Mám začať behať?

rony444
7. jún 2017

Ahojte,
možno to tu už niekto riešil, ale to by som asi dlho hľadala. Tak sa pýtam rovno znova. Neviem si rady ak ste na tom niektorá podobne alebo ste boli podobne a vyriešili ste to, tak mi prosím poraďte. Pri mojej výške 162 cm, vážim 90 kg. Kedysi sa mi podarilo zhodiť na 83 kg, ale pred 2 mesiacmi moja váha skočila na 90tku a odvtedy je to jeden deň 89 druhý deň 90,6.Čo je teda strašne moc. S váhou zápasím celé roky, ale neúspešne. Behám každý večer, okrem toho cvičím a cez víkend chodím ráno 20 km na bicykli. Ale váha sa mi ani nehne, teda hne, ale stále smerom hore. Som z toho už úplne na nervy. S priateľom chceme bábätko, ale nedarí sa mi otehotnieť, čo si myslím že určite kvôli nadváhe, lebo doktorka ani v jednom z nás problém nenašla. Preto je pre mňa veľmi dôležité zhodiť. Jem pravidelne, pijem veľa vody. Ja smažené jedlá nejem, sladkosti tiež nie. Chlieb som obmedzila. Už neviem v čom robím chybu. Dá sa behom zhodiť? Podarilo sa to niektorej z Vás?A je to normálne že mi váha stále neklesá? Pohne sa to niekedy? Nechcem do seba valiť chémiu :(. 😢

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz