Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

nika70
4. jan 2009

Můj manžel je o 16,5 roku starší než já a na přemýšlení o tom, jestli je to problém, nějak nemáme čas..... 😀 😀 😀

kessina
4. jan 2009

fodorka, tak to blahozelam 🙂

nika, a ako dlho ste spolu?

fodorka33
5. jan 2009

dakujem 🙂)

majina
5. jan 2009

Můj přítel je o 15 let starší než jááá 😀

kessina
6. jan 2009

fodorka a vy ste uz ako dlho spolu? u nas je to stale este cerstve 😀 no este raz tolko a bude to rok 😵

ahoj majina 🙂 a ako vam to funguje? citis nejake rozdiely? my s priatelom vobec nepocitujeme ten rozdiel, teda ja trosicku jeho vacsie brusko, ale pracuje na tom 😀 aj ked neviem, ci sa da povedat, ze to suvisi s vekom 😕

luminkasp
6. jan 2009

kesina, hehehehehehehe, dobra poznamka, heheheheheh

u nas vcera chodili 3krali, tu je taky zvyk, tak bolo radosti, hodila som aj nejake foto 😎

mirka755
6. jan 2009

ahoj
teď nevím jestli jsem už odepisovala 😀, můj muž je o 11 let starší (r 74, já 85). Nikdy jsme neměli problémy co se týče názorů, občas se pohádáme to jo - bez toho by to ani nešlo 😀.
Kamarádka má o 22 let staršího přítele a také jim to klape (mají spolu 7 měs. dcerku)

fodorka33
7. jan 2009

kessina mi sme spolu skoro 5rokov.....sme sa brali po vyse 4rokoch no a teraz uz len cakame na nasho anjelika🙂

sonnya
7. jan 2009

ahojte vospolok, vsetkym prajem vsetko dobre v Novom roku 2009 a hlavne vela zdravia, stastia a velaaa lasky 😉 Vitam aj nove baby, ktore sa k nam pridali 🙂
fodorka33 - mas termin v den mojich narodenin 😵 tak hadam sa ten datum bude pacit aj vasmu malemu je to naozaj pekny datum 🙂 ako ja hovorim, mam narodeniny na najzamilovanejsi sviatok 😀
livia - na to odkial z Oravy si som sa pytala preto, ze priatel tiez pochadza z Tvrdosina a moja starka z Hladovky 😉
luminkasp - som si nas spomenula vcera ked som pocuvala jednu relaciu v radiu a tam vraveli, ake tradicie mate v Spanielsku na troch kralov...

bystricanka
7. jan 2009

ahojte

sonnya...a ty si sa kde tak dlho bola? 😕

sonnya
7. jan 2009

ahoj bystricanka, no od 24.12. som bola doma na dovolenke 🙂 a kedze doma nemam net, tak som tu nemohla chodit, ale uz som sa tesila do prace, ze si vas precitam co mate noveho a ako ste sviatkovali 🙂

bystricanka
7. jan 2009

a mala si aj absťák, ked si nemohla na koňa? 😀

sonnya
7. jan 2009

abstak az tak nie, ved som mala super spolocnost vedla seba 😵 mojho draheho 😵

sonnya
7. jan 2009

ale chybali ste mi 😉

jablo
7. jan 2009

Zdravím ženský tak už se nám zase vše vrací do normalu. Moje drahá polovička ode dneška pracuje takže zase sami. 😢 To se mi na těch svátkách líbílo,že sme ho měli doma ale nedá se nic dělat,penízky jsou taky potřeba. 🙂 Dneska jsem i odstrojila stromeček a vše vánoční.
Jinak taky jsou u vás takové mrazy? U nás šílený...
A mezi náma je 18let a žádné problémy nejsou,nebyli a doufám,že nikdy nebudou... Taky se občas pohádáme ale to jsou jak ja říkám prkotiny a ke každému vztahu to patří a hlavně pak to usmiřování.... 😀 😀 😀 😀
Jo a ještě jednou vše nej v novém roce.

zuzkafuny
7. jan 2009

Medzi nami je rozdiel 17r a veru to nie je niekedy ľahké 😖
On je ten múdrejší a ja tá tupšia... (to on vraví) ale super varí... nemusím to robiť 😀 😀 😀 ja...
Niekedy áno...

jablo
7. jan 2009

zuzka tak to máme stejne,ten muj taky skvěle vaří. 😀 Nastesti,ja a kuchyň totiž kamarádi nejsme a nikdy nebudeme ale jak říká on,mám jiné klady a prý mu aspoň neuteču. 😀 😀 😀 Já musím vařit jen když je na dlouho pryč a to se mužu odfláknout těstovinami,to mi jde. 🙂

livia76
7. jan 2009

Sonnya-no pekne-tak dlho nepísať 😉 kukla som na tvoje fotky, či tvojho drahého nepoznám, keď je tiež TS no nič 😀 .
Aj môj manželík dobre varí ale aj jaaaa 😉 chichi-a k tej debate o bruchách 😀 😀 😀 aj nám parádne narástli za tých 8 rokov,čo sme spolu 😵

sonnya
8. jan 2009

pekny den prajem 😉
livia neviem presne kolko mas rokov, ale predpokladam, ze v skole ste sa uz nestretli 😀 ale zato TS nie je az take velke... a s ktorej casti pochadzas? jeho rodicia byvaju nad drevenym kostolikom - neviem ako sa to tam vola 😝

kessina
8. jan 2009

ahojte 🙂
livia, no to mate este dobre za 8 rokov 🙂 my nie sme spolu este ani rok 😕

k tomu vareniu, moj tiez super vari, ale na druhej strane nedokaze varit bez toho, aby ostala kuchyna cista. vyzera to po nom strasne 😅 preto sme sa dohodli, ze varit bude len v nevyhnutnych pripadoch, tak sa aspon nemusim hnevat, ze je zasa vsetko spinave 🤐

livia76
8. jan 2009

sonnya, ja som vyrastala na sídlisku mam 33, až teraz sme postavili dvojdom v tých končinách, kde býval tvoj drahý- teraz tam býva len moja mamina, a my ho máme ako ,,víkendový"

sonnya
8. jan 2009

priatel ma este mladsiu sestru ta ma asi 36-37 tu by si mozno skor poznala 🙂

bianka...
8. jan 2009

ahojte 🙂

Do noveho r.2009 nam vsetkym prajem to co najviac potrebujeme-zdravie 🙂
to co stale hladame - stastie 🙂
a to bez coho sa neda zit - lasku 🙂 🙂 🙂
a veeela porozumenia s tymi nasimi chlapmi 😀 😀 😀

Nejak som ani nestihla skor napisat,nakupujeme vybavicku...vsak je uz najvyssi cas
Moj drahy mi uz aj plienky ukazal ako sa spravne skladaju,vsak ma vacsiu prax ako ja chichi 😵 😵
Chodi so mnou obkukavat kociky a uz mal toho aj plne zuby,tak sme sa trochu chytili zato...ale dneska sme sa pomerili a konecne dohodli pre jeden...co sa obom paci 🙂 len musim este patrat kde je cenovo naj...

Inak jeho deti sa nam vobec neozvali,ale ja uz nemam slov a ani sil sa tym zatazovat...mame ine starosti,
termin porodu je stale blizsi a blizsi...

Nikdy tu nik nieje ked som tu ja,tak vas vsetky pozdravujem 🙂 🙂

zuzkafuny
8. jan 2009

Jablo... cestoviny idúúú aj mne 😀 😀 😀
ale ja som bez kladov ☹

jablo
9. jan 2009

zuzka tak aspoň neumřeme hlady když ty naše polovičky neuvaří,těstoviny to jistí. A plus je v tom,že děti je mají taky rádi😀 😀 😀 Ale tak tohle neříkej,určitě klady máš a hodně!!!!

zuzkafuny
10. jan 2009

Jasné že mám 😀 a len samé klady 😀
ale to si vraj myslím len ja 🙂 🙂 🙂
ale život si tým otráviť nedááám 🙂
Rozmýšľam či dnes nedám cestoviny 😀 chlap nieeee domaaaa...

luminkasp
10. jan 2009

caf zuzka, mame dve spolocne temy 😎

sonnya
12. jan 2009

ahojte babenky, tak je pondelok a ja opat v praci 😒
dnes som stihla aj absolvovat jednu skusku ale neviem ako dopadne, lebo som dostala okno 😠 ale tak hadam prejdem aj ked s odratymi usami 😀
a vy sa ako mate s vasimi ratolestami a samozrejme partnermi 🙂
my sa ideme v pondelok uz stahovat do nasho vlastneho bytiku - konecne, sa velmi tesim, ale na druhej strane bude to aj dost odrzku ked si predstavim, ze cez den praca potom balenie, nakoniec stahovanie a vybalovanie a to sa mam ucit aj do skoly, ale aj tak sa velmi tesim 😵

jablo
12. jan 2009

ahojky ženy tak jak se vede,manžílci nezlobí? 😀 moje drahá polovička si koupila nový telefon tak s ním nic není,připadám si jako kdybych si tu povídala sama tak jsem raději vlezla na koníka. 🙂 jinak Páťa se nám krásně zdokonaluje v ťapkání,stejně to chodítko dost pomůže,máme teda to co táhne před sebou ale super.
Sonnya tak už ste se konečně dočkali že... 😀 No budeš to mít sice náročné ale zvládneš. A co vůbec doma,už je to alespoň trochu lepší?

sonnya
13. jan 2009

jablo - doma to je kapitola sama osebe... nasi sa dali do postoja, ze o tom nebudu rozpravat ani v najmensom, len ked odchadzam od nasich tak vzdy dodaju, to ich nabozenske... je to "boj" na dlhe lakte, ale stale verim, ze to casom bude lepsie...