomaha iba niekedy.

iinuska
5. feb 2010

rano som skusala davat Adamkovi 2x jogurt, no to boli vykrucacky 😀 A po tretej lyzicke ho naplo a koniec. Zaujimave, ze 1x zjedol cely a teraz toto 😕

dnas ma drobec na obed morcacie so zemiakom a brokolicou

Kolko x do tyzdna davate detuskam masko? Ja 5x

stija
5. feb 2010

ludka my sme na tom podobne uz nejaky cas. tiez myslime, ze su to zuby, ale taha sa to uz pekne dlho. uz niekolko tazdnov. obcas to na dva-tri dni prejde a potom zase, aj vtedy horsie papa. baby ten fenistil pomaha? ze by som to tiez skusila.

ozaj babule, kolko vasi drobci zjedia na obed?

zuzkad
5. feb 2010

ahojte maminky 🙂 🙂

ja som mala skveluuuu noc, maly mi vecer zaspinkal,...neviem presne kedy...a potiehol celuuuuuuuu noc az do osmej 😅 😅 😅 😅 😅 tak som sa zacala zobudzat pekne sama a prave v tom case sa zacal preberat aj moj chrustik velky aj maly...dokonca aj psik nas 😀 😀 tak sme cela rodinka mali super spanok...a ako na povel sme sa zobudilu naraz 🙂 🙂 🙂

troska sa pohral, pobehal si trochen v choditku..lebo sa tam nejak casto pyta...a teraz pred pol hodkou mi zalomil znova...cize ranajkujem v celkom dobrom case dnes 🙂 🙂 ..jedine z coho som sa dnes nastvala bolo, ked mi prave maly zaspinkal ..tak svokra prisla z rehabilitacie a drbla tak silno dvere vchodove, ze mi az husacia koza naskocila 😠 😠 😠 a potom s kludom americana prisla do kuchyne kde som jej mimochodom drhla panvicu, ktoru vcera vecer nebola schopna namocit ked si nalozila posledne jedlo 😠 😠 a s usmevom sa ma pytala ...maly spinka ??? aaaaaaaaaaaaaa a aby mi nebolo luto tak este prijemnejsie sa ma opytala ..co umyvas riad ??? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😒 😒 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale kluuuuuuuuuuuuuuud ....az do chvile ked vytiahla sacok s "pecivom" o ktore som ju poprosila, nech kupi...a kupia 3ks zemli ...pre 3,5 clennu rodinu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 akoze jakeeee ja som mala nervyyyyyyyyy..tak som si radsej zobrala 1ks zemle, cottage cheese, sunku a s nadychom - vydychom som sa zatvorila do izby, kde som si vas isla citat, lebo od vas mi vzdy prichadza energia 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

chcem este spravit cinu a maso na stave pre mojho chlopa a ked sa krpcek zobudi chcem ist von s nim a k mame...len by som mala vsetko pripravit, aby som sa potom nezdrzovala 🙂 🙂

ludmilabb
5. feb 2010

Erika ako citam mame podobne dievcata len aby sa nam tie choroby nezacali lepit lebo si to hodim, dnes mam blbu naladu cakam kedy sa zobudi aby som ju prilozila, normalne mam z nej stres, jezis ja varim uf som bola skontrolvat Sofiin obed ale chvalabohu nevykypelo 😝

stija my byvame tiez hore od 3 do 8krat podla nalady, bolesti, neviem este coho...a gel nedavam neviem ci by to zabralo 😒

ludmilabb
5. feb 2010

zuzkad nadych vydych precvicujem pri Sofii no neviem ci by som radsej nie pri svokre ale kazdy den riesit svokru je o hubu 😢
a ten spanok mate ukazkovy 😵

iinuska dnes mame na obed morku, zemiak, kalerab a mrkvu na brokolicu som zabudla, truba hlavne ze som ju kupila

stija mne ked je mala v dobrej nalade a nespekuluje zje 200 ml v pohode ale teraz dokaze zjest tak polovicnu davku je to bieda

baby ked vam takto deticky zle jedli pri zuboch a tiez nechceli prsnik, davali ste vodu alebo caj?

iinuska
5. feb 2010

zuzka, pevne nervy musis mat s tou svokrou. 😒 Ja som na to podobne, az na to, ze ma svoju kuchynu, NASTASTIE, ale tiez sme byvali tak, ze sme mali spolocnu a to bolo presne tak isto. 😠

martinaxyz
5. feb 2010

čítam, že dnes máta zaujímavý den...ja nič nevládzem od choroby, tak len tak ležím...malý našťastie spí...
ludmila-od vtedy ako idú malému zuby tak strašne málo papá...čaj mu dvam ale vypije len trošku...

