• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
nie vsak to cikas predsa ako chlaps tym ja som to tak pochopila
8. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no , hej al eco s plnym kalichom.. :grinning:
8. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak vylejes pri strome :grinning: :grinning: jaaaaaj jaj
8. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skortenie zlej zeny je super, dosiahneme 10000 a mozme ist na to norikus :grinning: to sa mi paci :grinning:
co vy na to, nech sa dohodneme vsetky.

Ved aj ja preto ten komentar. si predstavujem myslim, ved to nasadis a ide to koncom von, nie,??co s tym potom??do kosa, nie,??

Norik volal nam jeden pan, dokonca nas pozna, teda svokra, ze to mame v systmee spravene, aj mm prisiel na mail kod nejaky, ale zmluva ee. :confused: ok dakujem, nechcem ta tym uz zatazovat, pomohla si viac nez dost.
8. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla toho ci si kupis tu jednorazovu sadu z kartonu :grinning: :grinning: alebo si kupis z umelej hmoty ktory oplachujes a pouzivas do nekonecna :grinning:
8. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze nechutneeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a inak uz mame cez 100000, teraz som pozerala, ze kolko nam chyba.
8. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he Eri to si pis, bola by si hviezda You tube :grinning:

Bobulka dakujem, snazim sa :grinning: :grinning: je to pre mna kompliment :grinning: :grinning:

No ale ked si spomeniem na tu benzinku v madarsku cestou na dovcu, tak taky zensky curacik by prisiel vhod....tam bol taky humus, ze keby som kazdy kamen v republike obratila, druhy nenajdem... ale v kabelke to nosit... si predstavte ze to vytiahnete v obchodaku namiesto penazenky he hheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze by nikto ani netusil co to mas :grinning: :grinning: :grinning:

bobulka o je pekne, ze bobulka :slight_smile:
8. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co - Skrotenie zlej zeny?
Skrotenie zlej zeny,ktora si ulahcuje zivot?

hlasujte :grinning:
8. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vidim, ze sa papieriky chytili. Ale videla som tam aj kalistek na moc.
Cize, ked ste napr. v super storocnom buse, staci aj MHD, kde nieje WC mozete si pustit- nebudete mokre.

Raz som isla tak busom do BA a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sa mi hrozitansky chcelo. Vtedy by sa mi bol zisiel :fearful: :grinning: :grinning:

Norik uz je maly ostrihany?
Ja som sa rozhodla, ze neham malemu dlhe ako bude vyzerat...
8. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobulkaaa ach ja sa mam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: normalne zacinam krotnut :sweat_smile: :sweat_smile:
fuj uz nepiste o tom curinovi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ble ble nechcem curina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takeho mocoveho isto nie curina na cikanie ?? na co by mi bol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jej to je tema no comment hruza no sprosteee mno :angry:
8. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrotenie zlej zeny ktora si ulahcuje zivot ???? nieeeeeee mne to pride dake sexisticke sorry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle zeny ktore sa vedia krotit.. :wink: ale aj to prve moze byt..
8. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozno nas skrotit :grinning: :grinning: :grinning: ked si cert tak si cert budliki budliki...CERTICE :grinning:
8. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu, ze budliki budliki, tak damy Vam ide....
Ja idem spat dnes som z toho nic nerobenia na materskej volaka unavena :sunglasses:
A boli ma cely clovek. Lili si tu zabudla taku slisku stonozku a som to malemu vyhadzovala na plafon a celou silou som sa zahanala a teraz ma z toho aj didky bolia aj vsetko aj brucho ako sme sa smiali.

Darmo na materskej sa mlandravie, ci?
Bru noc moje krasavice: skrotene zle zeny.... :sweat_smile: :wink:
8. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sliska- slizka.... :unamused:
8. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly ostrihany, na 7-cku, no rozkosny je, aj ked mal take krasne 3 cm vlasky blondave.... lenze sa potil jak bejk len co spravil tri kolecka kolo bytu, tieklo mu cicerkom dole chrbtom... takze strihacka bola nevyhnutna :dizzy_face:

berry to som myslela ako prepojenie starej a novej temy:slight_smile:
8. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku blau :dizzy_face: :dizzy_face: a sladke sniky
8. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ale tak si to este raz povedz a nahlas skrotenie zlej zeny, ktora .... :grinning: :grinning: :grinning: neviem no asi som nejaka pojasena od tej debaty o tom curinovi a uz myslim na somariny prepacte mi ze som hlupa
8. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa skrotena necitim :grinning: perscinek dam s paľca dolu a budze, ňe? :grinning: jak rečuje babka :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika podla poslednych prispevkov sa krotit nevieme
ale tema fakt na grc dnes, ze kalicek na moc, tak sa vysti v bude, ked sa ti da. boooozeee :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne sa paci samotne Skrotenie zlej zeny
alebo aj neskrotne zeny :grinning: :grinning:

len treba poprosit didi nech napise adminkam, nech tuto zamknu a zacneme novu. a tiez by bolo dobre tam dat oznacenie 2., chapete z akych dovodov???
8. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik tak potom neviem jedny su skrotitelne ine su neskrotitelne ja sa priklanam k druhej skupine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a tej tvojej babke fakt nerozumiem :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo co tak neskrotne a nesputane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dvojka ?? ako pokus o skrotenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neskrotne zeny utrhnute z retaze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik ani ja neorzumiem, co si povedala???? :grinning: :grinning:

my sme neskrotneeee :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by si musela citat asi tak 100 stran dozadu :grinning:
8. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz to mam - Skrotenie neskrotnych zien :grinning:

"prstienok dam z palca dole a bude" - mysli sa tym snubny
8. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Zuzi netreba pisat Didi, adminky ju zamknu ked uvidia pokracovanie :wink:
8. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam prstienok ani snubny co dam dole ja ? :grinning:
8. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalisok :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej???tak sprav novu temu teda a presunieme sa tam, len to musime dat veidet MAtke aj Jarke, kedze su tu uz neni. hm???

ok ja som chcela to oznacenie 2 nech nasa partia chape a ostatni tiez, ze pokracujeme v rozbehnutej debate,
8. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok