• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máme radi sladkosti:) Ako nemyslíte na sladké?

20. marca 2009 
No tak ja mozem na sladke zabudnut, mam dietku/gestacny diabetes/.Ale sladke by som si dala :slight_smile:
19. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej vsetky zeny z MK sem sa !!!!ostatne temy mozete zavriet :grinning: :grinning:

pridavam sa k zracom vsetkeho sladkeho obzvlast cokolad a kyslych gumenych rybiciek :grinning: :grinning: a prajem vam naveky pevny chrup amen :grinning:
19. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mliecna cokolada s celymi lieskovymi orieskami - dala by som Nobelovu cenu tomu, co ju vymyslel :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se nesmím chodit, bo odteď mám chuť na čokoládu. dnes je to 14 dní co jsem ji jedla a tak jsem neodolala akci v Bille a koupila si studentskou peče´t, ale na svoji obranu řeknu že jsem si dala jen jednu řadu a pěkně ji odložila
20. mar 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa hlasim do klubu ! :grinning:
ja som uplny zavislak......by som dokazala prezit cely den na cokoladach, keksikoch...mnaaaam
rano musi byt kava + 2x mila :sweat_smile:
20. mar 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som cukrarka, sladke velmi nemusim :grinning: ale ked uz, tak Devu cokoladku,alebo horalky,manzel fici na delisse :grinning:
20. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám veľmi rada čokoládu a aj keksy a koláče, a samozrejme zmrzlinu a nanuky, ja stále tvrdím, že sladkosti sú moja droga
20. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok