Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
29. apr 2010

inac dnes idem skusit malej uvarit privarok z tej cervenej sosovice, tak som zvedava co jej mlsny jazycek na to 😅

borocka
29. apr 2010

takze tu sa poctivo rozprava odalsich prirastkoch?noo,moj mm nechce...jemu staci jedinacik maznacik. ale to vam nemusim hovorit ako strasne by som chcela dcerenku!!! tak snad ho zlomim...a potom uz len aby sa spravny plavec dostal dovnutra :D lebo mat doma 3 chlapov....tak to teda NIE!!!!:D
Patrik sa nezastavi ako je den dlhy. od 10mesiacov aj tyzden beha sam,takze moj chrbat si trosku oddychne, ale stale je ta chodza trochu krehka. dost pada...zvlast ked mu idu zuby a davam mu trochu utlmovaky... minuly tyzden sa uz aj postavil celkom sam, nicoho sa nedrzal! velmi je sikovny na motoricke cinnosti.
len sa obavam ci nebude trosku alergik...zas sa oteplilo,vysli sme vonku a zacal kychat a slzit....tak neviem neviem...mozno iba na prudke slnko reaguje senzitivne. teraz mi ho ale nik nevysetri:(
lady, vy taketo opatrenia robite kvoli stanke?? nasho pata len vsade nahanam...uz sa naucil NONO...ja mu len pohrozim prstom a on sam hovori nonono...podareny. len keby to chcel brat vazne. z kredenca hnce vytahuje, zo suplikov varechy a naberacky. video a dvd su superne hracky pre neho... je to cislo.
minule objavil moju odsavacku na mlieko, tak s nou chodil po dome,vytahoval a pumpoval...keby vedel co som sa s nou naplakala:(
tortu uz mam objednanu,obycajny kruh s farebnymi balonikmi a napisom happy birthday...taka farebna, detska,vesela bude...uz len sviecku kupime!
tak ryyyychlo utiekol ten rok🙂 asi mu nasadim nejake pilule aby sa zas zmensil na babatko...

jamaat
29. apr 2010

Tak to ja by som nechcela, aby sa Emka zmenšila. Presne dnes som rozmýšľala, keď sa tu rieši ďalšie bábo, že keby mi ho niekto vynosil a ak by to bolo také urevané ako Emka, tak aj do 3 mesiacov odchoval, tak by som sa možno dala nahovoriť. 🙂 V tehotenstve som bola hrozne ubolená, v prvých troch mesiacoch Emka viac času cez deň prerevala ako nie, večný boj o spánok... Od pol roka som si to začala užívať, aj keď to spanie zostalo big problémom.

A máme psa so žltými nohami! Na lúke je toľko púpav, že má laby od peľu žlté a ani sa to nedá umyť. 😀

juska3
29. apr 2010

Tak my sme konecne naspat od doktorky, Ajko uz aj spi, som sa dobre oklamala, mali sme tam byt na deviatu, tak som ani kocik nebrala, mm nas tam odviezol a naspat ho len zoberiem na ruky, ved to nemame daleko, dokonca ani len plienku som nevzala, ze to nebude dlho trvat, nastastie som mala caj a nejake keksy, tak sme tam trcali 1,5 hodiny a cely cas som ho mala na rukach lebo ked som si s nim na chvilu sadla, tak zacal mrncat, mohla som ja vymyslat zabavky, sa mi na to vykaslal, takze dnes nemam pravu ruku. Dokonca aj plac bol, doktorka ho chcela vidiet, tak som ho polozila a chcela vyzliect, tak krik, v poslednej dobe, ked ho chcem prebalit, tak reve ako keby ho z koze drali, tak aj u doktorky, potom som si s nim uz vobec nemohla sadnut. Nakoniec nam pani doktorka povedala, ze prideme znova na krv a nesmie dokonca ani pit mlieko 5hod predtym, tak to som zvedava ako to vytrimeme.

iinuska
29. apr 2010

ahojte

dnes sme boli na ockovani, Adamkove miery: 10450 g, 77 cm 😵
Cestou od doktorky mi zaspinkal v kociku, tak uz mame aj hodinovu prechadzku za sebou 😎

ja by som sa dala nahovorit na tretie, keby maly lepsie spaval. No a muselo by to byt dievcatko 🙂

juska3
29. apr 2010

prave vyberam tortu a zatial sa mi pozdava tato

rybca
29. apr 2010

mimi - druhy tyzden, este pockam, a som taka sprosta, lebo som si nezapisala presny den, lebo som si nemyslela, ze bude nejaky problem, len som si zapamatala, ze v polovicke aprila ma prist, co aj v podstate naznaky boli, jednorazovo som spinila, aj pocity ako pri mrche, ale odvtedy len ciry hlien a ked skontrolujem krcok, tak husty biely , tak ja neviem, este pockam

juska3
29. apr 2010

inus, to ste nas kilami predbehli, Ajko mal pred tyzdnom 10, 220 kg a to sme tu kilami vzdy prevysovali 🙂

rybca
29. apr 2010

juska, ta je krasna..🙂

iinuska
29. apr 2010

juska, pekna torticka 🙂

juska3
29. apr 2010

dalej asi ani nejdem hladat lebo ako sa poznam, potom sa nebudem vediet rozhodnut 🙂

prave niekto u sesedov zacal s niecim buchat, tak cakam kedy zobudia Alexa 😠

iinuska
29. apr 2010

Adamko je ako z divych vajec. No neviem, co mu to ta sestricka dnes pichla. Ved on sa nezastaviiiii ani na sekundu 😀 Cakam, kedy pride Petko zo skoly a ideme von

mystery7
29. apr 2010

my sme dnes boli na super prechadzke 2 hodinky. Slniecko svietilo, dali sme si zmrzku a kornutok, stretli sme kamosa z telocviku 🙂
Poobede ideme na narodeninovu oslavu k babke 🙂

sssimi
29. apr 2010

Ahojte!
Už máme doma dlahu 😢 No uvidíme čo s tým aj keď tá čo nám ju dávala povedala, že jej sa to nevidí zlé. Radšej budem masírovať poctivo ako ju týmto trápiť.

Mm išiel kúpiť benzínovú kosačku. Tak už budeme mať 4.... ach, len keby mal kto kosiť....

Juska nádherná torta. Komu ideš dať robiť?

Ja čakám kým nebude aspoň 15 hodín, lebo sa mi zdá vonku až príliš horúco a potom vybehneme ešte raz von...

rybca
29. apr 2010

Aj ja cakam na tretiu kym otvorim dvere do zahrady a vypustim obludku moju von..🙂

rybca
29. apr 2010

objednali sme tuto trojkolku...🙂 http://www.baby-walz.nl/Speelplezier/Voor-buite...

babina kupila na narodky...🙂

sssimi
29. apr 2010

Rybca peknučká.

juska3
29. apr 2010

sssimi, na tej stranke torty od mamy som si nasla baby, ktore pecu v okoli Topolcian, najviac sa mi pacia torty od jednej baby z Krnce a druha je zo Solcian, tak najskor zavolam asi tej z Krnce, od tej sa mi pacia najviac a opytam sa jej ci by vedela taku

juska3
29. apr 2010

vlastne uz jej pisem mail

sssimi
29. apr 2010

Hoď mi prosím link.

Ja dávam piecť pani do Krušoviec.

ladywitch26
29. apr 2010

caute, aj my uz mame trojkolku kupenu. segra kupila a ukazovala mi ju vcera cez skype. nastastie kupila zelenu, cize ked druhe bude chlapec, bude aj prenho. som sa bala,ze kupi ruzovu 😀

juska, ta torta je super, tu bezi akurat rozpravka o tej ovci, shaun the sheep sa to vola a je to bohovske.sa na tom s muzom vzdy nasmejeme.

borocka, no u nas su tie zabezpecenia nutne, stanka uz tri tyzdne beha uplne sama a stabilitu ma perfektrnu,cize sa dostane fakt vsade.vcera sa dokonca vysplhala na gauc, ale potvora, mame ho trochu vyssie, tak si prisunula krabicu od plienok. muz jej jednu nechal na hranie, lebo su na nej obrazky macka pu, ktory sa jej strasne paci. no a ona sikovnica, vcera ju to napadlo, ze sice nedociahne, ale ked si tu krabicu prisunie, tak by sa jej to mohlo podarit.

juska3
29. apr 2010

www.tortyodmamy.sk/user/5896/images tejto som pisala, tak som zvedava co mi odpise

juska3
29. apr 2010

sssimi, ta pani z Krusoviec ma stranku alebo je to pani, ktoru ty poznas?

iinuska
29. apr 2010

mm prave vcera zmontoval novu tojkolku, aby bola na sobotu pripravena 😵

my sme boli vonku od 14 do17.30. Bolo super 😎

ladywitch26
29. apr 2010

no, akurat som stanke strihala ofinu. katastrofa. same schody. no ale bola to nutnost. sice uz tyzden pekne nosila sponky vo vlasoch, tak jej ta ofina neprekazala, ale vcera vecer ich "objavila", tak odvtedy ich stale strhavala a pchala do pusy. 😒

ludmilabb
29. apr 2010

ahojte som tu dlhsie nebola a uz nemam poriadne prehlad...mne Sofia dnes vydrzala byt hore od 10:20 do 19:30 hore a to som ju poobede uspavala, nechapem jednoducho fakt nechapem 😅

iinuska
29. apr 2010

no tak Adamkovi som musela davat Panadol, cely horel a este k tomu ma soplik, tak uz sme aj odsavali ☹ Miesta po vpichoch ma cervene a opuchnute 😢

nikanika28
29. apr 2010

Ahojte...no dnes uz mam toho dost... 😝 😝 Klarka je uz na tom so soplom lepsie, ale zda sa mi, ze Lukasko zase horsie 😖 😖 . No a mala som robit tortu pre nase krstniatko, ale pravdepodobne nikam cez vikend nejdeme...tak som to neriskovala.
Inuska a Adamka ockovali, ked mal soplik??? 😕

iinuska
29. apr 2010

nika, rano mu zacal, hovorila som to doktorke, tvdila, ze ked je len vodovy, a nema nic ine, tak ho moze zaockovat.

mystery7
29. apr 2010

ahojky
My sme spat z oslavy. Darceky mali uspech a aj moja nepecena torta 😝
Mirusko bol uz teraz poriadne nervny, dnes spal len raz 1,5 hodiny. Dostal opat nurofen ☹ hore na dasne bublina obrovska a nie a nie sa prerezat.
Mrcha stale v nedohladne 🙄 uz meska 2tt 😅