Mám nízke sebavedomie

anna883
2. aug 2021

Ahojte, moje sebavedomie je na bode mrazu,... Aj keď sa snažím si ho zvýšiť, tak je to len také chvíľkové a potom sa znovu cítim zle,..
Mám ísť zajtra na rande, no bojím sa, že ho znovu zruším, lebo sa cítim naozaj zle, že to zle dopadne kvôli tomu, že si prídem tučná a škaredá.
Nevie mi niekto s tým pomôcť?
Nikdy som sa s tým chalanom nevidela, zatiaľ si len píšeme a rozumieme si. Nie som proste totálne škaredá, nemám obezitu, som trochu pri sebe,.. brucho mám ploche, no veľké stehná a zadok a z toho som úplne nervózna,.. snažím sa cvičiť, už som aj niečo schudla, no nedá sa všetko svhudnut hneď.

ckocka
2. aug 2021

@anna883 Všimla si si že sa párujú aj iní ludia ako modelovia a modelky?

mondolina
2. aug 2021

@anna883
nevyskúsiš, nebudeš vedieť...prekonaj sa♥️

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
2. aug 2021

@elizabet173 súhlasim, plne súhlasím. Pre chlapa je to chlapská tragédia ak by žena neprišla.

alka234
2. aug 2021

@anna883 ja si myslím, že choď a buď sama sebou, dôležitá je tvoja celá osobnosť, nie nejaké boky a zadok... veľa mužom sa to páči, keď už sme pri tom

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
2. aug 2021

Toto tvoje zmýšľanie je povrchné 🙂 jemu asi nebudu vadiť tvoje stehná, ale tvoj postoj k sebe. Pokiaľ sa rada nemáš, nebude ťa mať rád žiadny chlap a to je fakt. Možno tak na oko- ale časom zistiš, že si pre nich len kus handry. Budú ti zrkadliť to ako sa vnímaš. A chudé stehná obrat v tvojej hlave neurobia. Zajtra hlavu hore, nerozoberaj to ako vyzeráš ak ti povie, že si pekná tak to prijmi, žiadne keci o tom že to nieje pravda. Neber to ako rande ale ako posed s kamošom. Veľa šťastia daj nám vedieť ako to dopadlo 🙂

miusa00
2. aug 2021

Ahoj, ja som na rande z netu isla aj ked som mala cca 100kg, dokonca sa mi ti muzi vzdy ozvali po a nie oni neboli skaredi a tucni, teraz mam o 25 kg menej a je to lepsie, ale hlavne tym, ze som takych stretnuti zazila vela a viem, ze to s kazdym bolo viac-menej v pohode a to mi v tomto pridalo na sebavedomi

maxxim
2. aug 2021

@elizabet173 samozrejme. Slušný chlap nepovie čo si naozaj myslí už len z úcty k žene. Ak si sadnú, hoc iba ako kamoši tak je čo rozvíjať, ale ak žena nemá sebavedomie tak je to potom fiasko, pretože zaujať musia silnými stránkami obaja. Nie?
🙂

sslobodnamama777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anna883
autor
2. aug 2021

@dharmasanata Dám vedieť, ak sa vôbec dokopem tam ísť,.. lebo minule, keď som bola na rande, tak so mnou skoro triaslo od stredu a nebola som schopná niečo povedať ..

Ďakujem všetkým za rady, vážim si to,... Musím na Tom pracovať
A ešte mám teraz pms, tak to znasam dvakrát horšie

sslobodnamama777
2. aug 2021

Skús si najprv uvedomiť, čo a kto vlastne si.

