Mám 20 a som škaredý

peter585
7. jan 2024

Ahojte, som čoskoro 20. ročný škaredý chalan. Mám kvôli tomu aj sem tam depky avšak o nich nikto nevie. Rodina na mňa celý život kašlala, bol som také nechcené a nečakané dieťa takže nebolo sa nikdy na koho obrátiť. Veľakrát som sa dopočul ako o mne druhí hovoria že vyzerám otrasne a majú pravdu. Moja hlava vyzerá otrasne a do toho som 2metrový a mužnejšej postavy (ako mi kamaráti vravia-hulk), celé hrôza proste. Skúšal som všetko možné, chodím pravidelne k barberovi, nosím značkové veci (na outfite si potrpím). V živote som nemal nejaký normálnejší vzťah a som k tomu aj panic. Mám aj problém osloviť dievča, vlastne som to nikdy neurobil. Bojím sa že sa veci nezmenia...

tanyag
7. jan 2024

@dogblock Ale uvidíš a dosť, stači ak ten pribratejší chlap má okrem veľa kíl aj veľa peňazí 😀

pralinka25
7. jan 2024

@dogblock vies co u tych vysportovanych ludi je to skor o zivotnom style. chudy chlap moze mat pri sebe pribratu zenu on moze byt chudy sam o sebe vobec to neznamena ze sa zdravo stravuje alebo cvici alebo co. niektori chlapi nepriberu ani ked zjedia denne jedneho dinosaura zaliateho cokoladou.
ale poznam aj takych co sportuju a maju pribrate polovicky vedla seba. kazdy ma totiz iny vkus. niektorych chlapov baculky vyslovene pritahuju.
tak ja ked idem po ulici vidim kadejakych chlapov co krasou rozhodne neoplyvaju a maju rodinu zenu deti. vidim aj zanedbanych co maju partnerku (co teda moc nechapem) mam pocit ze ti priemerni ludia si skor najdu partnera ako ti superpekni. poznam par fakt peknych ludi a su stale single alebo maju take kratkodobejsie povrchne vztahy (to je skor teda ale potom problem v ich povahach samozrejme ze to nie je pravidlo. neda sa to zovseobecnovat.
ako som uz pisala krasa je subjektivna, co mne sa zda pekne tee moze pripadat uplne otrasne a naopak. ani vseobecna krasa neexistuje. kazda kultura, krajina, doba povazuje za pekne nieco ine. ideal krasy sa neustale meni.

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
7. jan 2024

@eniaq ked si daš natiahnuť ...

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
7. jan 2024

@eniaq
Daniel Radcliffe (165 cm)
Tom Cruise (170 cm)
Zac Efron (173 cm)
Elijah Wood (168 cm)
Bruno Mars (165 cm)
Sylvester Stallone (175 cm)
Robert Downey, Jr. (174 cm)
Dustin Hoffman (167 cm)
Kanye West (173 cm)
Justin Bieber (175 cm)
Mark Wahlberg (173 cm)
je kopec zien co maju menej ako 165 cm pre mnohe z nich je tvoja vyska uplne v pohode.

anos18
7. jan 2024

@eniaq 174 nie je až tak málo

liz_lemon
7. jan 2024

@dogblock no, ja si myslim, ze je to skor naopak, ze kazdy chlap si vie najst zenu, aj ten najotrasnejsi, ved si len zober toho vedca Hawkinga, ten mal dokonca 2 manzelky, zeny su tie, co maju nizsie naroky, lebo sa chcu vydavat, mat deti, tak skor pristupia aj na svadbu s neatraktivnym muzom

buba183
7. jan 2024

@peter585 Máj sa rád a bud so sebou spokojný. Bude to steba vyžadovať a nájdeš čo hľadáš. Držím palce

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
7. jan 2024

@eniaq asi mi niekto stoji na kabli. prosim ta vysvetli mi ten posledny prispevok.

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka25
8. jan 2024

@eniaq ja baby okolo 165 cm nepovazujem za nizke a je ich pomerne dost. ja mam tolko a vacsina mojich kamosiek je plus minus podobnej vysky. vynimocne mam kamosku nad 170 cm.
moja mama je o par cm vyssia od otca. nikdy preto nenosila lodicky ked sla s nim, moja svagrina je rovnako vysoka ako jej muz. ja som mala frajera len o 4 cm vyssieho ako som ja a nikdy mi to nevadilo. poznam kopec chlapov ktori nie su odomna o moc vyssi. presne centimetre neviem ale ked si to prirovnam k svojej vyske tak mozu mat tak nejako ako ty a maju frajerky a aj zeny. dokonca poznam chlapa ktory ma uz dochodkovy vek. je nizzsi odomna a ma zenu. ta je taka drobna k nemu sa hodi.
nemyslim si ze v tvojom propade je problem len vo vyske.
kazdy ma nejake preferencie. a isto existuju zeny ktore su so 174 sm v pohode. rovnako ako su chlapi co maju radi moletky aj ked sami vazia ako mucha. skratka na kazdu dieru sa najde zaplata. tvoja vyska nie je ziadny extrem.
urcite su zeny co si na nej zakladaju ale nie su take vsetky. pre mna vyska nikdy nebol rozhodujuci faktor. vacsina mojich frajerov boli len malicko vyssi ako ja.

makodob
8. jan 2024

@peter585 nie je to o tvojom výzore ale o tom, že si sa rozhodol uveriť klamstvám druhých ľudí, že si škaredý. Never im, skús popracovať na svojom myslení, začni o sebe rozmýšľať pozitívne, skús vystúpiť zo svojej konfortnej zóny a oslovuj dievčatá, všímaj si ako na teba reagujú a zistíš, že výzor je len jeden z aspektob, ktoré zohrávajú úlohu vo vzťahu. Z pekného obalu žena nič nemá. Sympatie, povaha, sebavedomie muža u ženy zohráva viac ako značkové oblečenie. Mne osobne na mužoch veľmi prekážajú tie ,,otrepané” značky nike, adidas, pre mňa to signalizuje nízke sebavedomie. Sú oveľa doležitejšie veci a muž, ktorý si je vedomý svojej hodnoty si kúpi aj nezmámu značku, skor sa zamerá na kvalitu, ako len na značku. Aj pekní ľudia, aj menej pekní ľudia zažívajú v živote rovnaké situácie, trapasy, hanbu, neprijatie ale aj prijatie, lásku a pod. Poznám osobne kopec žien, ktoré sú krásne ale nevidia to. A upútavajú na seba hroznými sposobmi, čo im vlastne ubližuje.

dogblock
8. jan 2024

@liz_lemon ale on bol uspesny a zeny pritahuje uspech. ale vo vseobecnosti hocijaka zena ma zvacsa hned niekolko napadnikov, staci ist na zoznamku a za minutu tam mas 99+ lajkov. ale spytaj sa muzov - ti musia casto bojovat, premahat sa snazit sa zaujat, predat sa... a aj tak nakoniec nic z toho
@pralinka25 ano, hovorim vseobecne, ako to vidim na ulici. jasne, su vzdy aj vynimky, nechcem ciernobielo generalizovat.
@tanyag ved to samozrejme, ale bavime sa o laske :D

eva8
9. jan 2024

@eniaq nevidim problem v tvojej vyske, ale v tvojich narokoch. Mas o.k. vysku

eva8
9. jan 2024

@peter585 ou, vies kolko bab chce vysokeho, upraveneho, navonaneho chlapca? Mozno maju od teba odstup kvoli tvojmu znackovemu obleceniu 🙃
Daj si pozor, aby si sa nezacal hrbit. Co myslis pod muznou postavou? Snad nie "brusko" 😉 Cvic, daj sa na nejaky sport, zacni chodit na plavaren. To nevadi, ked pojdes sam. Trosku nadobudnes sebavedomie. Uterak mozes mat prehodeny cez jedno plece 🙂 V najhorsom pripade cez sortky.
Nik nie je skaredy. Povazujes sa za takeho, lebo ta nik nemal rad. Dobry barbier vie robit zazraky, yak sa nepodcenuj. A nekompenzuj si to znackovym oblecenim. Budes mat len 20. Odkial mas na to peniaze? Kde byvas? Co robis? Pracujes, studujes, brigadujes?

pralinka25
9. jan 2024

@peter585 inak v inej teme ma chlapik podobne problemy a radili mu tam baby vizazistu. mozno aj to je pre teba cesta. kazdopadne ja som este nevidela aby bol vnutorne dobry a vyrovnany clovek skaredy.

libertz
9. jan 2024

@eniaq Vacsinou si zahryznem do jazyka radsej ale tu sa mi uz neda. Takze po lopate: vyska je naozaj tvoj najmensi problem. Ja som tiez poznal chalanov co mali aj 165 cm a mali vztahy. Uz ti tu x krat pisali v com mas problem, ale klasicky si si isiel svoje. A ano dnesna doba je povrchna a zenam ide dost o vysku ale vacsine naozaj staci ked je chalan o trosku vyssi alebo rovnako vysoky. Len prave preto ze v tejto dobe je to tazsie celkovo pre chalanov nez kedysi, tak u teba je to este x krat tazsie ked sa len stazujes a niesi ochotny nic urobit, ziadna zmena nic. Len stazovanie a sebalutost. Ja chapem ze clovek moze mat tazke chvilky, aj ja ich mam niekedy... sme len ludia. Ale ty vacsinou mas len toto a stale to riesis. Su aj ine veci v zivote. Skusal si cvicit aspon niekedy? Ja co za posledny rok chodim cvicit tak tam vidim kolko nizkych chalanov. Niektori si az privelmi kompenzuju vysku, ale proste robia to co mozu ovplyvnit a nie ze ty tu ides vymyslat tu najhorsiu variantu ze umelo sa dat spravit vyssi. Okrem toho ze take veci vyzeraju otrasne, tak ti tu pisali ze mas aj slabe kosti ci ako to je. V tom sa uz ja nevyznam. Avsak podla mna pri vacsine to najdolezitejsie je skratka ten tzv. vibe, vyzarovanie. A na tom tiez treba zapracovat vseobecne. Ja sa teraz chcem aj nato sustredit. Pretoze to napriklad bola vzdy moja slaba stranka.
Inak este ohladne tej vysky, ja mam 178 a minuly rok sa mi podarilo ist na rande s vyssou odomna co mala tak 183. Sice to nevyslo ale proste bol som rad aj zato ze bola sanca. Tak netrep stale o nejakej vyske. Len hladas vyhovorky.

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libertz
9. jan 2024

@eniaq jako vies ze ta to nebavi? Skusal si to niekedy? Doma som aj ja skusaval kedysi davno ale tiez mi to nevydrzalo dlhsie. Kazdopadne to je tiez uplne ine. To s kostami som myslel to po zakroku jak to tu pisali. Moja pointa ale je stale rovnaka ze tvoja vyska je fakt najmensi "problem".

misar421
9. jan 2024

@peter585 Pošli mi foto do súkromnej správy.

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz