Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
14. jan 2010

dovolenka Lamada...

lamada181
14. jan 2010

no ako sa vezme moja sama s detmi 28 dni bez prestavky ti kokso potom budem potrebovat dovolenku skor hlavne ze to detom pomoze lebo patko ma zas zacervenane hrdlo zatial nemame antibiotika len sirupi tak snad nebudeme zas chory

zuzka1.
14. jan 2010

a deti tam budu mat ake procedury???no oddych to moc nebude, ked tam neni strava, 2 deti bez mm 😅 😕

norik1
14. jan 2010

no to hej... a to na zaklade coho vlastne idete?

lamada181
14. jan 2010

ideme na liecenie dychacich ciest a strva bude ale aka to nikdo nevie a moje deti nezjdia vsetko ved to poznate nie

amatula
14. jan 2010

cafte ja testujem akoby som mala zajtra skusky 😀 😅

norik fu aj mi sme mali pred tyzdnom taku noc 😒 joj uz chcem mat len stastne zdrave deti

ja ovulaciu citim hej a fest 😝 ale dobre aspom ked som taka naturalistka davame viac bacha 😀 😀 😀 😎

lamada nie este som nedostala testy,budem sa na ne pytat 😕

pekny vecer damy a zajtra pekny den ja budem off 🙂 🙂 😉 😎 😵

lamada181
14. jan 2010

ama ja som dostala knihu tam su testy zadu a potom somdostala aj osobytne testy to bolo prve ako som nastupila do kurzu
baby moje ja idem mat mrchu a susedka mi dnes vravi ci som v 7 mesiaci strasne som sa nafukla juj od vcera mi je zle idem dokocit test na nete a dam si vinceko cervene 😀

blau
15. jan 2010

Ahojte ( Norik) mas uplnu pravdu, ved som to aj pisala, ze ked som doma toto ma ani len nenapadne riesit.

VOlala som s nasimi, tak ma ukludnili. Uz som v poho, ale vcera som mala zly den, ja len dufam, ze dnes bude dobre, ale bude uz pride M a mame vikend pred sebou spolocny, tak sa tesim,
Ideme sa potulat s malym tak zatial ahoj

blau
15. jan 2010

Babyyy ahoj tak zas ja. Posluchla som M a isla do NC tam je taka velka mapa a tam sa chodia ine deti hrat.
Maly bol uzasny hral sa rozdaval lizatka( hroznovy cukor) 😵 no uzas. Potom jeden ho furt buchal a tak bozkaval a maly sa ho stranil no proste ja som taka nadsena a teraz viem, ze na chybe nie som ja, ze moje decko je normalne take ako ma byt, to len hintie spaty spatne rakuske su kofy.
Jaj taka som rada, robim si vysmazany camembert a curly fries. Mnam kto si da so mnou? A potom Vam spravim aj kavu, len by som nemohla trpet samomluvou.

Erika ty uz medzi nas nechodis? ci ako?

zuzka1.
15. jan 2010

ahojte kocky,

ja mam maleho u nasich, ucim sa, zajtra mam skusku a riesit co obliect na kvazi ples. Chcem nejake kokteilky len, nie je to oficialny ples, len zabava pre ludi,ktorí si ho zoorganizovlai, nie je to pre verejnsot ani nic podbne. tak preto len kokteilky, alebo dam korzet cierny s flitrami a suknu ciernu???jaj neviem, mozno nieco najdem. ak by ste nasli nieco , vo vlekosti 38 alebo len smaotny korzet iekde na nete, dajte vediet.

A erika?????mohla by si k nam nakuknut, potrebujem veidet ake homeo su na opary ak su a na sople. kamoska je tehu, tak potrebujem vediet. ak vies, alebo ty lamada.

Jarka tak vfidis, sa ti to potvrdil, vlemi s atesim. Maleho vybozkavaj, my mame dnes rizotko 😉

blau
15. jan 2010

No a dakujem aj tebe, za tie slova. Ani neviete ako mi to dobre urobila, lebo vcera som bola fakt no .... 🙄

Zuzik cierne s filtramy 😝 a sukna je uplne super.
Homeo na opar myslim nieje, to treba uzivat vitaminy. Ja mam furt s tym problem od mala. To je infekcia, ktora sa prenesie z tela matky na decko, tak skor ci neskor cakam, ze tym bude trpiet aj maly, alebo nemusel by a mohol by to mat ako Mario- nikdy opar. Je to hnusne. Na sopliky su homeo myslim, ale nevyznam sa. Ja tie homeo nejako neviem....mne to nikdy nezabralo. 😖
Maleho vybozkavam dik a ozaj ako vyzera ostrihany Samik?? Aj L uz ma dlhe te vlasiska huste 😨

zuzka1.
15. jan 2010

Jarka ani sa nwpataj, mi volala kadernicka 15 minut predtym ako sme mali prist, ze nema elekrinu a zakaznicky s mokrymi vlasmi

zuzka1.
15. jan 2010

jaaaj a co je ze korzet s flitrami 😝 akoze zle, ci dobre ci co????nechapem.

mm dosiel, ze ples bude aj ako maskarny, ale masky nebudeme, len zozeniem skrabosky 😀 😀

blau
15. jan 2010

zuzka ja som napisala, ze s FILTRAMi preto 😝 toto. Mne sa to paci..

Jaj tak samusik ma stale dlhe vlasky co?

zuzka1.
15. jan 2010

ma kurna budmee musiet ist buduci week.

Jajjj necitam poriadne 😀 😀 😀

lamada181
15. jan 2010

ahojte zuzi na sople ke dneveim ake je coryzalia to je taka neutral a opar zalezi ci hovorime o opare na tele alebo herpese pri ustach tak to je sice jedno lebo s una to rovnake homeopatika apis mellifica 9 ch, hepar sulfuris calcerenum 9 ch,je ich vela zalezi ake to ma aleto to su najcastejsie ktore dostatat u nas v lekarnach a segra mava tiez herpes a uziva ten hepar.... o nech skusi som zvedava co povie eikuska

ako sa mate ja som cely den dneska balila jako blbec veci a som s toho total unavena hosim nejake foto bytu za co sa uz nehambim

lamada181
15. jan 2010

zuzi ja mam nadherne saty su zelenkaste su dlhe nie su koktailky su plesove skor a su nove este so mich nemala ani raz mala som ich mat na ples ale kedze nejdeme lebo idem toho 16 na vysetrenie na stitnu tak mam zakaz od dr ist trsat a co budem sedeit na sucho kurna som strasne nastvata poslem ti foto ak chces ina cich musim dat na net a predat lebo som s toho smutna

zuzka1.
15. jan 2010

Jani dik za to homeo

nechcem plesove, ja som tie tvoje videla, dik, ale to ee, jedny NR, uvidime. pojdmee volaco popozerat, vyber je veliky teraz, tak by nemal byt problem. ale dik

baby vy kde ste???jarka sa uz venuje predpokladam, idem s aja uckat, drzte palce rano

danciacik
16. jan 2010

Ahojte, dobré ránko.
Juuj zase som tu absentovala, no som piekla včera celý deň, otcovi koláče, ktoré má rád a ešte pre kamoškinho synčeka tortu, dúfam, že sa mu bude páčiť no a na dnes mi ostalo žehlenie a papiere robiť. Juuuuuj.
Zuzi, ako malý už papá?

blau
16. jan 2010

Ahoj ja som tu, M odisiel este na nakup. Boli sme v nakupnom. M si nakupil oblecko ja nic, a este pojdeme poobede do klagenfurtu. Malemu kupit kisty na hracky, lebo uz to neni kde davat.

Zuzik my o herpese a mne do rana na papulke narastol 😠 😠 😠
Mne dali na to v lekarni vectavir, ze je to aj na to ked uz herpes je no uvidim. POchybujem...Pekny vikend moje zlate

amatula
16. jan 2010

ahojte

fuj vcera som mala jazdu narocnu v plnje premavke...dost kilometrov 🙄 a este aj ..stale iny instruktor ma to uz nebavi ..preco nemam max.dvoch..nie co jazda to instruktor 😒 a leze mi na nerf..chce aby som sa drzala stredovej ciary,obchadzala kanale,a nevybiehala pri tom zo svojho jazdneho pruhu a neodalovala sa od stredovej ciary..no viete mi ako inak mám ten kanal obist..asi len preskocit 😒
a suchla som po jazde zipsom po laku na aute..fu hned bol oneh na streche 😀 😀 😀 😀 😝 no je to normalne...
tak som vysadila lieky dala vecer par pol deci 😎
lyzovat sme nesli lebo mne sa nechcelo a mm sam nechcel...a nemal ani s kim...
teraz detiska spia,mm nieje doma a ja idem dat cafe 😎

aj ja mávam uz roky herpes,snad od mala..skusila som uz vsetko no najviac mi zabere ked si ho nevsimnem ..zvlastne ale zabere..ked nan nieco natrem tak mám pery ako balon 😒

zuzka ako skuska???

a Mato sa uz asi tyzden kazdemu predstavuje ze :Pán Slivka 😀 😀 😀 😀 minule to povedal predavacke,ked som si kupovala pradlo a ta skoro odpadla 😀 😀 😀

pekny den 😎 😵

blau
16. jan 2010

do kelu, ze pan slivka odpadla som............. Maly nas kazdeho zdravi halo a ked sa ho opytaju ako sa vola? tak sa bije do prs a hovori Lu Lu. tak ho volame Lu 😀

Mati, ked chce aby si obchadzala jamy, tak sa sprav sprosta a povedz, ze si si myslela, ze to auto ma AVJ( citaj A VE JE) 😀 automaticky vyhladavac jam 😀 😀 😀
Na nasich cestach sa neda jazdit bez toho, aby si do nejakej neskocila aj s autom.

No aby sa neposral aj zo zipsu, dufam, ze si to na autoskolackom aute? Ved to maju poistene az neviem na co, nech sa nepotentuje.
Bud strasne sebavedoma a rob sa ze mas odjazdene 1000ky km, tak a ked bude pindat a nieco hovorit, tak mu povedz, ze je za to plateny ta to naucit.
Zuzik asi teraz skuskuje ci uz ma po nej , ved ona ozve. Kaaaaaaaaaaaaaaaava

amatula
16. jan 2010

jarka praveze ja mám vzdy ineho sinstruktora-ku..teraz to bola pani..majitelka.autoskoly..a samozrejme ze na ich...ale je to az sproste ako si davaju na ne pozor aj majitel jej muz uz somnou jazdil a to je hruza..brnknem viac do smerovky a uz ma karhá 😝 ze ake to je drahe... ...haha a dala som jeje tam z 5- 2..to ste mali vidiet 😀 😀 😀
aaaale serem na nich..ja si budem robit co ja chcem 😝 😀

blau
16. jan 2010

z 5 na 2 je dobre to si si tak dost podradila. Ved jej povedz nech sa neposere, ze to ma poistene. viem su haklivy na tie auta, ale to kolko ludi si u nich spravi vodicak to maju uz sto raz vratene. Trapkosi. Baby viete ake tu maju auta na autoskolu? Sme sa s M divali s otvorenymi ustami 😨 audi, limuziny, cabriolety ze doviiii a oni sa idu poondiat z peugota, alebo skodofky 😖

povedz, ze mas znameho so suciastkami a zozenie ti to bez dph, ze to nebude mat take drahe.
Normalne ma to vytaca. A viem, ze to je o dusu mat ineho instruktora....To ako ked som rodila, tak za 3dni som videla asi 30sestriciek a 15doktorov a kazdemu to iste hovorit, esteze som bola ok aj maly 😉

