Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Malé prsia - plavky, podprsenky

anicka22222
3. jún 2015

ahojte,

už niekoľko dní sa pozerám do zrkadla a neide mi to do hlavy prečo mi ten ujo v nebíčku neprispel vačším číslom poprsia 😒 vie mi niekto poradiť (konkrétny link) ktoré plavky, podprsenky sú najvhodnejšie pre malé prsia . Malé v zmysle veľkosti A, obvod pŕs 82cm.. Nečakám žiaden zázrak, no nech mi aspoň neodstáva podprsenka alebo nešmýka smerom hore.

Uvažujem nad kúpou tejto podprsenky ( http://www.wonderbra.sk/index.php?id_product=10... ) ale keďže som študentka, 30€ je premňa dosť velký peniaz.
Tak poprosím názory, myšlienky a skúsenosti 🙂 🙂

anicka22222
autor
6. jún 2015

dievčence, máte úplnú pravdu a viem že sa nemáme my s malými prsiami sťažovať... ale predsa je to tak nefér :( mám kamarátku ktorá má D možno aj viac, to by som tiež nechcela... ale zase také B aspoň :/

eeffka
6. jún 2015

@lilimoni no ale sak na take prsiska treba aj kus latky 😉 a to nieco stoji 😀
mna skor irituju 3spagaty do zadku za 35e 😀 😀 😀
@anicka22222 este ma napadlo, ja mam teraz 75A, ked som bola tehotna a kojaca som mala 75C a ti poviem ze som s nimi mala problem, mi proste zavadzali, mala som pocit ze som len chodiace koziska...
Mam kamosku vyska do 160, vaha tak 45kg a prsia mala bezdetna 4, vtedy to bolo tak presne na hranici dobreho vkusu, teraz je kojaca matka a veru chudera zena , vazi asi 60 ale 15kg maju jej prsia, to uz ani sexy ani pekne nie je ☹

0silvia0
6. jún 2015

@eeffka nuž, nenavyberáme si, ale napriek všetkému si myslím, že ak by sme si mali vybrať medzi Ačkami a Cčkami, aj tak si vyberieme tie naše Ačka, za tie roky sme si na ne zvykli, nie? Mne sa počas kojenia zväčšili len o číslo a mlieka som mala pre celú pôrodnicu a deti som dojčila dosť dlho... ale po odkojení sa zasa zmenšili 😒

0silvia0
6. jún 2015

@anicka22222 fér, nefér, kašli na to, nerieš, aj tak sa s tým budeš musieť vyrovnať. Hovor si, aké majú malé prsia výhody:
- môžeš bežať a nič sa ti nemiesi a nenatriasa pod tričkom
- môžeš spať kedykoľvek na bruchu a nič ti nezavadzia
- v lete majú ženy s veľkými prsiami problémy so zapareninami pod prsiami
- muži ti pri prvom kontakte pozerajú do očí a nie do výstrihu a nemusíš počúvať vulgárne poznámky o tvojich prsiach, lebo aj také býva...
- časom ti ich gravitácia nestiahne až po pás
- nemáš problémy s chrbticou od ťažkých pŕs
- ľahšie zoženieš podprsenku na malé prsia ako na veľké
Ja viem, že opakovať si tieto výhody je niekedy zo zúfalstva, ale nič iné nám nezostáva 😀

anicka22222
autor
6. jún 2015

@0silvia0 máš úplnú pravdu a ja to aj viem.. len ma niekedy chytí depka a hnevám sa na seba 😀 dosť často mi hovoria že vyzerám na 14-16 rokov, pritom budem mať 24 :D preto som si to pripisovala ku tomu.. ja len dúfam že keď budem mať 40 budem vyzerať na 20 :D

martina314
11. nov 2015
Používateľ martina314 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina314.

Inak dobrý výber podprseniek je aj tu http://fashion-intimate.cz a tiež je tam poradenstvo keby ste neboli isté veľkosťou, stačí tam prezvoniť a ony vám zadarmo porodia, kedže majú v oblasti spodného prádla veľa skúseností.

travnerka12
11. nov 2015
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@anicka22222 na mna sa slecna na pumpe predvcerom pytala ci uz som mala 18 :D neskutocne som sa zacala smiat, ze akoze to vazne vyzeram tak mlado? :D alebo mi chcela len polichotit :D