Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
6. júl 2009

ahojte
my sme boli na poradni - matko sa vyvrestal ako sa patriiiiii - aj ho zaockovali povinnym ockovanim a prevenar az o mesiac.....a miery zase nadstandartne 12,49kg a 84cm......ved aj vrestal ako stary cap na celu budovu 😅
uz spinka s paralenom v ritke 😀 a octanovom mastou na nozicke........ze poobede aj dva krat ho mam vo vlaznej vode okupkat - uvidime........lebo aj ked ho isli ockovat mu merali teplotu a mal 37,6 - tak za to nam kalazala.....

ertika uz letiii??????????????
zuzka asi dospava vikend 😝
blasu fuka licko a lamada si uziva - parada 😵

lamada181
6. júl 2009

dzanka no a neuzivas si aj ti trosku ale ineho sudka mi sme boli pred dvoma tyzdnami na ockovani takze viem co to je a buduci tyzden ideme na tretiu davku pneumokoka takze si budem uzivat aj ja a hlavne pred dovolenkou asi tak

zuzka1.
6. júl 2009

aojte kocky, ja som bola rano v zm u mmaky, v meste, kupila som si topky a tricko, potom na nakup taky bezny a sunar kupit. inak nic moc.

A velika novinka, zuzanka nam je chora, si predstavte. tkau nadchu mam, boli ma cely clovek, idem supnut teraflu, teraz ked maly spi, nech mozem aj ja.

ani sme nesli na kupko, ja som u nasich spala a maka malemu napustila bazen na balkone, sa clapkal malyy spekulant.

dzanka3
6. júl 2009

zuzkaaa a co to ako to? co si bosa tancovala? nozky ta oziabali???
maly spinkal 3 hod!!!!! to uz davno nebolo take......

este hod - sa napapa a ideme aj my von - len pred barak do chladku.....

blau
6. júl 2009

hojte, no otras maly ma aj kasel. zajtra musi dedo ist pre bracha a partiu do slovinska , tak kindergruppe sa nekona, lebo mi maleho nema kto postrazit , pojdem zaniest len kolac a potom k dokimu na kontrolu, dufam, ze ho nezaockuje, da si prelozit termin.
som utahana, maly bol dnes neskutocne uvrestany, lebo vonku prsalo, no otras hlavu mam jak melon!! ☹

zuzka1.
6. júl 2009

ahojte, no uz mi je lepsie, dam etse jendo teraflu a vylahnem , mm s apostaral o maleho, ja som mu spravila veceru, ide do hory, tak tu budem sama vegetit a liecit sa.

blau tak ste chorucky, nech to rychlo prejde.
co robite zajtra??varite???

ja budem urpatoat ak mi bude lepsie, aj okna, vsetko. no uvidime.
v piatok mame ist kamamratovi na chatu, aj kamoske kuk maleho, v sobotu pridu Belgicannia, no neviem neviem, musim sa z tohto nejak vysrtabit

norik1
6. júl 2009

jaaaaj chorobky moje male tak sa liecte, nech ste fit, ved je tak pekne a pred nami plno letnych vylomenin!!!! my dnes klasika, v praci 🙂 maly bol u nasich ukazkovy, vobec nevystrajal betar jeden.... a potom si bude mama mysliet ze s tym dietatom nie je ziadnej roboty!!!!

zuzka1.
6. júl 2009

no to aj ja zboznujem, ked zacne MJS vykrikovat, ake je toto ukazkove dieta, ze je kludny, dobry, nuz darmo jej budem vysvetlovat, ze za tych 5min co s nim je cez den to asi nezisti, trubka.

lamada181
6. júl 2009

jaj tu ste nejaky chhory to co ma byt hmmm takomto peknom pocasi ja akurat varim kapusnicu asi tak nejako maly spinka mala na prazdninach a maminka ide hodit nejake fotky na net a ocinko lenosi pri mne jaj zuzi aj nieco donesie teraz s tej hory

zuzka1.
6. júl 2009

lamada uvidime, ci s azase podari nejaky diviacik, snad hej, ked tam uz vyckavaju aj so svokrom 😀

norik1
6. júl 2009

hmmm to bude potom gulasik mnam mnam 🙂 😉

lamada181
6. júl 2009

no ja divinu nemusim ale tiez sme rodina polovnicka takze to poznam este dobre ze mm neni na to jaj maly dnes mal velku oslavu no ale par dni ma caka taka vybavovacka mali bude mat rok tak velka oslava velika zurka jaj tesim sa

dzanka3
6. júl 2009

lamada vsetko naj naj Patkovi k meninam 😵 😵 😵 hlavne veeela zdravicka a ostatne uz pride.....

zuzka najskor si marod a potom okna umyvat???a to ako ide spolu?

marodom skore uzdravenie....

zuzka1.
7. júl 2009

dobre ranko,
dzanka musim, v noci som spala v obyvacke, aby maly nieco nechytil, dnes ma zase skriabe hrdlo ,, mm pojde nakupit medicinku,musim dnes makat, snad sa mi polepsi. V noci som bola snad kazdu pol hodku hore. hrozne. mm mi prisiel o pol 4 oznamit, ze ide do hory, som sa ho zlakla, na infarkt.

co vy dnes????

lamada181
7. júl 2009

dzanka dakujeme inac pekne dobre rankol babenky mi sme teraz len stali hrozne neviem co budeme robit dneska ale urcite ideme sa prezliest ogabata asi pojdeme vonka jaj nic sa mi nechce jaj som taka nejaka dolamana prajem pekny den vsetkym

blau
7. júl 2009

Breee ranko. No my ☹ ☹ ☹ 😒 teroristicka noc za seboz upistany, neskutocne dnes taky kasel, ze sa povrackal a vecer mal zvysenu teplotu. staval o 6tej tak som rychlo zaniesla kolace a banany a utekala ho dat lahnut v momente ho zalomilo( sa ani necudujem po takej noci) chudatko moje ja tiez vyzeram ako keby moj brat bol zombie 😀
Mamina hovorila ako je u nas horuco a nezaprsi a tuuuuu: 14stupnov mokro fuuuuj otras ziadne leto, no ama musi mat potesenie z dovolenky 😖
Ani sa necudujem, ze je tu kazdy chory. Svokra mi volala, ze aj u nich je kazdy chory. V nedelu 40tky horucavy a potom takto, nervy maaaam Vam prajem krasny den (letny) drzte palce u dokiho nech mu tam nezruti ordinaciu 😅

lamada181
7. júl 2009

a tu sa nic nepise ci co dnes mam super den predala som kociky tak som taka rada jaj a este mi prisla vyplata jaj zajtra sa bude nakupovat babky nepridate sa boze tu asi dnes chcip

zuzka1.
7. júl 2009

ahojte kocky,
ja som mala pracovny den, som upratovala od rana do pol 3!
vecer osm zacala cistit zamkovu, no uzas, cely clovek ma boli.

Blau no co u lekara???

norik?

lamada181
7. júl 2009

no ahoj zuzi to co tu dnes nikto neni ja som akurat doupratovala kupelku a ke dsom zbadala pracku co sa mi tam urobilo mi prislo zle este ze exzistuje bref baby potrebujem vajicko ale zase nie moc drahe nemate na predaj

zuzka1.
7. júl 2009

lamada neviem kde su vsetky, amatulka nam je na dovolenke, erika tu na svk, norik pracovne a nasledne pracovne doma druha smena, blau ma choreho malinkehi, tak asi bojuju.

akurat mi volala mamka, bola ratovat 3 tyzdnove babinko, znamej nevesta ma 3tt chlapca, koliky, nevesta zuflaa, nakoneic bol chlapcek prepapany, dopoteny, s bolavym bruskom.

lamada181
7. júl 2009

jaj na to su dobre sirupceky mi sme tieprekliate koliky tiez maly a nic moc a vi ste zdravi a ocko nieco strelil ci ani nie

zuzka1.
7. júl 2009

ocko je zase v hore, chodi rano aj vecer, vcera netrafil jelena, hrozne. teraz isiel zase.

lamada181
7. júl 2009

jaj no tak nech sa mu dari zuzka ti mas tak stareho chlapca ako ja ze

zuzka1.
7. júl 2009

ktoreho chlapca??maleho ci velkeho?

lamada181
7. júl 2009

jaj no toho maleho

norik1
7. júl 2009

cafteeeee som sa yakukala na roylucku s Jackom, kukate? 😔

norik1
7. júl 2009

zakukala na rozlucku 😀 😀 😀 😀

norik1
7. júl 2009

juj strasne mi ho je luto, ved vlastne ani zivot nemal.... a teraz ho kazdy oplakava a pred tym sa vsetci z neho smiali.... chudacik Majkl...fnuuuk

norik1
7. júl 2009

inac dneska sme makali v praci a mali sme tu na kave kamosku, vtosku pretriast drby, ved to je nutne, nie? Ta co sme jej boli na svadbe, konecne sme mali spolocnu temu - MJS (dovtedy mala ona len potencialnu JS) 😀 😀 😀 mm bol medzitym s malym vonku na kocikovacke, dvojka neskutocna su, ako maly a velky, Tip a Tap, Pat a Mat.... proste velky tato a jeho mala kopia 😀

zuzka1.
8. júl 2009

dobre ranko damy,

my sme si dnes nejak dlhsie pospali, maly este len rnaajkuje, ale vcera bol hore od 5 rana, tak aspon raz si pospinkal.

trochu s anam ochladilo, odbr epadne na par dni.

hej hej, ja som pozerala, dostalo ma , ked prehovorila jeho dcera, cele mi to pripadalo ako divadielko, len to chuda dieta, aj ostatne deti to prezivaju uprimne. podla mna. hrozneeee.

co dnes??my pojdeme asi k mojej mamke, neviem, nic sa mi nechce, nejaka som dolamana po vcerajsej makacke