Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
28. máj 2010

ahojte a kde ste vsetky 😀 😀 😀 😀

zuzkad
28. máj 2010

kosska saaaak v Terchovej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
normalne mi je smutnoooo ved tu nikoho niet ☹ ☹ ☹ urcite uz niekde popijate vinko pri gulasi 😉 😉 pozdravujeeem 🙂 🙂

kosska3003
28. máj 2010

zuzka gulasik sa vari az zajtra no ja som doma ale vinko popijam zajtra rano idem za nimi tak pozdravim

atima
29. máj 2010

baby prosim poradte mi čo mam robiť malý bol pred dvomi dnami očkovaný a ešte dnes sa nevie postaviť na nožičky, nema ich tvrde ani červene. ☹ Ako dlho vaších drobcov boleli nožičky. Myslite, že mam volať doktorke?

ladywitch26
29. máj 2010

@atima podla mna by si mala volat doktorke, uz len z toho dovodu, lebo je to vedlajsi neziaduci ucinok po ockovani a tie ona zo zakona musi hlasit. podla mna to nie je normalne, stanka zazila tych ockovani uz dost, dokonca v 7.mesiaci 3injekcie, cize dve do jednej nohy, ale uz o hodinku v bola v pohode.

ladywitch26
29. máj 2010

inak akurat sme dosli z terchovej, bolo tam fakt krasne, teda az na to, ze stanka do tretej v noci nemohla zaspat. 😖 takze teraz len cakam, kym ju babca dovezie z prechadzky, supneme ju do vane a hajde spat. a my s nou, lebo sa citim ako po preflamovanom celom vikende. 😔

kosska3003
29. máj 2010

atima volaj dr moja sa postavila na nozicky vecer bez problemov po ockovani

lady aj ja som k.o a to som ako tak spala aj ked o 5 bola Marika vyspata ale o 6 zaspala a tebe spanok treba a este vas aj dlha cesta caka tak dobru noc a zajtra stastnu cestu

mystery7
29. máj 2010

my sme oslavovali 🙂 nastastie neprsalo 🙂 musim vybrat foto a dam na fb

kosska3003
29. máj 2010

no ja davam fotky zo stretavky na FB este poslednych 5ks ale ide to strasne pomaly

mimi21
29. máj 2010

ahojte
no my sa serkame s tymi oknami, bordel riadny, ja som bola cely den u maminy
teraz budeme musiet este malovat, obyvacku celu a zvysok sa maloval nedavno, tak to len tie steny kde su okna

kosska pozerala som fotky, strasne mi je luto, ze som tam neomhla byt 😒

atima
30. máj 2010

dakujem za rady už dnes to je skoro ok. Doktorka hovorila že niektore deti takto reaguju. Inak u nas je problem pri každom očkovani ☹ . Ďalšie nas čaka v 15 mesiaci už dnes sa bojim 😨

rybca
30. máj 2010

Ahojte, nas Matko mal prvyx reakciu na ockovanie, dva dni mal teplotu, ale uz je ok, vcera sme boli v ZOO, uz to bolo uplne ine, ako ked sme boli v zime, na slona ukazoval a krical BAF, BAF..🙂))) aj rybicky strasne okukaval..🙂

kosska3003
30. máj 2010

ahojte no to bola noc mala mi mala koncert kaslovy v noci tak som skoro vobec nespala a o pol 5 bola vyspata zaspala az o 6 este ze pospala do 9 teraz varim obedik mm je s malou von isiel kuknut koleotce mame za chalupou a ja by som spaaaaaaaaaaala no ale musim vydrzat do vecera
mimi no bolo super a fotiek este pribudne vsetky mali fotaky len ja som prva kedze som doma ostatne dneska dojdu tak hadam aj konverzacia sa rozbehne vecer hihihihihihi

ladywitch26
30. máj 2010

caute zeny, tak ja sa akurat idem rozlucit. mala bola zlata, vstala sice o pol siestej, ale muz ju pohladkal po licku, ze nech este buva, tak si nazad lahla a pospala do deviatej. no az tak super. asi bola unavena z predoslej noci v terchovej.
uz sme vsetko napakovali do auta, sice ledva, ale nakoniec sa pomestilo. este mama prazi typicke cestovatelske jedlo, rezne na cestu 😀 vyrazime nejako za hodinku, nech ideme vcassie, lebo podla predpovede nam ma liat celou cestou az do francuzska. tak sa teda drzte, nejako v utorok vecer sa ozvem a popridavam aj foto na FB

kosska3003
30. máj 2010

lady stastnu cestu tak si stanka dospala aj moja spala do az do pol 1 v noci lebo cez den spala pol hodinu ale potom furt hore tak pa v utorok

rybca
30. máj 2010

Tak a ja mam dalsiu mrchu, po 30 dnoch, taky cyklus som mala este asi ako pubertiacka, som zvedava cim ma este to moje telo prekvapi.

sssimi
30. máj 2010

Ahojtééé!
My sme už šťastlivo docestovali. Bojnice sa nekonali keďže lialo až do Partizánskeho a riadnééé!

