Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

sweetberry
8. dec 2009

kalisok som si nekupila a ani nekupim fuj

a ja si vytvorim diskusiu utrhnutej z retaze z x-dimenzie

norik1
8. dec 2009

dobre tak idem na to 😀

zuzka1.
8. dec 2009

mne sa paci aj pokus o skoretenie neskrotitelnych 2 😀 smailik musi byt, podla toho sa hladame 😉

sweetberry
8. dec 2009

🙂

norik1
8. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a taky znak nikto nema ze ♣ 😀

lamada181
9. dec 2009

dobre ranko zienky 😀

sweetberry
9. dec 2009

lamada mame inu diskusiu uz dobre ranko 🙂 skus ju najst 🙂
jaaaj vsak je tu link ja trubka 😅

bubba
9. dec 2009

baby inac temy sa uz neuzamykaju pri naplneni poctu 10 tis...uz asi pol roka 😀 😀 😀 😀

bubba
9. dec 2009

a co mate proti kalichu?ja som spokojna.

amatula
9. dec 2009

teraz neviem kde mám pisat sa tu budem potulovat ako sweetberry 😕

nahodu ten papierik na cikanie mi uz mm davno ponuka lebo ze kade chodim musi len hajzle hladat 🙄 😝 😀 😀

a ja uz mám darceky darceky 😎 uz mi chyba len hannah montana kabelka pre neter..kde ju mám asi tak kupit 😖

dnes idem na trenazer... 😝 fuj sa mi nechce

zuzka1.
9. dec 2009

uz som pisala ikke

sweetberry
9. dec 2009

zuzka a sme zase tu 🙂
nie nezarezavam ale som dnes nejaka utlmena asi je to vo vzduchu

amatula
9. dec 2009

do prd....e......tak ja pisem prispevok ako to..a zrovna to ikke zamkne 🙄 to mám pisat znova 😅

zuzka1.
9. dec 2009

no tak pre nepochopenie sme zase tu,

nevadi, len je to neprehladne, ked hladas v tolkych stranach 😠
ale ved admini vedia, ci nie???s nimi sa neoplati hadat, kezde to dopadne ako v teme co bola u nich v modrom koniku, radsej to zamkli, ked sa zacalo az moc rieist co robia a co nerobia.

dnes mas volno, ci??
darceky nakupene?
ja som dala maleho psinkat, svokra ho doniesla a pojdem sa ulozit asi aj ja, lebo sa neviem prebrat nejak.

zuzka1.
9. dec 2009

Mata vidis, napis znova.

Zase mas trenazer, ci to 1y, kolkrat musi nan ist???
kedy budes mat jazdu???

sweetberry
9. dec 2009

amatulka to sa stalo mne pisala som zuzke a boom mohla som to pisat znova 🙂

amatula
9. dec 2009

dnes tretí trenazer teda tretia h. a konec..uz nech to mám za sebou lebo to je taka p...... tam nech poosielaju tych co oblubuju pc hry 😝

a este ma stve ze do mesta idem busom a domov busom ,lebo mm má vecierok 🙄 ma asi fakt je.....

vecer sa ozvem 🙂 teda ak nezahriznem dakeho psa...tu sa tak potuluju psy to nieje ani mozne 😠

sweetberry
9. dec 2009

amatulka a ty si robis vodicak ci kondicne ?
ja chodim tiez busom a som z toho na nervy vonku pred domom mi parkuje auto a nejazdim..

amatula
9. dec 2009

vodicak ale myslim ze budem potrebovat este aj kondicneeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😝

zuzka1.
9. dec 2009

Mata 😀 😀 😀

My sme mali trebazer len raz, nie je ti z toho zle???mna bolelo brucho z toho a bolo mi spatne 😖

tie psy nemaju panov???

sweetberry
9. dec 2009

amatulka ako sa budes citis uznas za vhodne ja mam vodicak od 2003 roku a urobila som si kondicku jednu v tomto roku ale moc sa mi to nepacilo treba vela jazdit nabehat si kilometre pokial mas moznost na com nevahaj a hned po obdrzani vodicaku sadaj do auta a jazdi po vikendoch napriklad nez si zvyknes hlavne neurob hlupost ako ja ze jazdit nebudes a po case si zmyslis ze chces a budes sa bat ako ja

zuzka1.
9. dec 2009

berry ja mam vodicak od aprila a bojim sa doteraz, ked trbe atak idem, ale sama nie. vacsinou svokru zavieszt niekde alebo s mm, sama sa bojim trubka

sweetberry
9. dec 2009

aj ja sa bojim sama ale to nie si trubka len si optrna a u mna je to aj to ze potrebujem rozvazat malu a tu uz je zodpovednost za dieta tak sa bojim o to viac a navyse nemam s kym ist autom mm so mnou nepojde

amatula
9. dec 2009

zuzka je mi zle z toho instruktora lebo si zomna este robí aj srandu no d. na entu 😝

tie psy maju panov ale ty maju asi menej rozumu ako ten pes 😝

sweetberry
9. dec 2009

ja som mala instruktora na kondicku takeho dilina a hodina stala za velky p.d

zuzka1.
9. dec 2009

boooze, postrielat. neznasam tulave psy 😠 😠 😠 aj panov tulavych 😠 😀

amatula
9. dec 2009

a koho postrielat prveho 😀 😀 😀 😀

inak vcera som cakal v meste mm sama a taky deb...sa pri mne zastavil ze ci mám cas ...kokso som sa skoro pokakala 😨 😝 😀

zuzka1.
9. dec 2009

nejaky ketaminek trenciansky???? 😖 bleee aj ja by som sa

blau
9. dec 2009

Bry den. Boli sme prec a ja zas u zubarky. Ja sa zblaznim ani vam o tom radsej nebudem pisat. Tak ja potrebujem aby sa mi zuby posunuli tento tyzden, inak som v rit...i.

A tak teraz mam sparatko medzi zubami, ktore treba spojit. Aka haluska, ale zubka mi to odobrila no co Vam poviem. Aj tak ma asi nechapete.
Maly sa vozil na motorke u bracha a mal sto kilovu obrovsku prilbu na hlave a ani bohovy ju dat dole.
A chudak o nicom inom nerozprava, len brmba brmba a brrrm no hruza. Motorkara nezaprie ma to aj s Rumpliovskej aj Eicherovskej fajty.
Norik ja som ti s tym prstenom porozumela 🙂

A teraz je to ako? Nova tema ci nie? Ja som za aj za. 🙂

lamada181
9. dec 2009

berry co co

no mi sme boli u dr tak vsetko dobre dopadlo takze zas nam nic nezistili a mamicku picne a ocinka uplne lebo maminka uz nevie co od radosti a odreagovania robit juj
blau ani nehovor zajtra idem s paulinkou ku zubarke nenormalne sa tesim na to