Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

stija
5. feb 2010

nasla som temu 🙂

iinuska
5. feb 2010

stija, pridaj sa 😉

mystery7
5. feb 2010

ahojky, noc bola este ok, ale od rana aky je u nas krik a nervozita :-/ nechapem. Bud nam idu dalsie zuby, alebo uz neviem

nikanika28
5. feb 2010

a kde ste vsetky? 😕 Ja sa idem dat o tretej ostrihat..tak snad nebudem potom po kanaloch chodit 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkad
5. feb 2010

som sa pobavila http://www.topky.sk/cl/100466/664156/Kristinin-... to som ani netusila, ze tam v tej pesnicke take nieco je...a faaakt 😀 😀 😀 😀 obed dovareny..len sa najest a ideme k mamineee

zuzkad
5. feb 2010

nika su na stretnuti majoviek ...riesime objednavky a ubytko 😉 😉 😉

jamaat
5. feb 2010

nika, veď hádam sa nejdeš dať strihať niekomu, čo na ulici stretneš 😀

iinuska
5. feb 2010
mimi21
5. feb 2010

boooze strasne ma boli hlava, mala je umrncana, stale pisti, a reve ☹

iinuska
5. feb 2010

pomooooc, mne vobec nejde FB 😠 😠 😠

jamaat
5. feb 2010

Prečítala som. Zaujala ma tá hamburgerová daň. Nezdá sa mi to byť blbý nápad. A umelé sladidlá jeden čas aj mne nervy žrali. Všade ich natrieskali. Normálny cukor človek našiel len v minime potravín. Odkedy cukor zlacnel, už ho používajú viac. Chvalabohu. Mne tie umeliny po chvíľke na jazyku zhorkli. Fuj.

ludmilabb
5. feb 2010

mna prisla zachranit moja mama, tak som aj prat dala, okupala sa, poriadok v spalni spravila a teraz veceriam 🙂

jamaat
5. feb 2010

Emka je dnes v pohode. A keď som si k nej na zem ľahla, tak sa besnela a po mne liepala. Tak som popri tom aj pár brušákov spravila 🙂

mimi21
5. feb 2010

no my uz asi 15 minut spinkame, Ninka bola velmi unavena, spala cez den malo, tak dufam, ze si dobre pospinka v noci
a ked bude ona dobre spat v noci, budem aj ja dobre spat 🙂

kosska3003
5. feb 2010

ahojte
tak Marika uz 10 minut spinka opica nespala od pol jednej a dlhsie som ju uz neudrzala neviem co sa jej robka

mimi21
5. feb 2010

boze ja mam slzy v ociach neviem co mi dnes je ☹
v reflexe dievca co zije s mamou, ma nador a nemaju ziadne peniaze a teraz v spravach ako 19 rocna baba v 7 mes a s 1,5 rocnym dietatom zobre po obchodakoch lebo zije sama a ostava jej 10e na mesiac,

juska3
5. feb 2010

ahojte 🙂

aj Alex uz spi, dnes vydrzal byt 7 hodin hore, to je tusim rekord, ale o pol siedmej uz bol umrncany, tak siel skor do vane a ani na posteli som ho nenechala blaznit 😉 ale predpokladam, ze do hodiny sa zobudi

mimi, ja som to tiez pozerala, ale dlho som nevydrzala, ja to hned prepinam, mne je potom luto a by som len revala ☹

iinuska
5. feb 2010

ahojte, aj Adamko uz spinka. Dnes sme po dlllllllhej dobe neboli vonku, ale v pohode spinkal aj doma, az som bola prekvapena, doobeda 2 hodinky a poobede necelu hodinku. 🙂

mimi, take je ani nepozeram 😢

juska, tak to pekne potiahol. 😵

kosska, tusim aj vcera bola tak dlho Marika hore.A v noci potom dobre spinka?

mimi21
5. feb 2010

nas nocny spanok velmi zavisi od toho ako spime cez den
ked spinka pekne 2krat denne a nezobudi sa poobede velmi neskoro, tak spinka super aj v noci - posledne 3dni to bolo ako za starych dobrych cias 🙂

iinuska
5. feb 2010

mimi, tak u Adamka to vobec neplati. Tisko zavidiiiim 😔

mimi21
5. feb 2010

no kde ste vsetci 😕 😕 😕

juska3
5. feb 2010

ja som tu, jednym ockom sledujem panelak 😉

inus, tak u nas sa len vcera stalo, ze spal 2x cez den a predtym dlho dlho nist, len jedenkrat za den

kosska3003
5. feb 2010

iiinuska no aj vcera aj v utorok no spi rovnako aj ked v utorok bola castejsie hore ale vcera spala v pohode a dnes neviem ja uz neviem ci sa chysta spavat len raz alebo co

mimi21
5. feb 2010

iinuska mne to raz aj annag pisala, ze noc babatka zalezi velmi od preziteho dna

inak mala mi spava na kolienkach s vytrcenou ritkou 🙂

juska aj ja kukam panelak 😉

jamaat
5. feb 2010

Aj ja. Ale neviem, či sa mi tento nový páči tak ako starý.

naty132
5. feb 2010

Ahojte zienky, trochu vas citam, aspon vidim, ze je vela deticiek co spia tak ako moja-10krat hore v noci. Ludka moja mala mala pred dvoma tyzdnami tiez teploty asi dva dni, potom sa osypala trochu, nicim som ju nenatierala, lebo som citala, ze to je nejaka siesta choroba pravdepodobne.A zmizlo to. Myslela som si, ze jej idu horne zuby, ale dodnes nevysli, tak neviem

iinuska
5. feb 2010

mimi, ja som to tiez niekde citala, ale nemam pocit, ze by mal mat Adamko dovod na caste budenie.... Dni mavame kludne, ma dobru naladu, skoro vobec neplacka...No, co uz, musime to nejako pretrpiet 😔

aj u nas ide panelak, ale mam pocit, ze uz to je umelo natahovane. Niektore scenky su dobre suche

ludmilabb
5. feb 2010

Sofia sa tiez vysypala, totalne som bola v soku ked som ju z pyzama prezliekala 😕

moja spava stale na chrbte vo vaku, bue mat zalezaninu 😒

fiha vam vydrzia aj sedem hodin byt detvaky hore? s mojou urevanou hviezdou by som skolabovala
ked je u nas moja mama a vojdem do miestnosti hned zacne revat a tahat sa za mnou na ruky, musim si ju zobrat a ked ju uz drzim tak ma zacne od seba odtlacat 😠

Jani po mne sa tiez Sofia stvera ked lezim na zemi a cezo mna lezie

dm1
5. feb 2010

aj my s mm hovorime ze sme take preliezky lebo sa cez nas maly stale stvera 😀

ludmilabb
5. feb 2010

ja som dala Sofii vecer latkovku a za dve hodiny co v nej bola necikala az vo vani si cikla a dost zlty moc to bol, malo pije takze to je vysledok ☹