Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
9. dec 2009

ama nic neboj budeme naseba mysliet pri skuskach musime spravit jedna aj druha nie ake to budeme maminy no ja mam dnes jazdu vecer juj sa tesim 😝 😝

sweetberry
9. dec 2009

lamada co co ? 😅 nerozumiem

erikasadek
9. dec 2009

ahojte , no , som sklamana ze ste nechali zamknut novu temu.. ☹

lespie, nas vystihla;. ☹ 😉
skoda.. docerta.. 😠
no , dne s tu budem kratko josh ma horucky a si zo zubov alebo ma gastro, moznoe , je ze obe takze uvidime zatial spi , upln ezaspal od vysilenia, taha ku 40° tak uviodime, ak s azobudi a teplota klesne sama , tak mu nedam paracetamol ak nie tak ,idemme na vec paracetamol, moj nenavideny.. 😠

zuzka1.
9. dec 2009

erika ved paracetamol nie je zly 😅 to nie je ATB 😕

erika a temu sme nedali zamknut, rozhodla sa tak adminka, nie my.

boli sme v nemocke, starka ok sa zda, povedala, ze je vo vazeni nie nemocke, ale to sa zda kazdemu, takze je to ok. teplotu nemala vobec, snad bude ok.

maly lozil za sestrickami, vsetky si ho zalubili, dobre no. zajtra ak stihneme pojdeme za nou zase.

lamada181
9. dec 2009

baby akurat davaju na stv2 male deticky boze ked si spomeniem jaky bol mali ten moj krpec

erikasadek
9. dec 2009

JA viem zuiz ze vy nie, ale adm.. 😠
no ja nemam rada aj tak paracetamol pokial nemusim nedavam.. 😉 telo si lepse poradi s teplotou a chorobou aj bez

zuzka1.
9. dec 2009

no to si ja nemylsim, teplota podla mna znamena, ze sa v tele deje nieco co telo nezvlada, ale ty mas na lieky celkovo iny nazor ako ja. Tak to je dalsia vec co nevyriesime a nevidim dovod preco dieta nechat trapit s teplotou, ked napriklad paralen je ucinny, v podstate neskodny.

erikasadek
9. dec 2009

lebo, ak teplotu znasa tak netreba..; a lepsie sa zapaja imunita sama.. 😉

tu mas vel alekarov ktory ti to povedia , je to ina skola a mne to vyhovuje.. ak su normlany a pekne sa hraju jedi ani je odovod davt liek. 😉

zuzka1.
9. dec 2009

tak v podstate ani ja som malemu nedavala pokial je ok, ked mu isli zubky, ale ked ma ozaj nad 38,5 to uz je dost podla mna.to je vec nazoru.

mm sa uz koencne umudril???asi ho malo bijes, treba to z neho dostat 😀 😀

lamada181
9. dec 2009

baby moje hodila som nove 4 foto vo velkom albume ak mate zaujem kuki
no nic ja sa idem chystat
idem jazdit

blau
9. dec 2009

Hej bitkarky, zoberte si do klubu aj mojho L. Zas exceloval medzi detmi je to agresivny maly lakomec 🙄

Tak som ho hned zobrala a isla s nim prec. ale najvacsiu chut som mala ho tam vyzliect z kombinezy a nacapat mu na holu. Ale on vie, ze aj fasne odomna a uz to nanho volako neplati 😔 😔
Heeeelp I need somebody 😒

Poradte nejaky trik na tohoto mojho maleho. Inak je zlaty, ale tieto jeho sebecko-agresivne stavy neviem ovladat, Zeby to patrilo k veku, ? ale toho neospravedlnuje 😖

zuzka1.
9. dec 2009

u nas zabera, ked mu poviem, ze nepojdeme za detmi, ze bude sam , lebo nechce papat, nechce sa obliekat a podobne. to zabera. funguje jak rolexky 😀

blau
9. dec 2009

no toto moje decko ja nevieeeem ani to nepomohlo, ze sme odisli jemu je to jedno. On zacne rucat a ku mne sa tulit. No ved ja si ho dam do poriadku v at. Hadam ak sa to bude este dat 😢

amatula
9. dec 2009

cafte tak uz som doma ziva a zdrava 🙂
v autoskole super..aj instruktor sa snazil 😵 celkom bol milí
akurat ze som sa pri preberany detí s mm pohadala 🙄 dufam ze nepride domov do polnoci 😝
deti okupane teraz mi tu tancuju na podhradsku a canakiho 😵 .a uz nech idu spat nalejem si daco 😝

blau je to vekom...ale ked ho nebudes krotit bude to aj horsie a horsie s pribudajucim vekom 😅 som to napisala ako dement ale co sa zabijem nechce sa mi nic ani dychat..som znechutena 😝

zuzka1.
9. dec 2009

Mata vy ste taki sikovni s tvojim mm ,stretnete sa na chvilu a uz je ohen na strechce. musite sa stretavat???? 😀 😀 😀 😀 😀 srandujem, ved vies.

Slavnostne oznamujem, e wifi prisla norik, tak to mm dnes nahodi, teda uz sa chysta.
mozes to pozriet ci to mate v tom systeme ok??

mame ist ku kamaratovi na navstevu teraz vecer, byva s rodicmi, ti isli zase raz do Domonikanskej republiky na emsiac na dovcu. Oni makaju cely rok, cez zimu maju volno cela frima a chodia na dovolenky. Uz boli asi vsade na svete 🙂neviem co som sa este nepobalila s nimi. a cudujte sa , ale taka dovca na mesiac v Dominikanskej alebo Maldivy stoji nieco okolo 60000, len letenky to robia take drahe, len ta stoji okolo 60000, ale pobyt uz taky drahy nie je.

amatula
9. dec 2009

zuzka tiez nad tim niekedy rozmyslam 😝

aj stem tak cestovat 😒 .....mm má tetu doktore a ta tiez celi rok cestuje tiez uz bola vsade..aspom ze nosi suveniry 😎

amatula
9. dec 2009

čím to je čím to je............................................................................

ze ked ja nemam cas a volne ruky tu to zije ..a ked mám cas a volne ruky tu nikoho 😝 😕

blau
9. dec 2009

Ahoj no mata, ja ho krotim, ale niekedy uz si myslim, ze si zo mna robi srandu.

Robi sa, ze nepocuje. Neboj ja ho krotim, ale ti poviem je to tazky oriesok a nervak....

Moji kamosi si kupili letenky do thajska a zili tam 2mesiace ako krali. Takze da sa...

Dominikanska je ako Kuba, karibik nadhera odporucam.
Ja som akurat vcera rozmyslala nad dovolenkou. Nahoda 🙂
Ama kedy mas skusky? Zuzik tak sa dobre zabavte. Aj ja si mam chut naliat, ale sak uz neviem co....

amatula
9. dec 2009

ze skusky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..sak najskor sa musim naucit jazdit 😀 😀 😀 😀
niekdy februar

jarka noo co dame???

blau
9. dec 2009

no ponukni ma prosim ta....februar uz klope na dvere..

jazdit sa naucis, nebooooj 🙂

amatula
9. dec 2009

nooo neviem co tu mám otvorenee 😀 😀 😀 😀
ale ved aj otvorim 😀 😀 😀

ja si idem dat sprchu a potom dam asi fernet..alebo 😕

dala by som si malinovicu..a tu jedinu nemáme 😒

blau
9. dec 2009

Ja mam otvorenu akurat tak papulu, lebo sa mi tu vyzyvuje a teda idem sprchen, schlafen a vobec mna maly dnes, tak vytocil, ze uz nevladzem ani pisat.

Moje mile dobru noc.....dnes tu nebola Erika a o Norike ani nehovorim.
Decka moje dobruuuuu noc.
Zajtra Vam prajem krasny den, len s usmevom a ziadne bitky a vobec, aby bol taky ako si ho predstavujete.

Cmukajz 😲

lamada181
9. dec 2009

ahojte akurat som dosla s jazdi super perfektne uzasne juj este nech napada sneh aby to bolo vinikajuce teda 😀 😀

erikasadek
9. dec 2009

ahojte , moj ezlate.. zuzka moja jasne kazdy mame na to iny nazor moja, ale , ja is t vazim , z emi chces dobre..
vies moje deti dobre znasaju horucky aj nad 39°C takze , aj lekarka mi pove nedat , keby nevidel atak mi neuveri.. 😀

inak , blau moja, nebola osm na poslednu chvilu som svihala k lekarke bola zlata zobrala ma na 19 30 tak som utekal k nej a est epotom stihnut lekaren , pokial ju nezatvoria..
no mal , ma rhino , larygitidu a aby mu nebolo malo tak , spojenu aj s crevnou chripkou je to ten isty virus co to sposobuje kazdy ju ma teraz..

tak sme dostali , plno homeo , aj n azubky kedze ho zlosia dot , nove ani ja nepoznam tak uvidime;. 😉

blau , no , vies co, netrap sa hlavne je aby si mu nepopustila, ked nepocuva a podobne krizi , to prejd ej eto vek, ale zaklad je zze mas nad nim pevnu ruku a neskor popusti zisti ze nic nezabera len ta to moj a bude stat , troch avrasok a nervov. 😉

lamada181
9. dec 2009

baby ide vam face
😠

erikasadek
9. dec 2009

IDE;; 😉

amatula
9. dec 2009

ide ale dochne 😝

norik1
9. dec 2009

cafte 🙂

mam tu bracha z Englandu tak som sa venovala, ved ho zas pol roka neuvidim 😉 maly ho zboznuje 😵

K tej zamknutej teme sa nevyjadrujem - Bubba, neviem o tom, ze uz asi pol roka sa moze ist nad 10000 prispevkov, ja totiz chodim len do tejto jednej temy a tak mi taketo podstatne oficiality unikaju.... nic to nemeni na fakte, ze zakladatelka nasej temy Diddi k nam uz asi 200 stran nechodi, preto sme chceli otvorit novu temu... Boze tu je to ako socializmus miestami, len nic nehovor a volne dychaj, to je jedine co mozes.... 😕

Vies bez zakladatelky sa niektore veci s temou robia dost tazko, hlavne ak je tema ziva

norik1
9. dec 2009

ja mam nejaku depku, este aj tichu domacnost navyse.... no, radost predvianocna 😅

erikasadek
9. dec 2009

norik 🙂 moja zlata ja som n ateb aj myslela ze budes smutna 😖
ta nova tem anas lepsie vystihla..
co povis napiseme diddi nech poziada za zmenu nazvu ako si dala na tu novu??