Mám skvelého muža, ale najradšej by som ho zabila

lanugo
22. feb 2010

Ahojte,aj vy máte pocit že máte doma úžasného chlapa a otca svojho dieťaťa, predsa sa potrebujete na neho posťažovať..ale nie matke ani kamoškám pretože si to nezaslúži. Len sa potrebujete vyventilovať? Ak áno píšte sem. Ja mám super muža, máme spolu 4 mesačného anjelika,predsa ma štve že je stále v práci. Chodí domov o 18 hod a o 19 hod kúpeme a ideme spinkať. Takže s malým mi pomože fakt 😒 A ešte tá domácnosť. Neznášam neporiadok,ale nedokážem domácnosť udržať tak ako pred malinkým....tak prečo ten kelímok od jogurtu nedokáže hodiť do koša,ale nechá ho na pulte!!!A keď protestujem tak sa diví prečo som nervózna,veď malý je tak zlatý. Ráno vstane a povie,že dnes bola dobra noc. No jasne,jemu ale ja som 6 krát vstala k malému...aha, tak to si ani nevšimol!

ninny
22. feb 2010

collette, to sme občas každý.. že? 😀 😝

collette
22. feb 2010

katka - o to nejde, ten můj taky koupe, tedy koupeme spolu, o víkendu se stará skoro celou dobu, sterilizuje, převařuje vodu... Zkrátka v péči o malého nemám výhrady... Ale jde o ty drobnosti, které se neustále opakují, i když o tom s ním mluvím a ví, že mi to vadí. Jen to tak prostě zasune do nějaké přihrádky v mozku a vzpomene si na to teprve až když vyvřísknu...

rimmel
22. feb 2010

momin ale sak aj ty vstavas skoro rano ci nie? 😉

collette
22. feb 2010

ninny - jasně, já netvrdím, že ne. Já bych sama sebe taky občas zabila. A hlavně bych sama se sebou nedokázala žít. Ale tady jsou na pranýři oni a ne my 😉 A nikdo jim nebrání, aby si založili vlastní téma "Mám skvelú ženu,ale najradšej by som ju zabil!" 😀 😀 😀

bihan
22. feb 2010

Na názve témy som sa pobavila 😀 lebo mám super muža, ale zabíjať ho fakt nechcem 😝 😵

katkabg
22. feb 2010

ja mam muza bulhara a sme odisli zit do bulharska...tu sme kupili rodinny dom...som tu sama s manzelom a malou...tiez niekedy cem draheho ukrtit ked najdem ponozky rozhadzane a tak ale uz sa nenervacim 😎 ja zas vsetko robim sama 😀 uz aj kupem malu takze naozaj robim vsetko sama🙂))ale raz by mal on ostat na materskej🙂))hihhihihih

terezt
22. feb 2010

Lanugo: To znam moc dobre. Manzel je taky super, ale proste chape veci uplne jinak, nez ja. Myslim si, ze castecne pracuji hormony a take materska. Pamatuju si, ze kdyz byl Vasa maly, lezela jsem v posteli a bala se pohnout, abych ho neprobudila. A manzel se klidne otacel a sustil perinou. 🙂 🙂 🙂 Chapete, ze za neco takoveho jsem ho opravdu nemohla sprdnout. Neurotik jsem tady ja!!!
A o tom uklidu - driv jsem taky mela rada krasne uklizeno. Ale ted jsem musela ze svych naroku ponekud slevit. Hracky jsou vsude. Jsem rada, kdyz sebe nebo manzela dozenu k luxovani. Ja porad verim, ze se to casem zlepsi... Uz ted je to lepsi, nez driv.

katkabg
22. feb 2010

hej ostava nam len a len verit 😅

spalka
22. feb 2010

momin, to akoze ja som nepochopila? 😀 tak pardooon 😉

zuza.m
22. feb 2010

super temička tak tiež mam dobreho mužička ale......
toto všetko čo tu opisujete mame doma aj my.nič sdoma mi nepomože čo sa tyka domacnosti alebo maleho ale to je najhoršie že si neurobi poriadok ani sam po sebe. a tak cely den chodim po maloma ešte aj ponom aby som ako tak udržala domacnost pod kontrolov.a nehcem robit krik lebo potom su ženy nervave a chlapy chudata že im len krivdime.a ked raz začas už nezvladam a vykričim sa tak je na par dni klud.presne ako tu vyšie niekto pisal.vydrži to naozja par ndi a potom je to zase tak isto.ale vidim že su asi naozaj všetci rovnaky a človek sa stym musi naučit žit.
ps: zistila som že ked som s malym sama mam toho viac urobene ako ked mam doma mužika a on my s malym ako žepomaha.

momin
22. feb 2010

rimm vymenim chlapa na tyden.... 😀
Neee ja bych ho ani tak nedala.... 😀

beruska2x
22. feb 2010

zuza tak to sedi, nejvic toho udelam kdyz ma MM odpoledni a ja jsem s malym sama a i on jde pak spat, tak to je labus 😀 to mam hotovo hned 😀

vodnarky
22. feb 2010

baby..asi si to prezivame kazda a po svojom..inak dobra tema.. 😉 ..mame to doma tak isto..niekedy len cumim ked vidim jak sa snazi pomahat.. 😅 ..ale tesi ma to,samozrejme.. 😀 ..no su aj dni ked ma dokaze poriadne vytocit a aj urazit 😠 😠 😠 ..takze striedavo oblacno.. 😉 ..

zuzi.m-presne tak!!!ked som s malou sama tak mi pripada,ze mam viac porobene a dokonca aj viac casu na malu ako ked je doma.. 😉 ..

beruska24.9.
22. feb 2010

collette - život mě naučil, že chlapa musím brát takového jaký je i se všemi jeho nedostatky 😀 Takže to vážně neřeším. To bych nedělala celé dny nic jiného...

beruska24.9.
22. feb 2010

momin - já to také nemyslela nijak zle. Jen se tady nad těmi příspěvky směji 😀 Promiň, ale prostě si nemůžu pomoct... A smích je přeci zdravý ne?

anta
22. feb 2010

Holky, chvála super téma. Nemůžu ale teď napsat, můj milovaný manžel sedí zrovna vedle mě, bojím se, aby pak nezabil on mě 😀 😀 😀

anta
22. feb 2010

Ale jedno moudro v rychlosti stačím napsat - všichni chlapi jsou stejní, jen se ksichtama liší (od mé mámy) 😀 😀 😀

norik1
22. feb 2010

mna prave ten moj tak vytocil ze by som ho zabila 😀 za normalnych okolnosti je skvely 😀 😀 😀

beruska24.9.
22. feb 2010

collette - a mělas někdy možnost zažít, že pokud o toho člověka přijdeš (např. rozchod) že pak ti právě tyhle drobnosti a jeho neřesti vlastně chybí??? 😀

kulimka
22. feb 2010

no já jsem vdaná už 12 let a už jsem si docela zvykla... neřeším že někde něco nechá odložené nebo pohozené, to bych se asi fakt zbláznila, když se mi něco nelíbí tak mu to na rovinu řeknu a on mě. Ale někdy je fakt na zabití 😀 😝

stija
22. feb 2010

pridavam sa do partie, tiez je niekedy skvely, inokedy na zabitie 😀
o malu sa postara v pohode, okrem kojenia zvlada vsetko, ale tiez ho nezobudi. a spravi hocico, ked mu poviem, ale musim mu to povedat. no hold, zvykla som si.
a cez vikendy sa tiez dohodneme, niekedy vstavam s malou ja, inokedy on. jednu noc ju aj o stvrtej v noci nosi (ked uz ja sa ledva motam) a pritom rano vstava do prace a ja si vravim akeho mam skveleho chlapa. a druhy vecer zaspi skoro a ja potom az do sprchy pocujem ako mala vrieska a on kludne spi, nic nepocuje. a mna ide rozhodit, aky je desny.

stija
22. feb 2010

nieco na tom bude, ako pise anta - vsetci su rovnaky, iba ksichtami sa lisia 😀

lyongirl
22. feb 2010

super téma...
presne takého chlapa mám doma...
celé dni v robote, jediný deň v tyždni je doma a to v nedeľu a tiež ju vačšinou nestrávi nikdy len s nami, umrel by, keby neišiel aj vtedy do roboty, alebo niekde...
sám od seba nespraví absolútne nič, samého ho ani nenapadne sa s deťmi zahrať, nehovorím, bývajú dni, kedy pomôže, ale vačšinou to tak nie je, doslova ho do všetkého musím dokopať, ak nechá kelímok od jogurtu na linke a chcem, aby ho vyhodil, tak povie hneď a to hneď je aj za 2 hodky, alebo vôbec, medzitým ho buď vyhodím, ale naňho nahučím a on sa hnevá, že prečo to musí byť hneď jak si zmyslím, tak mu vysvetľujem, že keď to nie je hneď jak si zmyslím, tak to nie je vôbec...
pochváliť ho musím akurát za to, že vysýpa smeti a chodí do obchodu...
ale minile umýval záchod a umývadlo 4 dni a to som mu každý deň pripomínala...
ináčtiež vie všetko spraviť, aj nakŕmiť, aj prebaliť, aj okúpať, len by sa mu muselo chcieť...
no a bývajú noci, kedy má tiež šichtu, lebo malý nechce spať, tak ho natriasa na rukách...
no dalo by sa o tom písať litánie 😀

lyongirl
22. feb 2010

hmmm, práve som zažila úsmevnú situáciu a zabíjala by som 😀
kázala som MM upratať niečo v spálni a ako tak čítam diskusiu, tak ma to napadlo, pýtam sa, či to urobil a on, že čo, ja že to, čo som ti kázala, keď si prišiel z roboty a on, že kedy, dnes?... 😠

berenika39
22. feb 2010

ženský, ale ono je to možná štve, že jim něco pořád kvákáme, aby udělali, aby se chovali podle našich představ, napadlo mě to, když někdy tou fistulí něco děsně důležitýho "kážu"...mě by totiž taky vytáčelo,kdyby na mě ten můj nastoupil s jekotem, že mám hned něco uklidit, proč není to a není to, kdyby mi nakázal, co mám ted udělat a jak. mají to v mozku jinak, jim vůbec ten kelímek nevadí...nám jo. jim zase vadí jiný věci. takže nechápou, proč pištíme, at po sobě okamžitě všechno uložej, at makaj v domácnosti.
je fakt, že jsem k tomu dospěla po hodně letech, ale chlap je exot a nejde z něj udělat pořádkumilovnou ženskou. ale těch dobrejch stránek - těch chlapskejch, mají (aspon ten můj) mnohem mnohem víc!!!!

u nás to máme tak nějak akorát, mě nevaděj ty prkotiny typu ponožky vedle koše, řeknu prckovi - a máme z toho hru - on je tam uklidí a pak tátovi říká, že se svlík jako had....prostě když se tím člověk moc nezabejvá a hází to za hlavu, tak tolik nedeptá🙂.

tak je nechte dejchat....
ale je jasný, že třeba to, že se některej tatka nevěnuje dětem, nebo že ignoruje pomoc, když je to fakt potřeba, to bych ho taky zabila.-))))

maruschka
22. feb 2010

ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha babyyyyy......ja mám najlepšieho chlapa na svete, ale veľmi často som z neho na infarkt...Vytáča ma, keď mu mám všetko povedať v číslach: Choď uvariť cestoviny..a on:Povedz mi presne koľko minút! ja: to záleží na značke a druhu cestovín, treba to ochutnať..On: Ale ja potrebujem vedieť minúty! 🙄 🙄 🙄 🙄

A tisíc iných drobností, ktoré mi totálne lezú na nervy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
22. feb 2010

😀 😀 😀 Ja mám tiež dobrého manžela 😉 a tiež ma vytočí 😔
Hlavne, keď niečo varím a on príde s otázkou: A posolila si to?
Takže ja varím minimálne keď je doma 🤐

maruschka
22. feb 2010

tatolu, môj by do všetkého dávaj majoránku..vždy, keď sa ho spýtam, či mám obed ešte dochutiť, alebo vyhovuje, povie: Výborné, ale chýbajú majoránkové plevy. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to je jedno, čo práve varím..

A každé ráno nechá otvorenú zásuvku na chodbe, keď si dáva liter toaletnej vody na seba..Vždy, keď odíde do práce, zatvorím po ňom zásuvku a zatvorím skriňu...klasika, v tomto viem, že je neomylný.. 😀 😀 😀 😀

tatolu
22. feb 2010

Marusch, ja musím schovávať šrobováky, skrutky, matky a keď ideme na dvor a viem, že sa tam s deťmi zdržíme, tak zatváram - dvere na garáži, dvere na drevárni, dvere na malej miestnosti, kde má uložené ďalšie náradie, dvere do komory a permanentne zabudnem skontrolovať či nie je nejaké náčinie (kladivo, pílka, šrobováky) odložené na okne do garáže a na opretý rebrík si tiež spomeniem, keď naň najstarší vylezie. No to bolo min.rok v lete. Teraz budem strážiť troch beťárov 😝
Hrozím sa toho, keď objednáme drevo 😔

daducha
22. feb 2010

tak toto je skvela tema ,

vid priklad môjho MM - vcera som vzala mladsieho drobca von a on mal so starsim dovarit polievku a dopiect zemiaky.Do telefonu si poznacil presny cas, ze o 15 min. skontrolovat knedlicky v polievke o 5 min. poobracat zemiaky v rure 😀 .Ale zvladol to 😉 .
Ked som s detmi sama, stihnem doma vsetko a ked sme spolu cisty chaos a Hujerovci 😀 😀 .Dokaze ma neskutocne vytocit napr. tym, ze sice sa hra so star.synom,no pocitac musi byt zapnuty stale 😠 .S mladsim sa pohrat nevie,o prebalovani radsej pomlcim...Odchadza rano o ôsmej, prichadza vecer o 19.00.A zaspi pri uspavani starsieho syna,takze nase rozhovory trvaju hodinu rano a vecer.
Ale zase na druhej strane zivot bez neho si neviem predstavit 🙂 .Ked mladsi v noci vyvadzal, vstal a tisil ho,netrva denne na teplom jedle,aj si ranajky sam urobi aj,aj,aj ...
Ale potesilo by keby bol hlavne menej unaveny,je unaveny staaaaale 😉