Mám problém kúpiť elegantné šaty

16. máj 2023

Ahojte,
píšem aj sem, lebo som už zúfalá. Potrebujem tip na kamenný obchod, kde kúpim elegantné šaty. Požiadavky: bez výstrihu, s rukávmi, dĺžka pod kolená, jednofarebné, tlmené farby - béžová, pudrovoružová, bledomodrá, smaragdovozelená, tmavomodrá, sivá alebo čierna. Mali by byť jednoduché a bez detailov, buď puzdrové alebo áčkové bez opasku, ideálne do 50€. Všetko, čo som našla bolo vzorované, krikľavé, z umelej látky, na ramienka, krátke, s obrovským vystrihom a holým chrbtom alebo obtiahnuté, alebo naopak neforemné hrubé svetrové šaty s rolákom. Sklamali ma Orsay a Chantall, bola som aj v HMku a C&A, New Yorkeri, Gate, Sinsay, Croppe, Reservede a Mohite, v House aj Pull and bear. Zo zúfalstva som bola aj v Tescu a Pepcu a nič som nenašla. Za všetky rady ďakujem.

malalienka85
16. máj 2023

aha chces kamenný obchod tak to neporadím

kvetinka75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melanta
16. máj 2023

Peek&Cloppenburg, ale do 50 eur to nebude. Aj tie obyčajné značky neznačky budú nad 50 eur. Ja mám odtiaľ množstvo takýchto šiat, aj lacnejších aj drahších.

luckajozko21
16. máj 2023

Zalezi aj v akom meste. Napr. chantall, Df (darafashion), michell (jedny pudrovoruzove Ackove predavam, ale maju opasok https://mojasvadba.zoznam.sk/market/kategoria/s...)

renka30
16. máj 2023

V Peek & Cloppenburg si nebola pozriet? Ale neviem ci sa zmestis do 50€, mozno v akcii ale teraz maju tusim medzisezonny vypredaj. Ja si tam vzdy nieco vyberiem.

roja01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasitimi17
16. máj 2023

Pobehaj male butiky v meste

vkatush
16. máj 2023

Nie je to kamenný, ale ja si šaty objednám z aboutyou alebo zo zalanda. Minule som si tak objednala 5 šiat, doma skúsila, jedne nechala a zvyšok vrátila.

babulkomale
16. máj 2023

Elegancia je vzacnostou, vsade sportove alebo vulgarne veci. Ja si davam sit ked potrebujem nieco ozaj pekne. Navrhnem si a kracirka usije.
Aj so svadobnymi satami som to tak urobila. Otrhance z pozicovne za stovky eur po niekom, musela by som sa s konom zrazit 😃

radkaradix
16. máj 2023

mas prilis vela poziadaviek a nizky rozpocet.. uz jedine pozri bazar ;)

nickpick
16. máj 2023

Zara, Massimo Dutti, COS, pozri najskor na webe ci by ta nieco nezaujalo….

sajmonka_1216
16. máj 2023

nepíšeš aké mesto.. ale v tých obchodoch čo si popísala nič také nenájdeš.. podľa mňa tam nie je nič nositeľné..
ja poznám v PP super obchod so spoločenskými šatami - Olie, ale neviem teda aké mesto hľadáš..ale do 50€ sa v takýchto obchodoch so šatami určite nevojdeš...
alebo môžeš skúsiť v...ed...tam som kúpila za pár eur krásne šaty ešte s visačkami

deti95060810
16. máj 2023

autorka, napíš aspoň mesto.... napíšem ti že choď pozrieť do Žiliny, ale ak si niekde od Bardejova tak ma pošleš asi do čerta...
Inak chceš pekné šaty, ale máš veľmi nízky rozpočet, pridaj ešte aspoň 100 - ku.... 🙂
Také lacné šaty si obj. z Aliexpres, Ebay a.... len to je risk.

onedaynick
16. máj 2023

tie prve na obrazku su z Bezvasport - online? S Tvojimi poziadavkami iba online. A 50 e za dobre saty je malo..

marcellka32
16. máj 2023

Mestské malé butiky, ale šaty idú od 70 eur nové..

alazala
16. máj 2023

Ozeta - ale tam tak za 100-150.

luccija
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
victoriab
16. máj 2023

vitaj v klube, robim tento resers uz dva mesiace, v juni ma caka svadba, vsade same kraviny, v obchodoch veci z roku pana 🤦 kamenny urcite nemam, ale skus asos, vies si zadat presne aprametre, co hladas a teda ja objednavam uz paite saty 🥰

victoriab
16. máj 2023

a samozrejme klasika ako remixshop alebo dobry bazar, ja som prebehla aj tie, najdes kopu peknych

vamajka
16. máj 2023

Ja by som skusila aj overene internetove obchody objednas, doma vyskusas, ked nic tak vratis. Ja objednavam z Bonprixu pozri aj tam mavaju aj akcie

mpg
16. máj 2023

Sestrina dcéra tiež hľadala elegantné šaty na maturitu, tak objednala z Bonprixu dvoje šiat ten istý strih v čiernom a taká smaragdová, že z tých dvoch niektoré a potom sa jej páčili obidvoje, tak si ich nechala. Sú súce naozaj na rôzné príležitosti, dlhé po kolená a krajkové 3/4 rukávy.

zuzliq
16. máj 2023

Skús bazár tu na MK. To jediné mi finančne vychádza s tvojim limitom a požiadavkami. Alebo bazár na FB

elviku11
16. máj 2023

a aka velkost?

miskamilka
16. máj 2023

Nikdy by ma nenapadlo kupit saty v Bepone, ale pozrite co mi prave vyskocilo na FB

ivana11155
16. máj 2023

Obehaj male butiky v meste. Tie sa sustredia na taketo saty.

autor
16. máj 2023

@victoriab
Ďakujem, no ja nosím Sko, ale som vysoká, preto som sa chcela vyhnúť objednávaniu, lebo ma tlačí čas a nespočetne krát sa mi stalo, že bolo napísané, že modelka má pomaly 180cm a prišli mi šaty, z ktorých mi trčala polovica zadku a ozaj potrebujem aby boli pod kolená. Nečakala som, že bude taký problém kúpiť jednoduché jednofarebné šaty, a že si musím na ne nachystať 100-150€, lebo si ich oblečiem iba 1x a myslím si, že bazáre sú už presýtené šatami čo sa nevedia predať, bohužiaľ som tam doteraz nič vhodné pre mňa nenašla, ale budem to ešte sledovať a pozriem butiky v Nitre a BA, čo tu boli spomínané, plus Bepon.

victoriab
17. máj 2023

asos ma sekciu asos tall pre vysoke zeny, vzdy je tam aj napisane kolko cm ma modelka skus mne dnes prisli dalsie tri a su nadherne dvoje si asi necham lebo sa neviem rozhodnut 🙂 butik v nitre? kde prosim ta? ja tu zijem a tu ziadny normlany butik nie je. veci z roku pana. plus obchody co maju saty podla mna z aliexressu...

victoriab
17. máj 2023

a rozhodne nestoja tolko, ceny su rozne, ale maju aj zlavove kody, takze vies usetrit, moje stali 80€ cca