Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

luminkasp
25. okt 2008

katusa, volam sa lubi 😎

katuska26
26. okt 2008

Ahoj lubi 🙂 , bety, kessina, bianka a sonnyoa 🙂
No sa nás nazbieralo 😅
My s manželom máme dnes veget, staršia dcéra nám berie Viktorku tak oddychujeme 🙂 A vy čo porábate?

kessina
26. okt 2008

ahojte 😀
ja dnes tiez vegetim 😉 s malovanim sme celkom pokrocili, tak hadam to tento tyzden zvladneme dokoncit. Inac tie fotky neviem, ci sa mi podari sem hodit, lebo mi cd nejak nefunguje, ale sak skusim odfotit na novo a potom pridam. No ako som tak pozerala, tak to musim dat do modrej strechy, ci mojej strechy 😝
Ale uz sa tesim domov, este tyzden 😵
Len dufam, ze nebudem mat chut sa po par dnoch vratit naspat. 😅

sonnya
27. okt 2008

Ahojte baby 😉 Tak my sme v podnajme, takze my sme zatial premalovali len kuchynu aj to po dohovore s pani domacov...ale tak myslim, ze sme jej to tam len sprijemnili, kedze sme to ladili k kuchynskej linke, co je jej. Inak sa mame tak v norme, pozerame sa po nieco vlastnom a spekulujeme kde sa vlastne usadime 🙂 kedze teraz byvame v RK co je tak na pol ceste od mojej aj priatelovej prace... Pekny zaciatok tyzdna Vam vsetkym prajem 😉

bianka...
27. okt 2008

Ahojte,kde ste dnes vsetky boli...nebodaj vas chytila malovacia horucka od nasej maliarky katusky 😀 😀 😀
aj ked casto nepisem,ale vas citam.ja som dnes bola na ultrazvuku tak cakame chalana,haha...priatel uz ma dvoch uz dospelych a zelal si dievcatko,tak mi ho bolo luto 😵 ale tesime sa 😉 vravim mu nic to do tretice vsetko dobre...
zajtra sa balim a v stredu cestujem s drahym do IT na 3 tyz.tak sa tesim konecne zmena,potom sa uz dlhsiu dobu velmi nikam nedostanem...aspon oprasim taliancinu,uz mi aj chyba 🙂

sonnya
28. okt 2008

Ahoj Bianka, tak to gratulujem ku chapcekovi. Aj moj priatel uz ma dvoch chalanov a este tuzi po dievcatku, no uvidime ci sa podari 😉 Inak ak sa ta mozem opytat Tvoj priatel je Talian? Ci tam len pracuje??? Pekny den prajem vsetkym ktore tu dnes pridu pozriet 🙂

kessina
28. okt 2008

ahojte baby,
tak mi uz pomaly finisujeme s malovanim, este dnes a zajtra a malo by to byt 😝
sonnya a kde by ste chceli byvat? mate uz nejake plany? Teda predpokladam, ze ked ste v novom podnajme, tak mate toho teraz dost, nez aby ste premyslali o dalsom novom byvani. Ale daj vediet 😉
bianka, gratulujem 🙂 a teda pekny vylet do talianska

sonnya
28. okt 2008

kessina - no v podnajme sme 4 mesiace, ale stale pozerame inzeraty a spekulujeme co by bolo najlepsie. Je to trocha problem koli praci, ale aj tak priatel by chcel zmenit zamestnanie takze mozno podla toho alebo zamestnanie podla byvania 😅 ktovie ako to dopadne 🙂 Ale pozerame tak hlavne okolie Ruzomberka a Lipt.Mikulasa, popripade Martin alebo Dolny Kubin...

katuska26
28. okt 2008

Jééééééj bianka gratulujem 😵 😵 😵 k chlapčekovi, to je asi zákon schválnosti, môj vtedy priateľ chcel chalana a aj mňa tým nakazil a vidíš má tretiu babu. Bolo mi to aj trošku ľúto. sprostá som bola musím tak napísať, sú dôležitejšie veci, ako zdravie, ďakujem Bohu že je Viktorka zdravá a nevymenila by som ju ani za desať chlapov tak ani ten tvoj toho maličkého krásneho chlapčeka ,,nevymení´´za žiadnu babu keď ho uvidí ale vy ste ho už aj videli že, teraz to sono je super. 😉
Možno my ak ďalšie tak to bude chlapček, ale ja, aj Vikinka by sme chceli babu a ocinko už nedúfa že by bol chalan, v rodine sú samé baby, vraví že on vie robiť iba baby 😅
U nás dnes prší taký je škaredý deň ☹

erikasadek
28. okt 2008

ahojte kocky, tak uz som tu dlhsie nebola a vidim, ze ste sa poriadne rozbehli , musim vas docitata aby som bola trochu v obraze...

