Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danielsio1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikasadek
2. júl 2009

lamada neboj to je dobre len som sa smiala ja som taka potvora , ze mi paru niet.. 😉

lamada181
2. júl 2009

ale ved v pohode tk to si myslis ze si ti potvora nema sna mna sice mm hovori ze som striga
ake ze mate pocasie tiez leje ci mam tisko zavidiet ze mate nadherne teplucke slnecne a neviem ake este

erikasadek
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 ani ti nehovorim , lebo budes smutna... 😉 ale je krasne a horuco .; ako v pekle..

lamada181
2. júl 2009

jaj stahujem sa tu len leje a leje a leje to som mala na plane tak vela veci no teraz mi je to jedno ae ak mi bude prsat na dovolenke tak ma picne tak nakoniec sa mm rozhodol z wpojdeme do popradu ku babke a tak kdesi je termalne vrbov alebo tak nejako sa to vola takze tam akurat sme sa zobudili jaj taky je zlaty ze by som ho vybozkavala som taka rada ze to pomohlo hned je krajsi aj lepsi
este raz dakujem erika

erikasadek
2. júl 2009

lamada vazne, pomohlo.. tak vidis som starsne rada aj s tebou.. 😉

zuzka1.
2. júl 2009

ahojte, uz sme spat. bolo vyborne, uz sa tesim na dalsi krat. Opaleni, maly bol ukazkovy, celu cestu spinkal, naspat sa blaznil, pekne papkal, mm spokojni, zrali sme jak svine, vsetko doradu, nenormalni, ale bolo suepr, vecer to musim odbrusakov.

lamada181
2. júl 2009

ahojte mi sm,e boli vonka troska sa prejst kedze prestalo prsat fakt prijemne len keby nebolo mokro zuzu tam neprsalo do certa co sme mi mt zakliati ci co
jaj maly je zivy uz vyzera lepsie idem ho okupat a som zvedava kedy odpadne baby naucili sme sa nove slovo ze gol a pouziva ho ked sa hra len s loptou a este ze heej no to je sikovnicek malicky

amatula
2. júl 2009

haloooo 🙂 😵 😀
este som tu 😀

nachystany...ideme dat kavco..deti milk..a mozme vyrazit..ideme okolo desiatej tak teraz uz len tak sedime tak vas este kuk 😲

zuzka1.
2. júl 2009

amatulka, davajte si pozor, deti nech spia, lavne v zdravi docestujte, aspon prezvon, ked pridete, ok?

blau
2. júl 2009

amaaaa stastnu cestu velmi si to uzite!!!

blau
2. júl 2009

Hojte, som Vas pocitala,. Dnes sme boli v ikeii, ale nic moc som nepokupila. Potom maly chcel spat a M chcel bezpodmienecne kozenu bundu geox. Chodi ju obzerat ako maly chlapec auticka do vykladu, ale je mu draha na na jeho vkus. Boze tiiiii chlapi. No nic. Potom sme boli nakrmit koniky a v obchode kupili sme mu siltacku s UV filtrom za 16euronov a stale si ju daval dole. Zvykne si, zasranko moj. Rano vyrazky nemal, tak to je z toho tepla, lebo sa dopotil a zas tam boli. No a aby nam nebolo luto, tak mu tecu sople. Do kelu. V utorok mame to ockovanie, myslite, ze mam zavolat a presunut to, alebo za tych 6dni to bude v poho???
MM je taky protivny na mna ako h...o. ten stres v robote co ma si tu ventiluje na mne. Nech ide do kelu. V pondelok do utorka ide do Wien na meeting, tak bude klud a ja si tu budem uzivat deda a Lili. A vy co?
Ozaj dzani som sa ta uz pytala kolko deravych nohavic mate??? ( myslim Matko na kolenach) 😅

zuzka1.
2. júl 2009

blau mne sa stalo raz, ze soplil, pockala sm a 2 dni predtym prestal, pockaj, a potom zavolaj, to prejde podla mna

lamada181
2. júl 2009

amatulla prijemnu cestu a uzi si dovcu zanas za vsetkych
blau s toho si nic nerob nieje len tvoj mm taky mna ide z mojho vystret ma nejake divne obdobie ja to volam tretia puberta a najlepsi su kamarati ktory sa royviedli a davaju rozumy
zuzka to mate fakt dobre ze ste nemali nadchu mi ju mame aj teraz
babky a co zajtra idete robkat
ja by som zajtra mala zbehnut do prace no uvidim zajtra je doma mm tak mu chcem nechat maleho a ist trochu sa odventilovat trochu

blau
2. júl 2009

no ved ja ho kaslem, co s nim.... a mas recht chod sa vyventilovat a nehaj maleho mm, nech sa potesi 😵
dobre zuzik, dik pockam uvidim. Nevyzera to take hrozne, ale ked ju ma tak mu tecie vacsinou z jednej dierky z lavej ta prava je taka normalka. Ale za to moze tato klima akokeby, raz horuco raz zima teraz total horuco ze az strach no proste co Vam budem hovorit. A v kindergruppe je stale niekto usopleny a tie mamicky si z toho nic nerobia a ja som z toho hotova. Mozno to aj tam chytil. Achjajaajaj

lamada181
2. júl 2009

a neskusila si mu dat homeopatika ja sple riesim hned homeopatikami preistotu nasadim aj kvapky do nosa aby sa mu lepsie dychalo a tak

erikasadek
2. júl 2009

blau, tak to mi je luto.. ☹ dajte s arychlo do poriadku chudacik maly.. 😒

zuzka1.
3. júl 2009

dobre ranko kocky moje,

dufam, ze amatulka v pohode docestovala. ved sa ozve.

blau u nas do MC sa nesmie ist ked ma dieta "len" sopliky. tam si na to potvrdia, dieta musi byt 100% zdrave.

co dnes?ja idem do mesta na kavu s mamioua a malym a potom bud na kupko, alebo s abudeme kupat doma. uvidime.
na obed cestoviny+omacka

erikasadek
3. júl 2009

ahojte.. 🙂

zuzka, ty ma sbohovsky '' zivot'' na kavu, opalovat sa... beriem aj ja.. 😉
ale nie , lne si ta utahujem..

tak , zuzka tak to jedine na slovensku..;
slovensko je asi podla man, opravte ma ked sa mylim.. jedina krajina, ked je dieta chore, tak nejde do skolky,n alebo skoly.. proste lekar povie 3 dni doma, alebo viac alebo kontorla..

nikde inde som tento system nenasla..!!!!
deti idu do skoly aj ked su na ATB!! proste tu je to raz tak.. aj ked maju kiahne, alebo su soplave nachladene, tak su vonku ,
do jasli neprijmu len ,ked maju zapal spojiviek, nakazlive; styl kiahne aine taketo infekcne, a vysoko nakazlive choroby, chripka..
ked su soplave, tak sa nikto nad tym nepozastavuje.. proste soplave su vsetky..

takze tym chcem len povedat , blau ja ta plne chapam, ale vsade je to tak.. len nasa slovenska mentalita nam to neako nedovoli , proste sme boli vychovany v inom systeme.. zdravotnictvo zadarmo a ine veci.. 😉

zuzka1.
3. júl 2009

Nech je ako chce, ale ja s tym suhllaism, pride soplave jedno a za cvhilu budu vsetky. Takto sa to jendo lieci same, aj ked mimo kolektivu, par dni vydrzi.

Erika ja sa nestazujem, akurat som mm vravela, ze ja uz do robty ani nepojdem, ved mne je takto dobre. opalovanie, kupanie, kavickovanie, nakupy a vymen to , by mi sibalo 😀 😀 😀

prisli sme z mesta, mayl nespal v kociku, tak spi teraz uz v postielke, idem ja ponatierat a lahnut do zahrady. nemam co citat uz, sa unudim na tom lehatku.

obed hotovy etse od vecera, ked sa maly zobudi bude sa kupkat v bazeniku.
vecer mame damsku jazdu zase raz, este neviem ci podem, uvidim ci s ami bude chciet.

erikasadek
3. júl 2009

zuzka ty si zena, roka.. 😀

ja idem konecne zehlit.. baby ja este nie som zbalena......................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzka1.
3. júl 2009

erika vpondelok letite,???to stihas, ja vzdy robim vsekto na poslednu chvilu, len co sa tyka melho si chystam dopredu, v nedelu mas na to cely den. nic neboj, postihas.

blau
3. júl 2009

Erika presne ja to tiez tu poznam aj vo Fr to tak bolo. Toto nieje zuzi, ale centrum to je v podstate take privatne stretko mamiciek z okolia blizkeho. A fakt ja tiez cucim ked tym deckam tecu sople a v pohode....
Mne sa to paciu nas jasne, co ma co liezt soplave decko do kolektivu potom to moze takto dopadnut. Len neviem ci to chytil od nich, alebo fakt ztoho debilneho pocka a macal sa aj vo vode studenej ked bolo naprsane, takze tak. Vcera vecer tak plakal, ze som ho nemohla utisit. Tak som ho rano obliekla a isli sme k dokimu. Nic to nieje ``LEN`` nadcha, dal mu sirup. V utorok ideme na kontrolu a uvidime ci ho dame zaockovat. V utorok mame aj kindergruppe a som na rade s kolacom. Pojdem asi sama a ked mu bude dobre, tak pojdem s nim aj s Lili. Uvidim....Ked tak sama a dede ho bude varovat.
Erika rychlo sa bal lebo zabudnes milion veci, takto mozes prikladat. Ale aj ja som taka velku rezervu pred odchodom si na balenie nenechavam a potom mi to prerasta cez hlavu 😅
Ama uz urcite dorazila, len prsi...tak uvidime co napise. Maju byt stale prehanky az do nedele, tak som zvedava ake budu mat pocko.

blau
3. júl 2009

Le v At je fakt zdravotnictvo na urovni, neda sa porovnavat. ockovania a kontroly tak ako na sk, a mame to zadarmo vsetko, takze ja som spokojna. Len niektore veci tu vobec tak neprezivaju ako na sk. Ziadna taka propagacia dojcenia ako na sk, tu neexistuje tu sa skoro teda mi to pride ani nekoji, len tych prvych par mesiacov, sople sa tu neriesia vobec ( podla mna by sa mali) atd atd.

zuzka1.
3. júl 2009

zaklad je, aby si sa riadila podla seba, sama vies najlepsie, minu mas na tleefone, je dokina, ne??alebo nieco podobne, tak neni o com.
maly sa uz prebudza, pojde sa kupkat, len co s anapapka.

norik1
3. júl 2009

cafteee mam dnes dovcu he he som sa teisla ako male decko na jeden den dovolenky, 😀 😀 😀

isli sme rano na to ocne, doki bola hrooozne zlata, ale poslala nas k druhej lebo ona je sice detska, ale nie na teketo male deticky, nema na to pristroje... tak na poslala k druhej, ked som volala na termin tak zahlasila, ze najblizsie az na august, ma skoro j.blo.... uprosila som ju ze uz sa to vlecie dva mesiace, tak idem na termin, zaplatim nejake 7 euracov za to, ale nech, cakat tam ako pako nebudem, takze buduci piatok rano o siedmej...

A ja som si kvoli tomu brala dovolenku, ze budem u ocnej dlho a o 8:15 sme boli vybaveni aj s cestou he he...

tak sme sa poflakali po meste, aj ked je to zlozite, lebo v centre vsetky obchody maju schody a su tam male priestory, neda sa tam pendlovat s kocikom, tak akurat nervy....nic som si ani skusat nemohla - napriklad vbehnem do terranovy, a kabinky na poschodi!!! vytah nikde... tak ako to mam ist dokelu skusat? ked som sama s dietatom? tak prisli o prachy he he

teraz sa rozprsalo, este ze som stihla doobedu krasne pocko. Maly osprchovany,najedeny, idem ho uspat 🙂

zuzka1.
3. júl 2009

jeeeej norik, takze piseme ako za starych cias 🙂

moje skvrna sa tolko preberalo az zase zaspal, tak kukam nejake golface, alw to chcem az na jar, len si neviem vybrat.

mm mi doniesol zmrzku, tak hlcem, namiesto obeda.

norik1
3. júl 2009

hej hej stare casy 🙂 ta volnost mi chyba🙂

maly nie a nie zaspat... a to spal doobeda 10 minut betar jeden... prave sa posadil v lehatku a rehoce sa na mna na plne kolo 🙂

zuzka1.
3. júl 2009

no maminka je smiesna 😀 😀 😀

ja som si zvykla, ze som malemu na smiech🙂)je to parada, ked su takyto uz???vacsia zabava, srnadicky, sasoviny

norik1
3. júl 2009

hej a ked na teba pozrie, zacne sa chechnit a povie "havoooo" no ja curam vtedy

uz uspesne spime, ime cistit pracku, lebo tam kde davam prasok a avivaz sa mi to nejak zaplesnilo, normalne bordel tam je fuj, idem natiahnut rukavice a suchat