• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
kalisok som si nekupila a ani nekupim fuj

a ja si vytvorim diskusiu utrhnutej z retaze z x-dimenzie
8. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre tak idem na to :grinning:
8. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa paci aj pokus o skoretenie neskrotitelnych 2 :grinning: smailik musi byt, podla toho sa hladame :wink:
8. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko zienky :grinning:
9. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lamada mame inu diskusiu uz dobre ranko :slight_smile: skus ju najst :slight_smile:
jaaaj vsak je tu link ja trubka :sweat_smile:
9. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby inac temy sa uz neuzamykaju pri naplneni poctu 10 tis...uz asi pol roka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co mate proti kalichu?ja som spokojna.
9. dec 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz neviem kde mám pisat sa tu budem potulovat ako sweetberry :confused:

nahodu ten papierik na cikanie mi uz mm davno ponuka lebo ze kade chodim musi len hajzle hladat :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

a ja uz mám darceky darceky :sunglasses: uz mi chyba len hannah montana kabelka pre neter..kde ju mám asi tak kupit :confounded:

dnes idem na trenazer... :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj sa mi nechce
9. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som pisala ikke
9. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka a sme zase tu :slight_smile:
nie nezarezavam ale som dnes nejaka utlmena asi je to vo vzduchu
9. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
do prd....e......tak ja pisem prispevok ako to..a zrovna to ikke zamkne :rolling_eyes: to mám pisat znova :sweat_smile:
9. dec 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak pre nepochopenie sme zase tu,

nevadi, len je to neprehladne, ked hladas v tolkych stranach :angry:
ale ved admini vedia, ci nie???s nimi sa neoplati hadat, kezde to dopadne ako v teme co bola u nich v modrom koniku, radsej to zamkli, ked sa zacalo az moc rieist co robia a co nerobia.

dnes mas volno, ci??
darceky nakupene?
ja som dala maleho psinkat, svokra ho doniesla a pojdem sa ulozit asi aj ja, lebo sa neviem prebrat nejak.
9. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mata vidis, napis znova.

Zase mas trenazer, ci to 1y, kolkrat musi nan ist???
kedy budes mat jazdu???
9. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
amatulka to sa stalo mne pisala som zuzke a boom mohla som to pisat znova :slight_smile:
9. dec 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes tretí trenazer teda tretia h. a konec..uz nech to mám za sebou lebo to je taka p...... tam nech poosielaju tych co oblubuju pc hry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a este ma stve ze do mesta idem busom a domov busom ,lebo mm má vecierok :rolling_eyes: ma asi fakt je.....

vecer sa ozvem :slight_smile: teda ak nezahriznem dakeho psa...tu sa tak potuluju psy to nieje ani mozne :angry:
9. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
amatulka a ty si robis vodicak ci kondicne ?
ja chodim tiez busom a som z toho na nervy vonku pred domom mi parkuje auto a nejazdim..
9. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vodicak ale myslim ze budem potrebovat este aj kondicneeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mata :grinning: :grinning: :grinning:

My sme mali trebazer len raz, nie je ti z toho zle???mna bolelo brucho z toho a bolo mi spatne :confounded:

tie psy nemaju panov???
9. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
amatulka ako sa budes citis uznas za vhodne ja mam vodicak od 2003 roku a urobila som si kondicku jednu v tomto roku ale moc sa mi to nepacilo treba vela jazdit nabehat si kilometre pokial mas moznost na com nevahaj a hned po obdrzani vodicaku sadaj do auta a jazdi po vikendoch napriklad nez si zvyknes hlavne neurob hlupost ako ja ze jazdit nebudes a po case si zmyslis ze chces a budes sa bat ako ja
9. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berry ja mam vodicak od aprila a bojim sa doteraz, ked trbe atak idem, ale sama nie. vacsinou svokru zavieszt niekde alebo s mm, sama sa bojim trubka
9. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja sa bojim sama ale to nie si trubka len si optrna a u mna je to aj to ze potrebujem rozvazat malu a tu uz je zodpovednost za dieta tak sa bojim o to viac a navyse nemam s kym ist autom mm so mnou nepojde
9. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka je mi zle z toho instruktora lebo si zomna este robí aj srandu no d. na entu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tie psy maju panov ale ty maju asi menej rozumu ako ten pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som mala instruktora na kondicku takeho dilina a hodina stala za velky p.d
9. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boooze, postrielat. neznasam tulave psy :angry: :angry: :angry: aj panov tulavych :angry: :grinning:
9. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a koho postrielat prveho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak vcera som cakal v meste mm sama a taky deb...sa pri mne zastavil ze ci mám cas ...kokso som sa skoro pokakala :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nejaky ketaminek trenciansky???? :confounded: bleee aj ja by som sa
9. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bry den. Boli sme prec a ja zas u zubarky. Ja sa zblaznim ani vam o tom radsej nebudem pisat. Tak ja potrebujem aby sa mi zuby posunuli tento tyzden, inak som v rit...i.

A tak teraz mam sparatko medzi zubami, ktore treba spojit. Aka haluska, ale zubka mi to odobrila no co Vam poviem. Aj tak ma asi nechapete.
Maly sa vozil na motorke u bracha a mal sto kilovu obrovsku prilbu na hlave a ani bohovy ju dat dole.
A chudak o nicom inom nerozprava, len brmba brmba a brrrm no hruza. Motorkara nezaprie ma to aj s Rumpliovskej aj Eicherovskej fajty.
Norik ja som ti s tym prstenom porozumela :slight_smile:

A teraz je to ako? Nova tema ci nie? Ja som za aj za. :slight_smile:
9. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
berry co co

no mi sme boli u dr tak vsetko dobre dopadlo takze zas nam nic nezistili a mamicku picne a ocinka uplne lebo maminka uz nevie co od radosti a odreagovania robit juj
blau ani nehovor zajtra idem s paulinkou ku zubarke nenormalne sa tesim na to
9. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok