Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
3. júl 2009

norik no co???vycistene,???
amatulka ziva zdrava, ale to asi viete.

MMisiel na polovacku, ja idem s babami von vecer , mm pride za nami neksor,
vy?ake plany?:

blau
3. júl 2009

hOJTE MOJE mile, rychlo rychlo to napisem dokial mi ten net nespadne: takze mali sme napusteny bazenik aj pieskovisko, ja som sa chcela opalovat ale to sa neda, ked potrebujete drzat dieta v chladku, tak len tak naoko som bola na slniecku ale ma vobec nechyta . No potom sme boli na bicyku a tak. Zajtra uz pridu nasi , tak sa tesim budem sa opalovat s malou chodit do Mekaca( to ona miluje) jaj a maly bude stastny prestastny, ze dede mu vseeetko dovoli.Mm ide v pondelok do stredy do tej Viedne, tak budeme mat pokoj. Nebavim sa s nim nechce sa mi on sa pcha...
Ze havooo Norik, posli maleho Fila na prazdniny nech to nauci Luca povedat! uz sa mi to vyplo radsej to poslem

blau
3. júl 2009

Jeje zuzi ty sa mas, ides von. Ja si uz tajne planujem ako ja budem zas chodit, ked budem doma. Ale mm za mnou nepride 😀 😀
Neviem teda nekukla som mobil ci ama pisala, ale ak mi pisala na AT mobil, tak mi to nepride ...iba na sk mobil neviem co s tym mam 😒

norik1
3. júl 2009

no to neviem ze Ama dosla, ja nemam cislo ani na jednu z vas, este ze to hovoris, Zuzi...🙂

Zuzi nevycistene, nastriekala som to Savom odplesnovacom a cakam 🙂 zerie to tie svine... asi budem musiet otvarat tu nadobku furt, ked doperie, nech sa to tam vetra 🙂

my zajtra rano plavat, k nasim na zahradu, oco mal minuly tyzden meniny 🙂 tak ideme pogrilovat trochen...

Blau este by ho mozno naucil "tam" a "autó"... ale ide to pomaly, minulu sobotu konecne prvy krat zavesil "mama".... ale vsetci hovoria, ze mame ukecane dieta - na chlapca...

erikasadek
3. júl 2009

ahojte, kratko.. ja sa nemozem zbalitdve kufre nestacia.. ja sa idem zblaznit.. zbalila som drobcov al epre sbe ani nemma miesdto, ani na topanky a kozmetiku..pomooooooooooooooooooooooc.. budem musiet zobrat , treti kufor... neviet ekolko to stoji.. u sky????

zuzka1.
4. júl 2009

dobre ranko damy, tak sme uspesne akcia zdolana, prichod nieco po 4. na pocudovanie dnesne rano ok. nohy ma bolia jak kona, sme tancili jak odtrhnute, asi 3 hodky vkuse.

tak ked davate, Smainko vie, havo, cica, auto, mama , baba, tata, a vie rozlisit tata akoze prec a tata ako oco., páá hovori na kachle a sporak.

Ukazovat vselico:jezka, tapkat, starosti, cupki-dupki, pupo, rucicky, ocko, prosit, zaspievat, vtedy spravi la-la-la, aky veliky narastie...mozno som nieco zabudla.

Isla by sm sa dnes kupat, uvidim co vyhutam a navecer ideme na gulas k nasim na zahradu. mnam.

idem si natriet niecim nohy, lebo som mala vysoke topky, a strasne ma bolia nohy doprdele

blau
4. júl 2009

Jej to je super, aj Luca je ukecany taaaak strasne by chcel lne mu to nejde. Vsetko bolo mama, teraz bapa je ocino , dede babi ale havo nepovie hovori baw baw baw. Aj ukazovat rozumie mi komplet vsetko prosi si ako o dusu vyzuje si topanky ked prideme z vonku a ide do kupelne a nastavi ruky akoze ich mu mam umyt. Na suseda Davida krical dnes Daaaja. No ved hadam aj staci.
Zuzi super si sa vytancuvala tak to ma byt si vypotila, zas nejake kalorie.
Erika je tema sky europe, pozri dost nadavali, myslim, ze jedna pisala 1kg-10euro no co su v kriiize. Pekny den Vam prajem, Som navarila a uz len cakam na tych mojich turistov. M je v robote do 6tej tak mam pokoj 😅

blau
4. júl 2009

( ^ )

blau
4. júl 2009

to je akoze torta, ale nic z toho teda nieje. Kde ste ktoooo?

zuzka1.
4. júl 2009

ja som tu, malys a zobudil, ja som spala s nim, idem na psutit bazenik, nech sa okupka.

Baby vcera sme pretancovali mozne aj nemozne, bola to akcia vonku, pod holym nebom, mala som tam partiu byvalych kolegov, no super bolo. Len ma strasne bolia nohy.

este som zabudla , ze krpcek dava papa a serus, teda poda rucicku.
Darmo damy, sikovne mame deti sikovne 😀 😀 😀 😀 zeby po mamickach?????

Jarka to dufam, som sa rozhodla, ze tento tyzden musim zhodit kilo, idealne by bolo pretancovavat clee noci ako za mladi, vtedy to islo raz dva a pri cinnosti, ktoru milujem

erikasadek
4. júl 2009

ahojte zase narychlo.. zuzka ty nasa tanecnicka;. 😉

blau , asi kriza.. dnes sme boli naposledy u lekarky zabilo mi to polovicu dna. skoncili sm eu raafatoveho brata;v jeho restike.. 😀
a ja tyeraz sa snazim balit , ak sa to da.. idem ma slak trafit...

inak , baby bolia ma prsi aa som unavena, tak uvcidime, mozno len , poplach; ale je to fakt ze su odo dnes velmi citlive... 😉

dam vediet co to bude.. ako dalej.. zeby na jedn pokus??

jarka tvoja kamoska sa mi opzvala vcera.. lenze mi mojom trapeni som na nu uplne vecer zabudla.. a dnes nai nestiham volat.. nech sa nehneva; prislo to velmi neskoro.. do certa.. je mi to strane luto ...

zuzka1.
4. júl 2009

ahojte zienky, kde ste vsetky???

my sme boli od 17 u nasich na zahrade, gulas, grilovanie, spev, pijatika, zabava, cela fmailia, super bolo. Maly vydrzal doteraz, bol dobrucky, tak sme mu pretiahli vecierku.

Idem do sprchy a spat, aj mm, rano vstava do hory.

A ideme na kupko, s mm, kamoskami a drobcom. sa tesim.

erikasadek
4. júl 2009

baby ja som zbalena.... 😅

3 kufre dve prirucne tazky, jedna babtkovska taska pre josha... a moja kabalka

monkula
4. júl 2009

eri, šťastnú cestu..
inak, pridala som nejaké foto do albumu, som tam aj ja.... ak by ste chceli vidieť 😅 😅

erikasadek
4. júl 2009

mon, dakujem................................

pozrela som si album, maly su nadherny, hlavne ta p^rva fotk a, ty sa v nom vidis... 😀 😉

chiara ako vyrastla.. 😉 je nadherna. mas krasnucke deticky..

aj teba som videla;.. 🙂 kocka jedna.. 😉

monkula
4. júl 2009

eri, jak vidím? 😅
veru, vyrástli, veď jarko už nide do školy....
Ďakujem za kompliment 😉

erikasadek
4. júl 2009

vidis, lebo pises toto je, maly , tu krasny..

to je v poriadku.. paci s ami ako o nom , pises.. 😉

neber si to zle.. 😉

monkula
4. júl 2009

ale ja si to neberem zle... len si asi sedím na kábli, a nepochopila som... 😀 😀
veď je to môj synček, atk ako inak, než pekne o ňom môžem písať? 😀 😀

erikasadek
4. júl 2009

skusil a, by si neako inak.. 😀

monkula
4. júl 2009

no vidíš, aj keby som chcela škaredo, hned dostanem baci baci

erikasadek
5. júl 2009

monkula;. 😀

dobre ranko zienky.. nemozem , spat nasi cokladovy porazeni susedia ma zobudili uz o 5 30 rano ,su to volovia... inak ich neviem nazvat slusne.. 😠

takze , zbalena som, dnes len vyriesit papierovacky, a poupr 😠 a poupratovat byt.. moj posledny den.. od zajtra uz sa neozvem az do 14 augusta...
takze pre tie co pojdete na dovolenky prajem prekrasnu dov 😠 dovolenku.. 😉

zuzka1.
5. júl 2009

dobre ranko, ja idem pobalit veci na kupko, okolo 10 vyrazame🙂

erika tak to mas za sebou, to budu nervy, ale vsetko ok dopadne.

Aky je to pocit ist po takej dobre domov???

erikasadek
5. júl 2009

zuzka ahoj. pocit neda sa vysvetlit, radost, ale aj strach trochu, za tych 5 rokov sa vela zmenilo... v presove , tak uvidim e co ma caka...
a dufam ze stretnem , niekolko s mojich znamich.. jedna urcite ; na nu sa tesim najviac pride s anglicka;. tiez sme s anevideli uz 4 roky.. takze uvidime;. 😉

lamada181
5. júl 2009

ahoje baby misme vcera boli cely den u nasich a teraz sa chystame na kupko navarene upratane a mozme ist erika prijemnu dovcu uzi si to tak vecer damy

norik1
5. júl 2009

cafteee my sme boli doobeda vonku, teraz spime doma, skoro vsetci he he... dnes vsatval o piatej s filom mm, mal sluzbu he he ja som si pospala do osmej 🙂

ked fil vstane, ide sa dakde na prechadzku vonkuuuuu!!

he he Eri nezavidim ti to citanie tych litanii vo vsetkych temach po siestich tyzdnoch 🙂 to bude aj na par knih 🙂 ale ved ked pojdeme na kavu tak ta poinformujem 😉

Zuzi dobraaa tancovacka to musela byt, veru hej! Dufam ze so vsetkym co k tomu patri 🙂

dzanka3
5. júl 2009

ahojte
maly este spi - ja uz navarene, upratane....len ja tu sedim spotena 😉

erika stastnu cestu a peknu dovolenku na SR 😎 😵 😵
zuzka zase tancujeeee???
amatule je asi z nas najlepsie - ta sa kupa v mori nie vo vlastnom pote ako ja ☹ 😝

a tusim blau sa pytala kolko nohavic sme zodrali - tak zatial len jedny rifle na traky su derave na kolene....ale uz ho moc nechcem vonku pustat po kolenach - nech stoji alebo chodi za ruky - aj ked sa jeduje - ved co tam bude dokedy ako pes behat??? 😅

norik to mas super ze sa s m delite o sluzby - u nas mam stale sluzbu ja - mm uz rano isiel na dom.....ale vcera poobede bol s nami po dlhom case - to bolo supeeeeer

a zuzka a ako sa ukazuju starosti???

zuzka1.
5. júl 2009

ahojte, tak sme sa dokupili, maly bol ok, pospinakl si doobeda tam, teraz poobede uz nechce. Tak som ho etse teraz z prichodu osprchovala, pobehuje tu jak indian.

idem s anajest a pojdem s malym von,ieke do parku, na zmrzku.
Dzanka chyti sa za hlavicku, ked sa chce, vie aj pokrutiti, ze ako vela.

mm dnes sluzbu u nas nemal, bol v hore uz o pol 4 rano, som mala nervy, ked som bola na kupku, on vyspaval, ja by som teraz spala, a mm zdochnuty etse stale.

jaaj a tancovacka, bola ozaj dobra.

vecer som chcela ist do maxu do kina do nr na dobu ladovu, ale sme o zavrhli, kedze sa moze lahko stat, ze bude uplne full a nesotaneme ani listky kupit.
v dedine je o 17 program, mame kulturne leto, kazdu nedelu to tu byva, folklorne subory a tak, norik aj osm kukala ci sem nedohopkas niekedy.

to ksolenie v BA co???

norik1
5. júl 2009

he he Zuzi no uz nedohopkam, s tym som uz praskla a skolenie zatial prelozene kvoli nejakym veciam, ale jasnacka ze dam vediet kedy sa ide 🙂

teraz mi bezi pracka veci aj pracka riadu, este povesat a pojdem oprat seba lebo dnes lepkavooooo bolo fuj aj ked zlialo sa tu poobede ukazkovo 🙂

Dzanka tak ste si uzili konecne ako rodinka po dlhej dobe, co? Tesim sa s vami, musi to byt narocne, ked je m furt prec a ty si sama s Matkom....ale zasa bude domcek a potom budete toooolko spolu ze az 🙂

Zajtra som dala MJS sexualne volno - FIl ide k mojej mame 🙂 ved nech si aj ona uzije, nie? 😀 😀 😀 uz urobila program, ako pojdu spolu do mesta na zmrzku, flakacka v parku a podobne 🙂

a vy co?

blau
6. júl 2009

hojte, zijeme, len tak na skok pisem. Mame sa super Luca je vo vytrzeni, ze su tu tak sa hraju vyvadzaju. Vcera treskol z gaucu tak ma modrinku na licku. Vyzera ako spinavy 😔 ☹ ☹
ach jaj. Trosku som Vas pocitala. Erika stastnu cestu. AMa sa mi ozvala ale poslala mi mms a neda sa mi to kuk 😠
dzani a kedy budete mat domcek asi hotovy?
norik veru nech si ho aj tvoja maminka uzije. Ideeeem ahoj

lamada181
6. júl 2009

caute baby dnes to vyzera zas na pekny den konecne mam doma chlapa aspon este dnes zajtra ide zase do roboty ale dnes si chceme zase spravit nejaky program no uvidime vecer sa mozno ozvem ako budem vladat nieco popisat praje vam pekny den a vela zabavy