Kosska perfektné foto. Už sa teším na tie naše 😀 Inak baby bolo supééér. Bolo tam krásne a aj počasie nám prialo. Parádička. Teraz sa vyrelaxovaná už len dospím 😀 a hajde učiť sa ☹

mystery7
30. máj 2010

my sme este na navsteve 🙂
Kocky.......to bola desna noc, stale plackal zo sna. Ja som rozbita uplne.

kosska3003
30. máj 2010

sssimi no aj ja musim dospat a to som spala doma inac pocasie fakt vyslo lebo tu prsi od jednej ako hlupe aj teraz leje tak uplne ze super

rybca
30. máj 2010

Ti moji chlapi este spia, od 17.00, som zvedava, co budu robit v noci..🙂))

Lady stastnu cestu..🙂

mimikuku
30. máj 2010

ahojte májovky...ak by ste mali záujem o nejake vecicky - vacsina uplne nove pozrite si prosim moj album alebo mi napiste postu ..veci su aj pre chlapceka aj unisex, dakujem vam pekne a prajem vam krasny dnik

kosska3003
30. máj 2010

a kde ze ste ci vybalujete ja uz mam Mariku v postielke tak dufam ze uz spinka lebo je ticho len chrchle a tu len leje leje leje ako hlupe dneska hrozne pocasie ☹

jamaat
30. máj 2010

kosska, to počasie vyslovene čakalo, kým odídeme. Ďakujem mu za to 🙂 ...............Nám celú cestu svietilo slnko, išlo sa fajn, len sa mi chcelo strašne spať. Doma som potom na gauči driemala.
Idem fotky stiahnuť, niečo som už pozrela na FB, čo ste dali. Len mi voľáko pomaly ide net.

sssimi
30. máj 2010

Kosska ja som vybalovanie vzdala. Vylovila som len odposluch, mobil a flašky pre malú... Ostatné zajtra. Dnes sme ešte stihli MDD u nás v dedine 😀 . Sarah spí asi 10 minút a ja by som najradšej išla tiež, ale mm chce aby som tu ešte zostala s ním... Och. No veď čo by som pre neho nespravila.

kosska3003
30. máj 2010

jamaat no asi cakalo cakalo ved vcera uz bolo namale ale si to rozmyslelo a ja som tam vcera davala fotky 2 hodiny tak viem si predstavit ako ti to ide pomaly
sssimi aj ja si davam vinko s mm ved uz mi v stredu odchadza tak niaka ta romantika musi byt ja som za pc on kuka telku ale hlavne ze mame vino

sssimi
30. máj 2010

Miro je v sprche. Tak mám ešte minútku 😉

kosska3003
30. máj 2010

len minútku 😀 😀 😀

nikanika28
30. máj 2010

cafteeeee ...tak sme o5 tu 😀
No a ako sa hovori...spravny gazda domov donesie..tak tesne po prichode Klarka tak nalozila do plienky.....sak po dvoch dnoch..niet sa co cudovat 😝 😀 😀 😀 😀
Veci ako tak vybalene...a teraz by som potrebovala dospat aspon dva dni v kuse 😅 😀 ... Klarka zalomila okamzite, ako som ju okupala, nakrmila...supla do postielky a spala 😵 .....

dm1
30. máj 2010

Zdravim! No baby kym vsetky dame fotky na FB a budeme komentovat a pozerat tak sa od netu tak tyzden neodlepime 😀

maly nechce spat a pritom je unaveny. ani fitka nepomaha....

jamaat mne sa tiez chcelo brutalne spat na ceste domov som myslela ze zaspim za volantom aj som sa prefackat musela. Este sme sa u nasich v Hornej porube zastavili a tam som si hodinku veru aj pospala

kosska3003
30. máj 2010

dm no to hej ved ja som dala prva fotky a nestiham komentare citat 😀 😀 😀 tak si mala dat mm volant nie ci ten dospaval v aute 😀 😀