Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

danciacik
30. sep 2009

joooj darčeky už nachystané má, kúpila som jej takú drevenú sadu pozostáva z dosky, valčeka a tĺčika na mäso (všetko akurát vo veľkosti pre detičky 😀 ) ptom sme jej kúpili takú sadu v kufríku je tam myslím pravítko, guma, strúhadlo, nožnice (neviem presne si to nepamätám) no a ešte dostane DVD Jahôdka, šarkana BeBe Brumík a sklenený pohárik aj s dvoma džúsikmi Kubík no hádam na meniny stačí.
No a neviem aký koláčik stihnem - slečna si priala na obed palacinky - takže tie budú na želanie 😀 a snáď stihnem aspoň bublaninu.

lamada181
30. sep 2009

dani ti si jak jka dnes mi sme s paulinkou vymysleli kolac lepsie ja som sa pitala moze ist tam toto a toto a mala hej moze tak nam znikol takuy dobry kolac so vsetkym moznym a robili sme pizzu a tak varila prala jaj dani snezilo ale na lomnickom davali vas v telke a tebe nestacia tvoje este chces navyse jedno ja som dne sbola pozret kamosku mlai jej bude mat pol roka aje taky zlati no ale vyzera tak na 4 mesiace boze ta mla tiez tazky porod
norika ja som pracovala ja som si pekne odmakala 270 dni a hovno mi to pomohlo ked som chcela dostat matersku s úplatu lebo to vraj muselo byt 271 dni jaj by som vrazdila taketo zakony no nic som zvedava ako co jaj aby som nezabudla dani larke zajtra vsetko najlepsie lebo neviem ci tu zajtra budem ked je mm doma 😀 😀

norik1
30. sep 2009

no Lamada tak to by ma asi dost nasr...dilo... asi si s tym nic neporiesila, co?

erikasadek
30. sep 2009

lamada tak to by som uz vrazdila, tak anespravodlivost..
norik ahoj............. 🙂

vy uz mate taku zimu.. 😕

zuzka1.
30. sep 2009

norik hej v mrazaku, tam kde maju aj tvarohove knedle mrazene a odporucam ti aj croasanty mrazene, su super na sladko aj na slano, bud posyp etse doma semiackami sezamovymi alebo bars cim, alebo si ich omacaj do lekvaru, mnam, aj tie su dobre.

ty tiez lubis polotovary, coo??

inak cakame s mm na pizzu 😝 dnes mozem jest aj neksoro

lamada181
30. sep 2009

viesco riesilo sa to s tim z emi byvali zamestnavatel chcel prepisat zmluvu o dva dni neskorsie vypoved ale svine uz mi to nechceli zobrat co uz snaha bola takze o zvysenu matersku budem bojovat aj zubami asi tak 😝 😝 😀 😀 😀

norik1
30. sep 2009

heeej polotovary su sssssuper 😀 😀 😀 predvarene spagety a hotovu omacku (kupovane samostatne) som uz v Englande tazko preglgala, ale inak mozem 😀 z casu na cas sa aj take musi, no nie? 😀

zuzka1.
30. sep 2009

jj my budeme mat zajtra alebo v piaotk kupovanu sweet and sour uncle ben´s. milujem kuopvane omacky, tieto od ben´s

erikasadek
30. sep 2009

jej uz viem co budem zajtra varit, sweet and sour...

dakujem.. 🙂

lamada181
30. sep 2009

hej ericka mame fest zimu neviem preco ale no co uz ja som dnes prala zimnu a prechodnu bundu preistotu vidis zuzui a preto som si robila pizzu ja sama doma lebo mne chuti ta kupovana vidim ze sa tu davaju nejake inspiracie na obed ja som robila hubovu polievku a kysle zemiaky s pecennou klobaskou a volskym okom mnam 🙂 🙂 a zajtra sa vraj bude robit segedinsky mame dobru domacu kyslu kapustu este tak treba minut mnam mnam 😀 😀 😀

erikasadek
30. sep 2009

mnam segedinsky.. , ja nemam kkyslu kapustu tu, a ked je tak je hovadsky draha, s polska, sklicko stoji 3 ,95 eura..

norik1
30. sep 2009

mnaaaaaam kupovane omacky, ja lubim tie Maggi a najsamviac silno lubim mexicku ked pomiesam s kuracim mäsickom....

