Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
5. feb 2010

inak novy Panelak som videla len raz a nejako si neviem zvyknut na lezbicky vztah co v nom vymysleli, nejake mimo sa mi to tam zda

dm1
5. feb 2010

ludka nas tiez strajkuje stale s tym ovocim a najnovsie ani vecer nechcel kasu ☹ . nechapem to lebo sa za tym nacahoval bral si lyzicku a chcel si to sam davat ale odo mna nechcel.... tak sme ho nechali sameho sa triafat a viete si asi predstavit ako to vyzeralo..... kasa bola vsade. navyse maly sedel na mm takze mm bol tiez od kase...

ludmilabb
5. feb 2010

ja som mala minule kasu vo vlasoch a parada ked vam to zaschne tak to tak lahko ani dole nejde

dm1
5. feb 2010

no mi hovor vsetko islo hned do pracky vzdy aj podbradniky su take tvrde z tej zaschnutej kase ze az

jamaat
5. feb 2010

Ja kŕmim v igelitovom podbradníku, to len utriem a je. A občas ich hodím oprať.

Na lesbičky si ani ja voľáko neviem zvyknúť. A čakám, dokedy nechajú Kuba držať Ivankine výlevy 🙂

jamaat
5. feb 2010

My ideme zajtra na Štrbské Pleso pozrieť konské pólo. Akurát som knihu o póle dočítala, tak som nabudená! Dúfam, že sa bude dať dáko s kočíkom hýbať, aj keď tam bude asi veľa ľudí.

ludmilabb
5. feb 2010

na to som videla kampan v telke a vyjadrovali sa aj ochranari a organizatorka riesila, ze co sa ochrany ZP tyka tak hovienka odpracu a my s Jankom rehot ze to je najmenej zanechat biologicky odpad ale napr. po kadejakych festakoch kopec odpadkov to je najhorsie

dm1
5. feb 2010

jamaat aj ja v nom vacsinou krmim ale teraz sme ho dali dole ze uz teda nechce a on sa za tym zacal nacahovat a krmit sa tak sme ho teda nechali ze mozno cosi skonci aj v nom. no moc sa nezadarilo. uvidime ako bude zajtra papat ale aspon obed zjedol cez 200g tak aspon cosi. ked nebude chciet ovocie tak som kupila jogurt aspon tam mu trochu supnem ovocia

ludmilabb
5. feb 2010

Janka vychutnajte si, hlavne stastnu cestu a aby vam pocasie vyslo 😉

dm1
5. feb 2010

ludka tak to je dobre zrovna tie tam mohli nechat 😎

juska3
5. feb 2010

Ludka, tie lesby som dnes okomentovala aj ja, prisli mi o nicom

Ja zase, ked odidem z bytu, tak maly trocha zamrnci, ze som zmizla a tot vsetko a dnes tu boli svokrovci a ked odchadzali, tak Alex do revu...vravim mu, ty maly zradca 😠 🙂 babka sa s nim chvilu hra a pozrime sa 😕

emode
5. feb 2010

jamaat tak si to užite 😉
konecne sedim pri vas ... jeden kolotoc, boli sme hore na donovaloch ubytovat poliakov ... potom rychlo nakup v tesku (ulovila som triculko a krasny hunaty svetrik 😀 ) ... potom rychlo po malu k svokrovcom, tam sa mi vrhla na prsnik akoby tyzden nepila ... taka bola tiez nijaka rychlo domov, okupat, najest, seba obriadit no hotova som 😖 😖 😖 a este aj hladna som bola riadne ...

ludka aj som na vas myslela ze siesta choroba

sofia dnes tazko zaspavala vecer, to sa nam uz davno nestalo 😕 😕 😕

teda neviem ale ja si este neviem predstavit ze by mi mala spala len 1x za den ... na nej to riadne vidno ze potrebuje doobeda spinkat a aj poobede a ako lozi tak je vecer riadne unavena ...