jamaat
5. feb 2010

ludka, podľa príznakov, čo píšeš, to budú zuby. Horné vraj idú horšie a Sofia sa zjavne rozhodla pozbierať všetky príznaky all in one. ............Fenistil ešte mám, lebo kožná nám znovu predpísala. Ak nezoženieš od doktorky, môžem ti dať. Dávať ho však treba na noc. Pozvanie, aby ste prišli k nám, stále platí. Ak by ste aj došli busmi, tak domov ťa už potom môžem odviezť.

jamaat
5. feb 2010

iinuska, pripomenula si mi, že som zabudla reagovať, keď si písala o svojej svokre v súvislosti so smradom a iné. Tak pre útechu ti môžem len toľko povedať, že lepšie je, keď je to so svokrou ako s vlastnou mamou. ☹

zuzkad, keby aspoň 3,5 žemlí kúpila 😀 ...........pevné nervy prajem.

zuzkad
5. feb 2010

ludka ...nebud smutna, chce to sice veela trpezlivosti, ale prejde to...podla mna to su zubky, aj ked ja sama este nemam s maly skusenost, lebo ten je bez zubkou uuplne zatial 🙂 🙂 ...ale drzim paste, posielam energiu a dobru naladicku v slniecku..nalada zas pride 😉 😉 😉 ..

fenistil je naozaj dobra vecicka, zatial nam pomohla na vsetko ked bolo treba 😉 😉 ...ozaj Ludka a neskusala si malej nieco dat...nurofen, paralen..?? mozno si aj pisala, ale je citam hore dole ..ako stiham 😝 😝 😝

iinuska nooo ja mam nervy vytrenovane pri svokre 😉 😉 😉 lebo inak neviem neviem 😅 😅 😅 ja len potrebujem svoj klud, sukromie, ohladuplnost...atd ...a svoj byt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 potom bude vsetko ok 🙂 🙂 🙂

martinax ☹ ☹ skore uzdravenie prajem,,,nie je to nic prijemne, mne stacili dva dni ked mi bolo blbo a mala som dost 😝 😝 😝

zuzkad
5. feb 2010

jamaat 😀 😀 😀 😀 saak totok....ja by som si este jednu zemlu dala, ale uz by sme nemali ziadne pecivo ☹ ☹ ☹ tak som jedno odlozila na horsie casy 😀 😀 😀 😀

ludmilabb
5. feb 2010

zuzkad cipky som jej dala na zrazenie teploty inak nie a dnes uz teplotu nemala a dakujeeeem za povzbudenie 😉

Jani to som nevedela, ze horne idu horsie, do kelu :/ kebyze nas vcera vidis ako sme isli v kociku ziadna slava, som daka vystresovana, ze nie som schopna sa snou pobalit a niekam vyrazit, dnes doobeda som jej dala poslednych par kvapiek a teraz spi hodinu a pol s polorazdnym bruchom

iinuska
5. feb 2010

jamaat ☹ ☹ 😠 😠

Opakujem: 😅 Kolko x do tyzdna davate masko? 😕

jamaat
5. feb 2010

ludka, veď ju daj do šatky a tak príďte.

pálime s denym von

stija
5. feb 2010

jamaat ono je to asi pripad od pripadu. my sme u nasich byvali dva roky a celkom pohoda. moja mama sa ale do nas nestarala. a varime podobne, kedze ma ona ucila varit 🙂

martinaxyz skore uzdravenie prajem

Zuzi zatat zuby a vydrzat. a s vlastnym byvanim to ako vyzera?