sonnya
28. okt 2008

katuska, tak aj u nas (teda teraz v MT je cely den taky zachmureny den a aj prsalo) a ked pridem z prace domov do RK tak uz bude tma...tak nemam rada tuto zimu. Ale na druhej strane ked napadne sneh tak je to krasne a vraj ma byt tuto zimu aj vela snehu, tak som zvedava 🙂

katuska26
30. okt 2008

Halooooo, kde ste všetky? 😕 aj dnes u nás pršalo,no paráda. A ako u vás? 🙂

sonnya
31. okt 2008

Ahojte 🙂 tak aj u nas vcera prsalo - teda boli take prehanky, ale boli sme pozriet 2 potencionalne domceky na byvanie. Jeden bol starsia drevenica ale neobyvana, druhy bol obyvany a v pripade kupy teda je mozne hned byvat. Celkom nas zaujal, takze teraz ideme zistovat ci dostaneme uver...tak som zvedava, ked sa teraz tak vela hovori o tej financnej krize...
A to ja idem este dnes na chirurgicke oddelenie do nemocnice- idu mi trhat osmicku 😖
Takze mam to trocha vesele 😎
Pekny piatkovy den prajem a a samozrejme aj vikend

katuska26
31. okt 2008

sonnya tak veľa šťastia na chirurgii 😒 , ja som bola u zubára v utorok 😝 , no a aj my chceme úver, lebo manžel mi chce kúpiť nejaké ojazdené auto, len tie úroky 😠 čo si tam nahodia, tak to je katastrofa, ak vieš o nejakej banke ktorá poskytuje za primeraný úrok, daj vedieť, lebo čo som kukala tak 21% úrok, čo je riadna úžera 😖
A nech vám to vyjde s tým domčekom 🙂
A kde ste ináč, no začínajú nám dušičky tak asi každý cestuje, tak krásny víkend želám 😉

sonnya
31. okt 2008

katuska tak my momentalne byvame v RK v podnajme a domcek je smerom na LM. Je tu jedna nevyhoda co sa tyka dochadzania do prace, kedze ja dochadzam do MT a priatel do DK ale keby nam to vyslo tak zacnem pozerat pracu v RK alebo LM a priatel to iste... takze tak to my mame...
A co sa tyka uverov zatial to nemam pozistovane to ma len caka...

kessina
31. okt 2008

ahojte baby,
veru, dusicky 🙂 my tiez cestujeme na Slovensko, tak ak tu dlhsiu dobu nebudem, znamena, ze mi moj inernet u nas doma nefunguje, tak sa ozvem, ked sa vratime. Nam tu tak nasnezilo, za dva dni tu mame meter snehu, najlepsie na tom je, ze vsetky zimusne veci mam doma 😀 tak ked bude cas este vas pozriem, no mam trosku stres, malovanie dokoncene, ten zaklad, dnes upratovaci den, zajtra tiez, este ani zbaleny nie som a hura v nedelu domov 😉
tak pekne sviatky, keby uz nebol cas
sonnya, s tym domcekom je to fakt super, drzim palce 🙂

katuska26
3. nov 2008

Ahojte , tak ako ste prežili dušičky? 😉
sonnya prajem hlavne veľa šťastia pri hľadaní domčeka aby ste našli ten pravý pre vás. 🙂
kessina odcestovaná 😢
A kde ste všetky ostatné? 😕
Či ste sa všetky rozhodli premaľovať svoje obydlia? 😀

b884
4. nov 2008

ahojte baby, tak ja som dusicky prezila v robote, nakolko som cely vikend makala, ale tento vikend ideme k nasim na hody, tak pojdem aj sviecky zapalit. uz sme ako tak zabyvany v novom podnajme, zatial sa mi tu lubi, dufam, ze vsetko bude fajn.

sonnya
6. nov 2008

ahojteeeee 😉

sonnya
6. nov 2008

tak tema nam uz trocha podskocila, tak piste babulky ako sa mate? Co mate noveho???

sonnya
6. nov 2008

idem skusit prehupnut temu na dalsi list 😉 😀

elise
6. nov 2008

ahoj sonnya dlho som sa neozvala ale u nás zatial to že ocinkovi vo februári rušia firmu kde pracuje tak dostanú všetci výpovede takže sme z toho smutný a vyhovárajú sa na krízu. ☹

sonnya
6. nov 2008

elise a kde byvate? Inak je to sila ako sa teraz vo velkom prepusta a odovodnuju to financnou krizou... Hadam si rychlo najde novu pracu

sonnya
6. nov 2008

uz som sa prelistovala k tomu prispevku kde si pisala ze byvate v piestanoch... som dost zabudliva 😝

sonnya
6. nov 2008

idem nas skusit prehodit na novu stranu 🙂 uz mame dlho stranu 14 😎

sonnya
6. nov 2008

akosi mi to nejde, nepomozes elise???

bystricanka
6. nov 2008

ahojte....ja si vás priebežne čítam a myslím, že tiež patrím do tejto témy, kedže aj ja mám doma starého páprdu 😀

sommya...žeby som sa ja prehupla na stranu 15? No uvidíme 😉

sonnya
6. nov 2008

bystricanka a mozem sa opytat aky je medzi vami vekovy rozdiel a kolko mas ty? teda ak ti to nie je proti srsti A k tej strane 15 - mozno sa nam to spolu podari 😉

bystricanka
6. nov 2008

sonnya...no ja mám o 15 rokov staršieho manžela. Ja mám 29 a on 44 🙂

tak žeby teraz??? 😨

sonnya
6. nov 2008

tak mi sme o 4 roky mladsi 😀
akosi nas to stale nechce prehupnut na novu stranu 😠