Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

sonnya
6. nov 2008

huraaaaaaaaaaaa
podarila sa nova strana... tak babulky piste, piste 😉

bystricanka
6. nov 2008

takže ty máš 25 a on 40? Alebo ako si to myslela? Alebo medzi vami je rozdiel 11 rokov?

bystricanka
6. nov 2008

kukám,že si z RK. Tak to sme obidve zo stredného slovenska. 😵 😵

sonnya
6. nov 2008

ano ja mam 25 a priatel bude mat v decembry 40 takze medzi nami je presne 14rokov a 3 mesiace 😎
A ano momentalne byvame v podnajme v RK, inak som z MT a priatel s Oravy 🙂

bystricanka
6. nov 2008

medzi nami je rozdiel 15 rokov aj 4 dni. 🙂
a prečo ste práve v RK? Prečo nie na Orave alebo v Martine? 😕

sonnya
6. nov 2008

Orava nie preto, ze on opustal zivot pred tym a nerobilo by to dobre keby sme boli tam a ked sme pozerali po podnajme tak RK vyhral lebo su tam lacnejsie byty ako v MT 🙂 a co budem hovorit v nasej situacii je hlavna ta otazka peniazkov, takze preto RK 😉 A celkom sa mi tu zapacilo...

bystricanka
6. nov 2008

aháá...dobre ste to zariadili 😉 ...a budete sa aj brať? A čo spoločné dieťa? On má deti?

sonnya
6. nov 2008

no zatial sme zacali riesit spolocne "nase" byvanie, ale kedze priatel este nie je rozvedeny uver musi ist len na mne tak neviem ci sa nam to podari, ale rada by som to stihla do noveho roka, lebo ktovie co to bude potom... takze spolocne mimco az potom ale obaja po nom tuzime 😉 a ano ma 2 synov (21 a 20 rocneho)

sonnya
6. nov 2008

a ak sa mozem opytat tvoj ma deti? ci ty si ho obdarila prvorodenym synom?

bystricanka
6. nov 2008

to je dobré, že už má také veľké deti. Aspon nemusí platiť alimenty, ked sa rozvedie. 🙂

elise
6. nov 2008

mala som chvíľu prácu ale nechávamnás na prvej strane 😉

elise
6. nov 2008

teda na 15 - tej v téme a na prvej medzi ostatnými témami 😉

bystricanka
6. nov 2008

sonnya...môj má tiež dvoch synov ako tvoj. Jeden má 22 a druhý má 15r.

sonnya
6. nov 2008

no s tymi alimentami to nie je take ruzove 😖 , kedze obaja este studuju. jeden na VS prvy rok (na druhy pokus) a ten mladsi je na konzervatoriu (sice jednu maturitu uz ma za sebou) Takze niekedy je to tak, ze nas zivim ja...

sonnya
6. nov 2008

bystricanka - predpokladam, ze byvaju s ich mamou, ale chodia aj k vam? neviem ako to bolo vo vasom pripade ako ste sa spoznali, ale brali a beru ta v pohode?

elise
6. nov 2008

sonnya a ako sa vám býva spolu čo tvoja rodina ako priateľa zobrali?

bystricanka
6. nov 2008

no to je komplikovanejšie. Oni už veľmi nemajú záujem ani o otca a už duplom a ich malého nevlastného bračeka. Ale nechcem to tu verejne vypisovať, lebo nikdy nevieš, kto to tu číta. 😒

Už musím ísť, lebo mi dieťa vstalo. Zajtra ešte pokecáme. Dúfam, že tu bude viac báb 😵

sonnya
6. nov 2008

elise - nasi su momentalne az prekvapivo ticho (az sa niekedy bojim,ze je to ticho pred burkou) Myslim, ze sa s tym stale nevedia vyrovnat a stale dufaju ze sa to zmeni... lebo ked som bola doma na dusicky, tak sme stretli tetu na cintorine a ta sa mojej mamy opytala, ci sa ma tesit (asi si myslela,ze som sa vratila domov), takze tak to je u nas. Vie to cela rodina a asi by boli vsetci radi keby som sa pekne vratila domov... Jedina sestra to berie ako normalnu vec, ze sme spolu dokonca uz bola aj na nasteve 🙂 No neviem ci to nie je preto ze sa tesi ze ma sama izbu 😀

sonnya
6. nov 2008

to mas pravdu bystricanka. ja osobne som ale velmi rada, ze som nasla toto forum a ze poznam baby co stastne ziju so svojimi partnermi. Ak budes mat chut mozme popisat cez IP
Prajem Vam pekny den a teda mozno zajtra a hadam nas tu bude naozaj viac

sonnya
6. nov 2008

Tak uz ste asi pri detickach, ja este v praci ☹ ale tak este hodinu a pojdem domov

sonnya
7. nov 2008

Ahojte dievcence, prajem Vam aj vasim drobcom pekny den 😉

elise
7. nov 2008

ahoj sonya 😉

sonnya
7. nov 2008

ahoj elise 😉

sonnya
7. nov 2008

uz som tu 🙂

doomii
7. nov 2008

ahojte baby.....ako si tu tak citam vase prispevky tie vekove rozdiely su v pohode ja mam o 22 rokov strarsieho partnera a je to v pohode

sonnya
7. nov 2008

ahoj doomii a mozem sa opytat kolko mas ty rokov a ci uz mate aj mimino?

elise
7. nov 2008

ja len tak na skok lebo mám ešte veľa práce a je piatok tak chceme ísť skôr domou 😉

elise
7. nov 2008

ahoj doomii 😉

bystricanka
7. nov 2008

ahojte...
no tak drobec už chrapká. Tak sa vám budem chvíľku venovať.
sonnya...IP prečítané...odpíšem ti, len idem ešte pokukať do iných tém

elise...ty už pracuješ? A dítko máš v jasliach? 😨

sonnya
7. nov 2008

bystricanka ok 😉 ved mas cas 🙂
elise to si naozaj skoro v praci... aj ked neviem ako na tom budem ja ked to raz bude aktualne 😀