iinuska ja nesledujem, kolko krat dam masko. vacsinou davam, no sem-tam vynecham. niekedy ma teda 6 rat, niekedy aj kazdy den

zuzkad
5. feb 2010

iinuska ja davam masko ako sa maly rozhodne sam 😀 😀 teraz posledne dni ficime na mlieku a ksickach..lebo nejak nechce papat...vcer akurat zjedol vanilkovy puding ale to je vsetko jablko uvarene s piskotom mi dnes dal 3 lyzicky a koniec...cize papa teraz malo..ale ked mu chuti tak aj kazdy den dam masko k obedu 😉 😉

ludka, ty sa mozno citis, ze nevladzes, alebo, ze nieco nerobis spravne....ale to mozno vidis ty tak...ja na teba pozeram napr. s velkym obdivom..aj na Jamaat a ostatne, co mate take sibalky male doma ...ked denne citam ake to mate narocne tak ja len cumim ake ste macherky...ja som to zazivala prve mesiace a to som uz bola v koncoch 😒 😒 teraz by som sa asi liecila uz niekde 😝 😝

kosska3003
5. feb 2010

ahojte ni majo spinka akurat som dozehlila a stale ma sople tak spi pri ventilacke otvorenej a varim jej v spalni vodu s morskou solou nech to prejde v utorok mame plavanie a nechcem to odvolavat zase 😀 😀
zuzka ja by som asi vybuchla odtial po tial no nie mas to tazke ja to poznam

iinuska
5. feb 2010

nika, ja neviem, mne to nejako blbne, chcem ti dat hlas a ukazuje mi to, ze som uz hlasovala. A pritom som nehlasovala ani vcera, lebo mi to neslo 😕

zuzkad
5. feb 2010

nooo..uz som dala dusit masko na stave...dam tam aj nesko sampiony a variiiime....dufam, ze bude chutit 😝 😝

iinus aj mne dnes nejde dat vobec nike hlas 😠 😠 😠 ma to stveee !!!! snad neskor sa to rozbehne, ale je to nefer...malo by to ist, potom ta hra nema pravidla ako ma mat 😠 😠 😠

juuj kocky tu mam take prijemne pocasicko, vtaciky mi stebocu na stromoch...normalne akoby jar prisla...az na ten sneh 😠 😠 ten mi to tu kazi 😝 😝 😝

kosska ja vybuch udrziavam...aby som nieco potom nepovedala, co by ma mrzelo...lebo ona je veelmi citliva...a nie je ani zla, len troska jej niektore veci trvaju dlhsie akoby malo, resp. nedojde jej to hned... 😖 😖 😖 ale aj mamina moja je taka sem tam..az no to, ze niekedy ma energie viac akoby mala mat.. 😉 😉 ale ja urcite tiez mam muchy a riadneee 😀 😀 😀 😀

iinuska
5. feb 2010

zuzi, ja som robila mako so sampionmi minuly tyzden. Dnes zapekam tresku a k tomu zemiaky

u nas dost fuka, dufam, ze poobede sa to umudri.Adamko spinka uz 2 hodinky. No asi dospava dnesnu noc. 😔

jamaat
5. feb 2010

stija, veď ja som to myslela konkrétne na iinusku a na mňa.

No ja mám dobrú šichtu za sebou! Spotila som sa tak, že som sa musela okrem gatiek kompletne prezliecť. Asi začnem nosiť na prechádzky funkčné spodné prádlo. Brodiť sa v 30cm snehu, na bruchu mať zavesenú Emku a na vodítku psa, to dá teda riadne zabrať. Ešte som sa nevedela rozhodnúť, čo je horšie - či brodiť sa, alebo ísť po trochen prešlapanom chodníku, kde mi však zakaždým nohy inak ušli, keďže to bolo hrboľaté. A to si cez Emku ani nevidím poriadne pod nohy. 😕
No vyfúknem si trochu a idem konečne obed robiť.

jamaat
5. feb 2010

Juj, mala by som aj do stretkovskej témy nakuknúť, či sa tam niečo dialo a ak nie, tak to ubytko zajednať. Však? 🙂

iinuska
5. feb 2010

jamaat, akurat som myslela, ze aby to bolo volne, ved uz je pomaly polka februara 🙂

zuzkad
5. feb 2010

noo teba jamaat by som ted chcela vidiet take fifipierko ako sa brodi v snehu 😝 😝 inak aj ja sa viem riadne zapotit pri malom ked niekam ideme, ale ja aj ked slapem kazdy den po vysokom snehu a makam ako fredka tak ani gram nejde zo mna dole 😝 😝 a to mam pocit, ze so vypotila asi 3kg 😠 😠 😠

noo tak asi by sme mali uz objednat ten pobyt, lebo nam to niekto na koniec vyfukne a mozeme zacat dohadovat new termin 😀 😝 😝 😝 😝 idem tam aj ja kuk 😉 😉 😉

stija
5. feb 2010

jasne jamaat

a kam sa chystate na pobyt? a kedy?