h2
2. aug 2021

@anna883 Anička, do zajtra s tým asi veľa nenarobíš, ale sebavedomie je fakt základ. Ak prídeš na rande s rozklepanými kolenami, zhrbenými pleciami a so strachom v očiach, či sa mu budeš páčiť, tak sa mu páčiť nebudeš. Ak prídeš do žiarivým úsmevom a s iskrou v očiach, na všetky strany bude z Teba vyžarovať, že si sama so sebou spokojná, pôjde z Teba do kolien a bude to on, kto sa bude snažiť, aby sa zapáčil Tebe. Do zajtra by Ti mohlo pomôcť, ak si uvedomíš, že o nič nejde. Ak rande nevyjde, z hociakých dôvodov (napríklad sa on nebude páčiť Tebe), nič sa nedeje. Je to prvé rande, šanca, že vyjde, je 50:50.
A teraz to, čo Ti pomôže z dlhodobejšieho hľadiska. Dopredu upozorňujem, že to bude znieť, ako blbosť a možno Ti bude trápne to robiť. Ale ver mi, funguje to! Každé ráno (môžeš aj večer, ale dôležité je ráno) sa postav pred zrkadlo, vystri sa, usmej sa, pozri sa sama sebe do očí a povedz si nahlas, že si krásna, úžasná žena. Alebo niečo podobné. Časom prídeš na to, ktoré slová majú ten najväčší účinok. Keď si to budeš opakovať každý deň, nepotrvá dlho a uveríš tomu. Tvoje telo a tvár tomu uveria a bude to vidieť. Nie je to blbosť, je to tak! 😉

buberova
3. aug 2021

Inak tiež sa necítim byť ani pekná ani štíhla.. ale naozaj úprimne vadí mi na sebe milión vecí.. mám 165cm a momentálne pribratých 68kg, manžel 193cm a 84kg. A normálne fungujeme 🙂
Neboj sa, keď mu budeš sympatická osobnosťou a vystupovaním, nad nejakými nedostatkami prižmúri oči alebo ich ako nedostatky ani nebude brať 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkami123
3. aug 2021

@anna883
Kopu chlapom sa zase práveže páči veľký zadok a stehná. V Amerike si zeny do zadku a do bokov dávajú silikónové výplne. Mala by si sa naučiť mat rads svoje telo take, aké je. Neexistuje iba jeden ideál krásy, každému sa páči niečo iné. Niekomu riadne samice krv a mlieko, niekomu chuducke dievcata. Stresu sa zbavis jedine tak, ze sa budeš prekonávať. Bojíš sa rande, ale chod naň, veď stratiť nemôžeš nič. Keď to nevyjde, tak to nevyjde, ale aspoň si skúsila, veď ten chlap ti z nosu neodkusne.

anna883
autor
3. aug 2021

@dharmasanata tak nakoniec som sa prekonala a šla som snim,.. bola som s ním až 4 hodiny a stále sme sa rozprávali, veľmi sme si sadli,.. tak som bola rada, akože boli momenty, keď som proste bola taká, že by som šla najradšej domov, lebo hlava si šla svoje, že sa mu nepáčim, ale kebyže sa mu nepáčim, tak by proste šiel domov skôr,.. Ďakujem vám za rady, pomohlo mi to, bola som kludnejsia, taká istejšia. Naozaj je to všetko v našich hlavách. 🙂

dharmasanata
4. aug 2021

@anna883 jej no vidíš 🙂 to je super, som rada ♡♡♡

pelian
6. aug 2021

Je super, že si sa nakoniec prekonala 🙂 A ako to vyzerá do budúcna, stretnete sa ešte?

hejyou
6. aug 2021

@pelian nie naco by sa mali stretnut 😀 😉

anna883
autor
7. aug 2021

@pelian dnes má volal von, ale nechcem to tak narýchlo, tak som mu povedala, že budúci týždeň nech príde🙂
Hádam to bude fajn aj naďalej,.. len zas v hlave otázka, čo ak ho rýchlo omrzim,..

santiago_segura
2. jan 2023

@anna883 povím ci tak: a já čo sem z teho mjel že mám sebavedomí? Ty sa hanbíš ít na rande a rušíš to horedole a já se nehanbím já idem a maximálne mi ženská (ak je úprímná) poví že som tak škaredý že o mna by si ani bicykel neoprela. Takže čo já s tým dosáhnem? Výsledek máme obaja rovnaký. Len ty si aspoň priznáš že si špatná jak noc a tak sa stáhneš a já mám sebavedomí tolko že ma porád pošlú hen hybaj sa kuknút do zrkadla. Hen a do zrkadla kukáš nékedy?