ludmilabb
5. feb 2010

Erika dnes si toho postihala dost 😉

juska3
5. feb 2010

Jani, tak uvidis aj nase 'celebrity'....aj ja zelam pekny den zajtra 🙂

jamaat
5. feb 2010

Ďakujem. Zreferujem potom. Hlavne čo Emka na to povie 🙂

No mne Emka spala oba razy vyše hodiny a večer ledva do siedmej vydržala.

juska3
5. feb 2010

emode, mne Alex uz takto spava viac ako tyzden, dufala som, ze je to len docasne....no ved uvidime

juska3
5. feb 2010

my sme mali ist zajtra na strykovu 50-tku, ale kedze je mm na pn, tak z toho nic nebude 😒 a uz by som rada niekam vypadla... tak sa o to viac tesim na maj, to ideme kamoske na svadbu a potom mame stretko 🙂

ludmilabb
5. feb 2010

ja sa uz neviem dockat chvile ked dam z kocika prec fusak

dm1
5. feb 2010

juska ja idem zajtra na ples a sa tesiiiiiim. a mame to blizucko vedla baraku tak ked bude treba k malemu ist tak mi mama brnkne

jamaat
5. feb 2010

dm, nezabudni fotky. 🙂

juska3
5. feb 2010

dm, tak ti zelam super vecer... ja by som mm na ples asi neukecala, on sa takymto spolocenskym akciam rad vyhne 😠 aj ked sa rad zabava,

emode
5. feb 2010

dm riadne sa nahod a hlavne sa dobre zabav, aspon niekto 😀

dm1
5. feb 2010

no tak nahodena urcite nebudem lebo to sa sice vola ples ale je to skolsky ples - skor zabava. ideme tam so znamou ktora je riaditelka skoly. Byvaju tam obleceny od klasika nohavice, obyc.top az po roby. taka vsehochut. ja budem ta klasika lebo do ziadnych siat sa este nevleziem a nove si kupovat nechcem kedze sa prave snazim chudnut a potom by mi boli na prd

juska3 moj sa rad bavi a aj si velmi radi spolu zahopsame uz sa na to tesim 😵

mimi21
6. feb 2010

prvááááááááá 😵
dobré ránko vsetkým 😉

my sme hore uz od 6:45, presne ako som vcera pisala, ako spime cez den, tak spime v noci
dnes platilo: zle spanie cez den=zle spanie v noci 😒

ludmilabb
6. feb 2010

druha my sme vstali rovnako plus k timu reeeva, dve hodiny ju uz nanasam, ide ma porazit, vobec ju nemozem pustit z ruk a vymyslat stale nove podnety, mne je uz do placu lebo to uz trva tyzden a pochybujem ze sa to zmeni, nie je schopna sa sama zahrat 😠

mimi21
6. feb 2010

ludka podla mna je to kriticky 8 mesiac a mamickovske obdobie
ak si pamatas ja som s Ninou nemala vobec problem ona sa mi sama zahrala pekne ale teraz vsade len za mnou, stale sa mi tmoli okolo noh, a ked si aj k nej sadnem, ze sa ideme hrat, tak kasle na hracky a len sa po mne stvera...

ludmilabb
6. feb 2010

lenze ja ju nanasam stale nonstop, obliekanie a prebalovanie je utrpenie
a ja uz nevladzem , nevydrzim to ☹

monkap
autor
6. feb 2010

dobre ranko,
u nas v noci zazrak - lenka papala iba raz 😨 no keby sa to stalo pravidlom, bolo by super .... ale aj jedna noc potesi 😵

iinuska
6. feb 2010

dobre ranko, u nas noc takato: do polnoci 2x hore, potom o polnoci, o 3, 5, 7. Pekne si to ten moj drobcek rozlozil. A zakazdym prso.

dnes nevarim nic, dojedame zo vcera, musim spravit smotanovu tortu a zemiakovy salat na zajtra, zajtra uz len kopec reznov. Mame aku predcasnu oslavu Petkovych narodenin.

Adamka uz pomaly jeho hracky ani nezaujimaju, momentalne studuje vysavac 😀

ludmilabb
6. feb 2010

monkap tak super

inak Sofia je nakomplet vyhadzana aj po hlavicke to ma...ktovie ci ju to aj nesvrbi 😒