ja dnes kung pao s ryzou 😀 donaska do prace 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
30. sep 2009

norik, vidis ja osm opak, ja neznasma kupovane.. 😀 ja is vsetko radsej varim , ako blba sama;. 😀

danciacik
30. sep 2009

Juuuuj ale je zima, teraz som bola vonku za klientom brrrrr, ešteže začali kúriť

lamada181
30. sep 2009

vidis erika mi si natlacime cez vykend teraz cerstvu kapustu a preto musim dominat tu starsiu ale mame jej vela mozem ti poslat co ti na to moja norik aj to mozem ale tiez som zastancov domacej stravy a najradsej od svojej maminy alebo od hocikoho len nech to nieje moje varenie aj ked mi to ocas chuti 🙂 🙂 to je horor vedcinou viacerych zien

zuzka1.
30. sep 2009

norik myslis maggi napady????tie co miesas so smotanou???

mnamka, mam tam etse hribovu omacku aj stavnate kura, rychly, chutny obeidk, mnam.

my tiez robime domacu kyslu, aj domacu palenku, zavaraniny a podobne a milujem calamadu 😉

lamada181
30. sep 2009

u vas kuria to co ma byt mi este nie mi sme na ohrievacoch dani

danciacik
30. sep 2009

Jani no u nás by si asi zamrzla veď tu je iná kosa. Musia kúriť. Veď včera nekúrili a sme v byte drkotali zubami.

lamada181
30. sep 2009

dani naschval som kuk na eteplomer a mi mame 3 stupne ved to je horor 😀 😀

lamada181
30. sep 2009

zuzi mi robkame tiez vsetko a uz sa tesim na zimu ako budem vyjedat zo zasob mnam mnam 🙂 🙂 🙂

erikasadek
30. sep 2009

clovece tak akosa.. 😕

tu je dvadsat a este aj nam topia uz 2 tyzdne.. 😀 je tu horuco v byte.. 😀

danciacik
30. sep 2009

NO jani mi niečo hovor, mne pre istotu došla baterka na teplomery 😀

norik1
30. sep 2009

panenka baby to ze raz za rok potrebujem uvarit nieco rachle a navyse mi to aj chuti, tiez doma normalne varim ale niekedy sa proste nestiha... no tak sa ospravedlnujem, ale chuti to aj mm 😀

Zuzi, nie to myslim, normalne vo flaske ako uncle Ben´s tak tak su aj Maggi hotove omacky, vyskusaj 😉

lamada181
30. sep 2009

norik ved nic aj ja raz za cas siahnem po niecom po novom ked som sama tak siaham po cinskej polievke nakidam takstiplavky a td no proste mnam dani mi fakt zmrzneme a vraj babie leto a prislo to ci nei este
erika zavidim stahujem sa k vam mozem 😀 😀 😀 😎 😎 😎

zuzka1.
30. sep 2009

videla som myslim olivovu a bolognese???ze??
olivy nelubim a bolognese kupujem jednotacku 😉

zuzka1.
30. sep 2009

tu neviem kolko je, ale na noc kurime uz druhy den, len my mame svoj kotol, tak kurime kedy chceme a este aj 2 krbiky, tak ked treba zakurime si aj drevom 😉

erikasadek
30. sep 2009

norik neboj, ja som posledna co bude kritizovat; mne to len nechutna.....; s plechoviek a sackov nic viac..; 😉

norik1
30. sep 2009

http://www.maggi.sk/Katalog-vyrobkov/Omacky.aspx

neviem preco tam nemaju tu mexicku, tu mam najradsej a aj ta cinska je dobra....

Olivy v mojej kuchyni ani nahodou a bolognese si robim DOMACU 😀 😀 😀 😀

lamada181
30. sep 2009

zuzi aj mi mae vlastny kotol len vcera sme sa cela bytovka dohodli ze ak bude 2 dni po sebe zima tak potom sa zapne pec ved ten kto bude chciet prekurit tak si zapne radiator a ten kto nebude tak ho bude mat na 1 no horor starym ludom to je nejdak jedno ale co mi s malimi detmi to netrapi a hordsie je to ze mi maem zimu hlavne od podlahy lebo pod nami je kotolna a ke d sa takto ochladi tak to nenormal taha dokym nezapnu pec potom ma podlahove kurenie

lamada181
30. sep 2009

no nic kocky koncim idem do sprchy a hybaj do periny sa kudlit a je ujz kriminaslka to je moje tak zatim