Mám sa dať ostrihať?

19. apr 2021

Ahojte kočky, chystám sa dať ostrihať po dlhšej dobe (vďaka covidu a rizikovému tehu). Na jednej strane si už pripadam ako Anna-panna ale strane druhej som ešte nikdy predtým nemala tak husté a dlhé vlasy. Chcela som sa vás preto opýtať na názor, či to je moc zlé? Fotené narýchlo po umyti 🙂

mishkamishka
19. apr 2021

Ahoj, mne po narodení malého zavadzali a vadili vlasy po plecia, ktoré mám ja... a najmä pri kojení mi strašne liezli na nervy. Ja by som (mať takéto vlasy) určite ostrihala ešte pred pôrodom, potom už nie je veľmi čas...

hlubik
19. apr 2021

nie nestrihat. Krasne vlasy

lara8888
19. apr 2021

Vlásky majú peknú dĺžku aj farbu, kvalitu takto moc posúdiť neviem, ale predpokladám ,že sa ti žiada zmena, odporúčam nerobiť radikálne strihy, a keď už tak nechať tak aby sa dali dať do copu, je to praktickejšie, a keď zmena, tak možno strihnúť to dorovna cca v pol chrbte🙂

diewcatqoo
19. apr 2021

Ahoj, v tehotenstve som mala rovnake vlasy, mozno este o kusok dlhsie. Dva tyzdne pred porodom som skratila o cca 15-20 cm. U mna to bola zmena k lepsiemu, pretoze po porode mi vlasy zacali hrozne padat a tym, ze som ich strihla, to nevyzeralo az tak biedne. A zas aj ten drdol na hlave bol lahsi, ked tam bolo tych vlasov menej (prvy rok a pol po porode bol drdol najpouzivanejsi uces).
Takze za mna strihnut urcite, ale nie moc 🙂

deti95060810
19. apr 2021

vlasy máš pekné. Ak to máš len v tehu, tak po pôrode už také pekné nebudú - tiež som mala pri jednom tehu pekné vlasy...
Asi by som ich podstrihla a zarovnala - ale to ti môže doma spraviť aj kámoška, mama a pod.

autor
19. apr 2021

Nie, nie. Už som tri mesiace po porode. Vlasy boli vždy husté

anastasiagrey
19. apr 2021

Máš krasne vlasy 😍 mne sa lepsie fungovalo s kratšími. Keď sa rozhodneš ostrihať, zvaž prosim podporu žien s rakovinou ❤️ http://vystrihajsaslovensko.sk/ Ďakujeme

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ckatka
19. apr 2021

Mne zrovna tri mesiace po pôrode začali padat 🤦‍♀️
A inak...sprav ako sa ti páči. Mne pri.detoch je dobre.cop/drdol a vyzerá to fajn

xjakubikovak
19. apr 2021

Za mňa ostrihať aspoň 20cm, myslím že by si sama videla ten rozdiel 🙂 ja aj keď idem len na podstrihnutie tak mám pocit že je zo mňa nový človek a vlasy sú tiež kvalitovo lepšie🙂

ninusa221
19. apr 2021

Ja mam tiež take dlhe a dilema lebo som mala dlhšiu dobu aj kratke a to bolo tiež super ach jaj😅

missviolet
19. apr 2021

Strihla by som po laket, to budu stale velmi dlhe a krasne, ale modernejsia dlzka

lintu
19. apr 2021

Vôbec to nie je zlé, čiže ak si s nimi v pohode, daj si ich len podstrihnúť.

polodrahokam
20. apr 2021

Krásne vlasy.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
20. apr 2021

Mas pekne vlasy. Ak ti rychlo rastu,daj podstrihnut. Ja mam dlhsie a kazdy rok z nich smyknem aj vyse 20 cm a do roka ich mam naspet.

22patricia22
20. apr 2021

Ak ti nevedaí ich dĺžka, tak osobne by som si dala len podstrihnúť končeky. No ak fakt túžiš po nejakej tej radikálnej zmene, tak sa daj ostrihať... Správna raa v tomto prípade podľa mňa neexistuje. Je to len o tvojich pocitoch

katkati
20. apr 2021

Ten stred určite viac prispôsobiť stranám a min. 10 cm skrátiť všetky vlasy 🙂

babalenka
20. apr 2021

Ja by som do postupna dala ostrihať ,ale pekné sú 😉

ivangeline
20. apr 2021

Ked s nimi nevies co robit a mas ich bud rozpustene alebo v cope...ci nejak inak zhuhlene..ako ja. :D Tak urcite ostrihat. Chystam sa na to... a tiez po lete pride babo a nechcem zazit tahanie vlasov... :D

somtam
21. apr 2021

Máš nádherné vlasy.. čo by som dala za to keby som také malá aj ja..
Nestrihaj... budeš ľutovať

najk
21. apr 2021

Ja keby som mala tak dlhe vlasy, urcite ostriham po ramena a darujem zenam s rakovinou. Zial mam velmi riedke vlasy, tak musim mat kratšie strihy

somtam
21. apr 2021

@najk ja by som sa nedala ostrihať.. musel by byť na to naozaj dobrý dôvod..

alexk12
21. apr 2021

Skráti jednoznačne tak po lopatky naj

zuzubb007
21. apr 2021

Len 10 centi by som upravila končeky a možno vyzehlila vlasy a je to top účes či už rozpustené alebo ako to ja volám konsky chvost a ide sa 😉

nttnnt
21. apr 2021

nestrihaj budes lutovat ..max 5 cm

rora
21. apr 2021

Velmi som chcela dlhe vlasy ked som po rokoch kratkych dosla do stadia fakt dlhych takychto vlasov, zacali mi hrozne vadit, nosit to vkuse len v cope, lebo vonku mi zavadzali, vnutri mi zavadzali, v praci mi zavadzali, pri detoch vkuse ulepene od lizatka od kadecoho :D som si povedala ze stacilo... strih po plecia je moj ideal momentalne. Sprav tak, aby si sa dobre citila a ked vies fungovat s dlhymi, tak len konceky podstrihnut...

helixa
21. apr 2021

Určite si nedaj skrátiť až po plecia, príp. po lopatky, ako Ti radia baby hore. Budeš mať z toho "helmu". Radím podľa vlastnej skúsenosti. Ja mám teraz ten istý problém - ale vadia mi z pohľadu veku, príde mi to, že už som stará na také dlhé, aj keď sú zdravé a husté.

katkati
21. apr 2021

Veď vlasy nárastu, aj keby si dáš skrátiť a urobiť trendovéši strih a nebude sa ti to páčiť. Zmena niekedy veľmi prospeje.

lenka1993
21. apr 2021

Len ich prosím nestrihaj vážne. Sú kraaasne 😍 čo by som za to dala.