Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
27. júl 2009

dobre ranko, idem do mesta nieco kupit synovcovi k meninam, len na skok, nemam nejak chut.

no tak mne sedi kazda podprda. Musi sediet, nech to nejak vyzera!!!!!

idete do Bojnic, cooo? keby byvame blizsie, chodime tiez casto. je tam krasne

blau
27. júl 2009

Nooo do Bojnic, veru nieco pekne mate blizsie vy a nieco my, ale Bojnice su fakt top, len to parkovisko.. Vela sa tam pomenilo a ja som tam uz dlho nebola. Tak sa celkom tesim. Idem ja lebo idem na strojcek potom musim zas domov a potom do tych Bojnic. Papa zelam Vam krasny zaciatok tyzdna.

amatula
27. júl 2009

nooo super teda nepiste tolko lebo nemam kedy citat 😀

dnes bol teda den..tri deti ziadna sranda...az to nakrmim zaobstaram...vonku sme boli...teraz kuk telku tak som rychlo supla kridla do truby na zajtra..nech mozme tulat...
rano som bola na skok prec so segrou..polku deti sme nachali babke..a som si konecne mikinku kupila..lebo nic take nemam...do sveta..len stare hadry uz 😵 a si predstavte ako..ze z 23euracov na 5 😵

bojnice su pekne len v zoo nic nieje..slabe...mohli by aspon opice kupit 😒 my chodime tu kusok od nas...do ciech..co som pisala...tam su super vsetky zvierata 😉 a pekne

a nahodou ja si myslim ze slovenske zeny vedia co kupuju..ved aj vyzeraju..nech mi anglican netvrdí ze maju krajsie 😝 ........

norik1
27. júl 2009

cawteeee

moja mam vonku s malym a my doma s mm kralujeme 😀 😀 😀 tak pijeme kavu

Noooo to fakt anglican odbornik.... s jednym som zila, 5 rokov som ich studovala a zistila som akurat to, ze anglicanky su asi najskaredsie zeny na zemeguli... hlavne ze tie si podprsenky vedia kupovat, to hej....furt o cislo mensiu, nevadi ze faldy trcia, ved to je PUSH UP, nie??? 😀 😀 😀

amatula
27. júl 2009

blau ty si ma nakazila.........secko ma bolí..je mi zima a blbo 😕

zuzka1.
27. júl 2009

anglicanky su nehcutne, ale vediasa krasne urpavit, a vtedy je aj z kacice kacatko.

my sme boli vonku, u segry malemu gratulovat, vyberam outfit na piatok, kedze tu mame vybornu akciu

http://www.mafiarecords.cz/index.php?site=artic...

kuken kocky

budem vas cakat

aj segra pojde s muzom aj bracho s frajerkou, tak budeme trsat o 106

mm isiel uz do hory, snad sa mu koencne podari nieco strelit, ja si pojdem spravit kupel a citat knihu.

inak mam 2 nove krasne orchidee, uz ich mam 5, krasne kvietky. nepestujete?

blau
27. júl 2009

Ano sak som len kukala, co to trepe. Ona niekedy tak zavali ta kamoska...No nic nehala som ju, aspon Vas som pobavila.
Ale babyyy moje co Vam poviem cil za pribeh: Isli sme do Zoo. No maleho ako moc nezaujimalo a stale len utekal a bezal a utekal a bezal a utekal nedajboze ho chytit, neviem na co som ja ten kocik kupila len rucal. Baby on celu ZOO utekal a rucal. Ja som prisla s dedom taka hotova, ze strasne. Takyto este nebol, vsetci sa tam po nom pozerali, ze taky maly a tak uteka.
Prisli sme domov a kasu jedine za podmienky, ze bude jest aj chrumky. Tak majsterko jedol chrumky s kasou.
Zaspat sa mu nedarilo... NO hruza. Vizeralo to akoby uslo nejake zviera z klietky.
Zajtra karantena, nebude sa on s nikym hrat len somnou nech skludnie. Lili ho doblazni aj dede vsetko sa mu dovoli a potom sa nevie vpratat do koze.
Niekedy je ta samotka v At dobra, lebo on na to, ze je taky zivel tornado je tam kludny. Tu vyvadza o 100 6.

Norik si ma pobavila, ze anglican odbornik. Asi to tej kamoske poviem 😉

zuzka1.
27. júl 2009

jarka zbesnel????

oziva krpec, oziva 😀

blau
27. júl 2009

total zbesnel to bolo hrozne, na nepoznanie.

zuzka1.
27. júl 2009

alebo to robila ta zoo???? 😀

blau
27. júl 2009

zuzi fakt hrozneeee, ja som doteraz v soku aj dede sedi a kruti hlavou. No hadam zajtra bude lepsie fakt mu spravim karantenu. Idem sa venovat Lili, lebo je jej smutno. Rodicia podnikatelia , tak to je volake zanedbane. Papa

amatula
27. júl 2009

blau kasa a chrumky 😀 😀 😀 😀 ale s tebou vybabral 😀 😝 este si uzijes..neboj bude aj horsie 😀
dve deti v posteli treta chce ist von 🙄 .............tak idem este do zahrady potrhat majoranku...ked uz sa u mna tim orchideam nedarí tak aspon nieco 🙂

norik1
27. júl 2009

boze nam tu fical teraz hodinu a pol antivirak fuuuuj uz som mala chorobne stavy a triasku he he

norik1
27. júl 2009

juj kasa a chrumky je super kombinacia 🙂 dobre to Luca vymyslel he he

mne dnes Fil poroztahoval po celom byte pripravene postelne pradlo.... malo ist na postele 🙂 strasne sa smial a nenormalne ho to bavilo 😀 😀

amatula
27. júl 2009

no to aj nasho krpca baví a stahuje aj periny a schovava sa pod nema robí kukuk 🙂
idem do srpsky....musela som este Ade vrkocky zapletat..lebo ona chce mat vlnky..zjtra sa nechty lakuju 😉 nech má svagor radost 😝

norik1
27. júl 2009

ama este to chce 24-hodinovy cerveny ruz a svagor sa potesi 😀

amatula
27. júl 2009

he cerveny bude lak 😀 a minule si s druhou neterou 8r. nababrali oci 😀 😝 sak ich este podporim ne 🙂

norik1
27. júl 2009

no ved hej, bozes sa beztrestne vyburit, nasledky znasa svagor 🙂

ja by som urobila to iste chi chi

juj baby hrabem sa v golfacoch, potrebujem kupit nejaky väcsi ako maclaren, decko mi nejak moc rychlo rastie 🙂

amatula
27. júl 2009

este ides kupovat kocik 😕 ved uz prejde neskor aj sam ne..pozry ako luca utekaaaaaaaaaaaaaaa 😀

amatula
27. júl 2009

doprčic ja tam slahnem iy ake sa mmi zachce 😅 😔

norik1
27. júl 2009

hej hej len on uteka jak blaznivy a potom buch - a odpadne.... vobec nema nejake medzistadium, ked aspon vyzera unaveny, takze bez golfaca v meste riskujem nositkovanie na rukach....

amatula
27. júl 2009

no to hej..aj u nas sa bude dlho kocik pouzivat...aj preto ze nemienim nahanat po meste dva kusy 🙂 aj ked Mato mi uz nechce v kociku a zistil ako sa vyvliect..a hned sa postavi....aj dnes mi az zle ostalo ked som to videla

norik1
27. júl 2009

jaaaaj betari su to, ti nasi mali chlapi 😀

zuzka1.
28. júl 2009

dobre ranko damy,

co dnes?plany??

ja idem hodit do pracky, mam to na 3x, povysavat podlahy, zmyt, pokial pojde maly spat za chvilu.

uvarit obed, nam aj malemu,a pojdeme k mjej kamoske, doniesla mi kvetinace na orchideee, tie palicky, take ozdobne a mm ma pozret ich taky krov ci co to je, ci im to dorobi na terase.

poobede sa budem slnit a ked sa maly vyspinka, tak kupkat. Dnes bude krasne, horuco.

norik1
28. júl 2009

hej bude krasne, ja si pustim klimu 😀 😀

poobede idem skusat novy golfac do babetkova, uz sa tesim, nakupovacia mania v plnom prude!!!

amatula
28. júl 2009

cafte
zuzka ooooo dost si si toho naplanovala 😕 🙂

my sme tak dobre spali,sme sa az o osmej zobudili......no ale dnes to vidim na ibika 😝 mrcha sa mi uz dva dni hlasi a nie a nie sa rozbehnut,ale dnes mi je spatne 🙄 ..neviem po druhom porode mám vzdy dva dni pred len spinenie a potom 5 dni normal..ma slahne co budem len vlozky kupovat 😖

idem ja Bobcovi postel prezliect,prach utret a upratat trocha sak sa dnes mm vrati..a von
Matovi dalsie zubadla idú.len nechce ukazat..zatne pery a rehoce sa o dusu...ale som rada ze ani neviem,ziadne place ani nic 😵 aj Bobcovi tak isli po roku ani neviem ako

idem vlaky porozkladat a kolajnice 🙄 ma to nebaví ale co uz ked som chcela deti 😵

zuzka1.
28. júl 2009

ja mam vsetko hotove, teda este obed, ale zemiaky nacistnee, maso len hodim na panvicu, maly ma urobene brokolico-zemiakove pyre a etse mu varim makso, to tam tak nadrobno nakrajam.

setko pozmyvane, pojdem pracku vyvesit, dat dalsiu, nech to mam cim ksor z krku a veget poobede. zajtra pojdeme na kupko, bereme aj sestrine decka(13,9), svagrina aj moja mamka pojde. Len nech je takto krasne 😀

aj nam idu zubky, len neviem poriadne ani ktore, kedze podobne ako u vas, je velika zabava pred maminou zatvarat usta, ked sa otocim otvarat a vyplazovat jazyk a podobne. Som ho naucila robit certika(jazyk vyplazit) podareny je. Chvalabohu to neukazuje casto, iba ked ma naladicku.

kikatko
28. júl 2009

ahoj,
mal by som takú malú otázočku. neviete o nejakom športovom kočiariku, kt. by sa dal otočiť aby babo na mna videlo. moja malá nechce sediet v našom kočiariku pokial na mna nevidi. mame kočiar Jane a ten sa otočit neda. diky za radu

blau
28. júl 2009

Baby caute, ama ma nestras ze bude este horsie. to si uz ani predstavit neviem. No nic dnes zase naladicka...tak som ho dala cil spat. Je to potvora. tu sa mu vsetko povoli kazdy je z neho po... a teraz to majster vyuziva. No kocik som ani nemusela kupovat, nechce tam byt a huuuuka ako tur a ked ho pustim uteka. Ale on uteka od vcera. svagrina mu kupila origos Crocsy a nechcel si ich ani vyzut. Ocino hovori, ze to tie topanky, tak ich asi zrusim, ale je super v nich. Ak bude cas dam na FB foto. Mala chce ist na kupko a ja som jej cil zmyla vlasy, tak neviem...ale nejaky program musim vymysliet. Sused kamos odisiel na prazdniny a ona sa tu celkom nudi.

zuzka1.
28. júl 2009

kocky ake mate golface???
chcem kupit, ale az na jar. len uz teraz neviem aky.

kiikatko vitaj.