Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
1. apr 2009

ahojte
blau ja mam nejak cely den dnes bazen - doobeda v meste vybrat peniaze v banke + tesco nakup = mokra ako mys som dosla domov - ale nakupene dobreee 😀 😀 😀
hned s malym von a dali sme si s kamoskou vyslapat taky kopcisko - zase ako mys domov.....
a teraz kedze rano som bola v meste - rychlo varit, zehlit, trosku upratat - zase tu sedim spotena a steka mi pot dolu vlasmi.......

sa mam coo???cely den bazen 😀 😀 😀 ale aspom ta slanina sa stapa 😉
zatial sa pekne drzim....a kupila som si v tescu maju v akcii caj na spalovanie tukov - je vyborny....musim tam este behnut kupit viac....

idem sa prezliect a zase s malym von 😔

ahojrte veceeeeer 😵

zuzka1.
1. apr 2009

ashojte, my tiez vonku cely den, ideme zase, len dam malemu papkat, potom pokracujem v skenovani, uz len nejakych 50 stran
zatial pa, vece rpridem

norik1
1. apr 2009

Ahojte, my tricky ciapky nakupene, mamka zasa nic fuj uz to musim napravit 😀
Trosku tu pokukam a potom sup na trening 😉

dzanka3
1. apr 2009

halooooo
nikde nikohooo????
vsetky sa slnite? - ja mam uz ruky ako ciganka - ale len po zapastie...dalej som ako cmar......a na tvari mam zase pigmentove flaky ako pocas tehu ☹ ☹ ☹ - najhorsie nad hornou perou - ako spinava... 😖 😢

zuzka1.
1. apr 2009

dzanka tak umy 😀 😀 😀
to z toho slnka, nie?
ja som neni opalena este, musim to zacat napravovat, dnes dam asi horske slnko
zajtra jazda, potom do mestaa a domov
ozaj dzani, 18.4. by sme mali mat stretavku u Morettiho, prides?zatial nas je nejakych 10-12 neivem presne, mato driza to ma rezervovat, tak ci mu mam povedat , ze mozme aj s teobu rata. bude to take solidne, vecera popripade, kto bude ako chciet. tak co?
ja pojdem

dzanka3
1. apr 2009

zuzka naozaj neviem...ale skor nie ako ano....
ideme kupat - decko mi kdesi zdrhlo....

norik1
2. apr 2009

cafte cafte 🙂

co dnes mamulky? ja do mesta na hemato, tak snad sa aj poflakame po nejakych tych obchodoch, nie??? 😀 😀

erikasadek
2. apr 2009

dobre ranko.... vsetkym.................................... 🙂

ja mam pred sebou tazky den... takz ednes tu vel anebudem.. drzte mi palce len to vam poviem.... 😉

amatula
2. apr 2009

ahojte pekny den prajem 😉

mm doniesol tri kila krowiek 😀 tak zujem a fantasticku zubrowku 😉 (tu ale teraz nepijem)...

super pocasie som makala od rana a pojedeme von 😎

blau sme sa vcera na vas s mm pobavili 😉 🙂 😀 !!!!

zuzka1.
2. apr 2009

erika daj vediet kde co a ako

petrunka24
2. apr 2009

ahojte,je tu niekto s okolia pe,a caka baby zaciatkom maja????

erikasadek
2. apr 2009

zuzka je to v kely pato dostal horucku , uz rano mal okolo 38,5°C no este sa dalo a le na obed mu vystupila skoro na 40°C ale inak je ok.. bez priznakov....
no hroza tak som vsetko musela rusit....
nahrala som josha ako tiska cokoladove kolaciky.. 😀

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/Recemment...

blau
2. apr 2009

ahooooj, tak mario zacina v pondelok v novej praci( uz nebude kuchtikom), tak som zvedava. Je pozitivne naladeny, tak som rada bodaj by mu to vydrzalo.

erika drzim palce, ale potom napis kvoli comu 😉
maly sa zobudi a ideme konecne na ten bazen haha uz chodime tyzden, tak hadam sa na to podari.

amatula a este mi povedz preco ste sa na nas s mm sulali. Konkretne na kom? Na Petovi, alebo na mne a Mariovi?

norik-kup si nieco a potom napis co aj ja chcem nieco a neviem co daj typ.
dzanka nepochybujem, ze slaninka sa topi. Minule som bola v obchode a tak mi zostalo teplo fuuuj a som si na teba spomenula, ked hovoris ako ti tecie po chrbate 😀 😀

erikasadek
2. apr 2009

ahoj blau no super blahozelame mm.. nech sa mu dari v novej praci.....

dam potom vediet zatial nic;. nech sa to nepokazi... 😉
inac su tam dve videa, ... drobcov..

ako moj synovia sa salia, aj ked pato ma skoro 40°C

blau
2. apr 2009

idem si pozriet tich tvojich dvoch certikov krasnych 🙂

blau
2. apr 2009

do kelu ale su zlaty. velmi. 😉

erikasadek
2. apr 2009

jej blau tebe sa velmi pacia ze.. ?
dakujem , inac naozaj som chcela hodit , do temy, nestel gulicky, ale potom som si to rozmyslela, nebudem provokovat.. ze?

blau
2. apr 2009

ano velmi sa mi pacia( hovorim ja by som takich chlapcekov mala aj troch!!!) naco gulicky? cokolada je lepsia ta sa aj tak pekne rozpusta, vcera som si akurat kupila nestle cokoladovy sirup a muzik spravil palacinky tak som si to s nim popolievala a maly na mna pozeral ako bager na tvrdu hlinu. Som hnusna, ked som mu nedala 😨

erikasadek
2. apr 2009

no moj nemoze tak tieto su specialne, bez vajec a bez mlieka, 3% cacaou, palmovy olej a nerafinovany trstinovy cukor a celozrna muka;. no povedz nie je zdrave a jeden denne ho nezabije, aj tak toho vel anemoze..

norik1
2. apr 2009

Juj Eri rozkosni su 🙂 mnam mnam 😉

erikasadek
2. apr 2009

norik dakujem..... 🙂

zuzka1.
2. apr 2009

ahojter zienky, my sme vonku cely den, ja sa idem nachystat na cvicenie, svagrina sa venuje malemu. Ja som sa dnes normalne slnila, konecne, ja milujem opalovanie, +35 horuco a slnko a budem lezat jak zarezana.
eri z coho to ma maly?chudatko, ved to on casto len tak znenazdajky

norik1
2. apr 2009

inac nic som nekupila - v tescu tie penove puzzle som dokupila, kamoske take capacky - o chvilu rodi, sebe nic lebo sa mi nic nepacilo, malemu tiez nic lebo som bola len v Tescu a tam mam pocit uz ako keby deti chodili v uniforme... ale v Taku som objavila pekne vecicky, uz aj od 74 velkosti, konecne daco nove...

na hemato pre vysledky ideme pre istotu zajtra lebo dnes som tam odsedela tristvrthodku, doktorka - primarka musela odbehnut k nejakemu surnemu pripadu a volala ze este bude meskat...tak som sa preobjednala 😉

amatula
2. apr 2009

blau !!nie konkretne na vas 😉 na tom ze aki je svet malí 😉
mozno mu bude cez vikend volat,,,ci vobec este zije 😀

eri idem kuk tvojich drobcov

ja dnes vobec nestiham 😝

amatula
2. apr 2009

no podarení 😀 ako mu chutilo 😉
len som mala do konca obavi ako to s tou palkou dopadne 😀 ci mu patrick jednu neslahne 😀

zuzka1.
2. apr 2009

ahojte mamusky,
krasny den, ze?
ja uz po cviceni, idem tstovat, mm je v hore zase, a to sezona este len zacina pomaly, tak sa budeme stretavat len v posteli, aspon ieco 😉
maly su krasny erika, taki mili certici

norik1
2. apr 2009

krasny den bol, trosku dulo u nas ale svietilo jak salene!! A som zvedava co bude zajtra 🙂

Zajtra idem na kavu s dvomi spoluziackami zo strednej, boze som ich nevidela 12 rokov, ani v KE uz neziju...teda aj s detmi ideme, kazda s jednym a jedna este aj ako kinderko 😉 takze so bude babinco-detinec 😀 sa tesim jak male decko 😉

erikasadek
2. apr 2009

amatul aaj ja , neuveris ale oni sa maju takto radi..
som na nich hrda ze sa takto dokazu spolu bavit bez bitiek a inych tahov;
videli ste to ten drobec ako s nim mava??
moj muz nechapal.. smial sa ako divy...
😀

norik tak zajtra teda dnes si uzi to stretnutia.....

norik1
3. apr 2009

he he jedna z nich ziaje vo fr 😉

norik1
3. apr 2009

Tini, ved ju asi poznas z fr temy 🙂