• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
Norik, Dzanka aka noc?
Dufam, ze tie zubatka budu zachvilu vonku :wink:
Tuto furt vyzvanaju zvony na kostole, akurat som maleho ulozila spat :angry: dufam ze ho zobudia, ide mi to na nervy a riadne. Vcera sused vytopil polku domu. AJ sa hadali na chodbe s instalatermi. Nemali sme teplu vodu ja som sa umyla v ladovej a malemu som zohrievala v rychlovarnej konvici. Tato novostavba je na 2veci!
Amamtula dufam, ze si dobre zalizovala?
Norik ozaj tie jasle skor ako k svokre. Malemu sa bude lubit :slight_smile:
1. mar 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.... vsetkym........

blau moja to este bud rada ze su zvony ja som zazila , v egypte , mesity ;24 hodinove tyranie , spevom a ich zvukom , isl asom osaliet.. cosi hrozne.. stal esom opakovala, toto ked pustia neakemu, vaznovy stal edookola, tak sa musi zblaznit a rychlo je to dobra forma mucenia... :wink:

ale chapem ta aj tak..a zvony dokazu , ist na nervy.. :wink:
1. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee, ja sa dnes uzehlim :slight_smile:

blau musim skocit tu k nam do skolky kde som nahlasovala maleho od septembra, ci by sa nedalo od juna... a okukat to tam ak o to tam vyzera :slight_smile: zatial mam pocit ze budem rada ak mi ho vobec niekam zoberu... vsade je plno, ved tie plodne rocniky spred 30 rokov teraz zacali rodit a skolky, ktore pred par rokmi zrusili pre nezaujem teraz zacinaju nestihat.... je to blede :grinning:
1. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toto teda ňe že my budzeme na druhej straňe v zozname tem... ta toto teda ňe! aňi v ňedzeľu dzifky moje, kec dakuščičko oddychujece!!!

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mozes kludne takto pisat :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli zase vonku spinkat aj poobede - bola som v kik obchode......nakupila som teda dobre - sustakovu supravu za 165sk, roll up nohavice, tricko kratky rukav a supravu na leto - tricko + kratasky....no ani neviem kolko som tam nechala....ale ked sme odchadzali z domu ma lava dlan svrbela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a vy ako sa tu mate?
1. mar 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he Dzanka som vedela ze na hutoractinu niekto zareaguje :grinning: :grinning: :grinning:
dobreeee si nakupila, aj ja sceeeeeeem :wink: :wink: :wink:
1. mar 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super nakup, dzanka... jasne ze ta potom palil ruky... :grinning:

norik, rodna sariscina urobi, vzdy , radost.. :grinning:
1. mar 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ja som napisala , ze zalizovala, miesto tvrdeho y!!!do kelu to vyznelo ako, ze si mata dobre zalizala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
som ja ale.... :unamused:
norik,veru takto mozes pisat to ja mozem :wink:
erika, tak to mna by asi odviezli po chvili do kelu aj z :wink: celeho egypta, tam hadam ani na dovolenku, lebo ja som nervaaak. A svokra si nevie egypt vynachvalit.
Dzanka u Vas mate kik? Dobre si nakupila a ked svrbi tak naslin alebo nakremuj :wink:
a zuzka je kde? sa uci aby tu bola najmudrejsia :wink:
1. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blau no tam kde je turisticka zona tak nie, nepocujes, ale ja som bola vsade v egypte , akahira, alexandria, a dolu , juh a tam , vsetko su posrati muslilmovia.. prepacte mi to.. a ver mi , ta diktatura ani nehovorim.. ved aj moja svadba bola, za ucasti, tajnej policie, pretoz esom cudzinka..jaj ja by som vedel arozpravat. veci..
1. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no erika ty si iny cestovatel!!! akurat som bola za malym, asi preco....? lebo zvonili zvony :angry:
Ty si musela byt strasne zalubena, ked si si aj Egyptana zobrala, ze za ucasti tajnej policie ja odpadnem.m A ako si sa vlastne dostala do Egypta a potom do Pariza?
1. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz som doma :slight_smile:
bolo super Dalibor uz super lyzuje a ja som dnes po 15rokoch stala na lyziach :grinning: ale vraj mi to islo dobre :wink:
som uplne happy :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: fakt super nedela :wink:

len ste mi normalne chybali :confused: to je bud zavislost alebo ja neviem :sweat_smile:
potom si vas precitam lebo nestiham :wink:

kuk moj album ak chcete mam tam super lyziarsku rodinku :grinning: :grinning:

inak blau mas pravdu raz som spadla a fakt som si lizla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula urcite si pozriem...

blau ano som scestovana.. aspon prdtym , ano... teraz skoro nic..

no ja som spoznala mojho muza tu v parizi, a svadbu sme mali v egypte, kvoli jeho rodine, pretoze tu by sme ich nedostali..kvoli vizam a afinancne..
a tak sme mali , o 20 00 vecer svadbu , pri 30°C horucavach, v kostole...... :wink:
a potom druhu tu, na , urade.; v parizi, o 5 mesiacov neskor... :wink:

pretoze moj muz je krestan, aby ste si nemysleli , ze je , muslim.. to len na okraj... :wink:
1. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zistila som ze ani nemam moc co citat :confused:

tu sa to zasa flakalo....ale ved je nedela ne :slight_smile:
1. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula moja to je sdneska tie fotky zavidim................ v dobrom, tu je pocasi ekuz jarne, dnes bolo 15 stupnov, vsade zelone a zacinaju sa stromy prebudzat a ty mi tu hodis tieto krasne fotky..pozrela som si cely album. nadhera mas prekarsnych chlapcov...

a vidis si ma zaujala, ten , nosic na chrbat aj ja zhanam.. an leto domov.. :wink:
1. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamusky,
my sme mai dnes peknu nedelu, pospali sme si s malym, potom na prechadzke, teraz vecer tu obla segra s deckami, tak sa hrali s malym, podareny boli.
Dnes som bola natrhat snezienky v zahrade!!!baburence v plnom prude!krasne teplucko, uz nech to tak zostane.
Zajtra na nakup, velikyyyyy nabeh do dm-ky!!!s ateism jak male decko, davno som nebola!!!
skocim kuk do par obchodv a musim ist do banky zaniest prachy, vseto som povytahovala, mm ma skoro zaskrtil, potrebujem si vyplatit tricko a mikinu co som nasla na mimi!
aspon takto nakupujem!!!!dufam, ze tento week dojdu aj tie hrnce a tie specialne vankuse!!!nech sa nebudime dolamani!!!!
amatula idem kuk fotky!!!
musime prestat zanedbavat nasu temu, ze,??????
1. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotecky na jednotku, a ta bundicka to je ta nova ze?
1. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj blau nová :grinning: jak som sa vnej vytesovala :sunglasses:
pojdem za mm lebo uz predychava ze som zasa tu :confounded:

zuzka no hrozne ju zanedbavame,,,vsetky len v zufalkach :angry:
1. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ved si hovorila, to je super ze sa vytesujes co nam na tej materskej zostava , myslim okrem deti...len sa tesit z blbosti, ze? :wink:
1. mar 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny ja sa nemozem ani citat, no hroza.. prepacte mi to pismo... :frowning2:
1. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula kolko mas rokov???vyzeras na 20, take dievcatko!
krasne fotky, malym sa pacilo??
1. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej Amatulka tak to ste si uzili, co? tolko snehu sme tu nemali ani za celu zimu dokopy :grinning:
1. mar 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ukazovala som aj muzovy pozri ako je u nas.. a tu uz sa opalujeme;. :grinning:
1. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika sa neospravedlnuj za pismo, ved nie sme profesorky slovenciny, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik, to ta blba klavesnica, ja stisnem, len necitam, a tak niekedy mi vynechava pismeno....
1. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa aj mne stava, ja sa teraz sama ucim strojopis tak mi to velmi nejde a backspace je moj verny kamarat :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najdem ti doma cvicenia, co mam doma zo strojopisu zo strednej ak chces, preskenujem a poslem, nech sa pekne ucis
1. mar 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, vazne ja viem pisat strojopis , este n askole sme sa povinne ucili a tak doteraz viem, ale tato blba klavesnica ma niekedy zradza..
ale dakujem za podporu....

ja idem n akute.. majte sa moje krasne.. :wink:
1. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeeee ja by som asi aj potrebovala niekoho kto bude nado mnou stat a bit ma po rukach lebo som leniva jak Goro biely pes...... ale vdaka Zuzi, stiahla som si program na vyuku strojpisu a ten mi pocita aj pocet uderov za minutu....aj chyby aj vsetko...len mam pocit ze ovladam len 15 najbeznejsich klaves a koniec, ostatne sa nikdy v zivote nenaucim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik, pošlelš mi mlink? tiež by sa mi zišiel... :wink:
1. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj monky idem pohladat :sunglasses:
1. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok