Mám nárok na zvýšenie platu?

vladuska57
26. okt 2011

Ukončila som 1.stupeň vysokoškolského vzdelania (Bc.) odbor Sociálna práca. Pracujem ako učiteľka materskej školy( mám ukončené štúdium na strednej pedagogickej škole). Chcem sa opýtať, či mám nárok na zvýšenie platu. Mohla by som postúpiť do 9 platovej triedy? Ďakujem za info.

sisaha
27. okt 2011

ano mali by ti zvysit, kamaratkam spoluziackam zvysili. Ja napr. pracujem v sukromnej sfere a mne nezvysil nikto...vraj je to moja vec, ze si zvysujem kvalifikaciu...smiesne, ale tak nevadi..

liz_lemon
28. okt 2011

nie som si tym ista, ci by ti mali zvysit, kedze studujes nieco uplne ine...na MS staci stredna pedagogicka

sisaha: samozrejme, ze je to tvoja vec, ze studujes, v sukromnej sfere to nikoho nezaujima, jedine ak by to od teba chcel zamestnavatel, ale ak to on nechce, nemas nijaky narok na zvysovanie mzdy

luy
28. okt 2011

Nie som pedagog ale kamoška študovala soc.prácu a práve včera sme si volali a rozprávali sa o tom, robi v škôlke,nedali jej zvýšenie,povedali že soc.práca nie je pedagogické vzdelanie ktoré by uvítali a tak je na tom tak isto ako bola

maznacik007
28. okt 2011

podla mna nie lebo si si nezvysila kvalifikaciu podla tabulky.... keby si robila niekde v domove socialnych sluzieb a pod... tak ano tam ti sla hore kvalifikacia...
ale socialna praca nema so skolkou nic spolocne takze ta nemozu posunut v ramci tabulky...

preco si si nerobila skor bc z predskolskej pedagogiky? potom by si sla do vyssej triedy