amatula
16. jan 2010

ja jazdim na golfe ...a ked som jeje povedla ze preco striedaju tolko instrukotrov ze to nieje dobre lebo kazdy má iny prejav a inak uuci,tak ze nieje mozne ze vsetci ucia rovnako 😒

inak stvrtok vecr v Tn,neviem ci ste poculi v sprvach..vosiel vodic na cervenu na priecestie,rampy ho zatvorili a on len stihol vyskocit z auta a ramoval ho vlak..aa viete ake auto??? BMW X3.nove lebo malo nove evidncne cislo.. trulo 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😅
a ked som isla ja piatok okolo po kolajach ktre pouziva fabrika,takze nepouziva lebo som tam vlak nevidela sto rokov...a som sa sustredila na to ze mám zelenu a nepozrela ci náááhodou sa po sto rokoch neproblizuje vlak..hned som mala prednasku 🙂

amatula
16. jan 2010

pisem ako tatar vynechavam pismenka.prepac jarka ty to nemas rada 😉

blau
16. jan 2010

tebe to prepacim( tie pismenka) no ty koky, tak si zarobil majsterko, esteze vyskocil to mohol radsej prerazit tie rampy, ale bez rozbehu asi tazko no....

Hej oni ti daju vzdy na vsetko odpoved. Len mi vadi, ze aky su drzi pche kasli na nich.
Jaj M navaril obed spravil mi kafe, tak toto by som mohla kazdy den.

zuzka1.
16. jan 2010

ahojte kocky,

ja som doma uz davno, skusku napisala za 20minut, vysledky posle cez tyzden, skocili sme na ranne kafco, teraz som podriemkala hodinu, mm nakrmil a pojdeme maleho zaniest k nasim a na chatu.kamarat ma 30, tak gulasujeme, pijeme a podobne, maly spinka u nasich, rano pojdeme pre nho.

Mati to mate debilnu autoskolu, ja som mala 2 instruktorov, aj to len preto, ze ten prvy odiesiel pracovat inam., jazdila som na 2 autach, mohla som si vybrat ktore chcem na skuskach a na skuskach som mala uplne ineho instruktora. suseda, nejazdil so mnou, ale bol v pohode, kezde sa pozname. a co som ja robila s tym autom 😀 😀 😀 ma netrapilo, ved nie je moje, ale instruktory na to tiez nic nehovorili, mali v pazi ako aj ja .
ja som jazdila na citroene a potom na fabii, vodicak som robila na citroene tusim. Kasli na nich, mas to zaplatene, par jazd dokoncis a vysrat na nich.

A pozdravujem pana Slivku 😀 😀 ujeb riadny

Norik ty co??strajken Sie????

Jarka tak mate rodinny vikendos co???

amatula
16. jan 2010

no je to des v tej autoskole..co vam budem pisat.uz budem radsej ticho ...

mm sa prisiel domov najest,zvlcil to za 5 min a odisiel..my pojdeme von ked sa Pán S..zobudí..mám robit knedlu vecer k zajtrajsej kacke ale ma napadlo ze máme v mraznicke kartoffel knödel 😉 tak vybavene..co ja sa ja budem celi den nad hncami naparovat 🙂

zuzka oslava..parada ..prijemnu zabavu 🙂

erikasadek
16. jan 2010

ahojte, nestiham vas....

balu potesim ta homeo na opra je, a je super mne sa uz vyrazil aj na bruchu a intimne;. 😠 ☹
odkedy mi dala homeo na opar ikdy viac s ami neukazal a to ani ked som chora co bolo casto.. takze ak mas zaujem , niekto iny dam presne co a ako.. 😉

inak ja nestiham vela veci , vela lietam co s atyka pata , a na buduce 3 tyzdne tu uz asi vobec nebudem..
dufam ze ste vsetky zdrave a deticky tiez.. 😉