Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
16. jan 2010

cafteeee mamuchy, neboli sme dom, nebol pripoj na net, boli sme u nasich na chalupe, tak dufam ze odpustite absencku 🙂

idem docitat, inak Ama dobrych debilov mas tych instruktorov!!! Ako radili kocky, prd na nich a sustred sa na to, aby si sa pripravila na jazdu s fizlom, autoskolacke auto je poistene a sluzi na to, aby sa za dva-tri roky znicilo, ved ked skonci leasing aj tak ho odpisu a sup ho kupia nove... ty si si svoju cast zaplatila a v tom je aj narok na poskrabanie auta zipsom 😀
A pan Slivka je cool!!!

amatula
16. jan 2010

norik zijes 😵 😵.... noo dakujem za recenziu 😒 tolko som vyberala ze som vybrala tu najhorsiu.(autoskolu).cela ja co uz 😅
jazdy s fizlom sa bojim a strasne..radsej na to nemyslim..

sice je uz vela hodin ale ja este na nete..lebo straaasne sme sa pohadali s mm ale strasne 😕 🤐 ..tak pozera purpurove rieky(vie ze ja to nenmusim) a ja tu..asi dam este deci vinka a idem spat..ktovie co bude zajtra 😕 🙄 máme ist k svokrovcom..ale po dnesku by som ich tak uz ani nenazvala 😅 😅 😅 😀

dam este par testikov 😝

norik1
17. jan 2010

ahojte 🙂

my sme dajak skoro dnes vsetci vstali, maly pokasliava a sa mi zda ze sa mu zapalilo ocko - vzdy ked vstane tak ma cele od kaprikov (alebo karpin alebo ako to volate). Ale az velmi. A ma ho troska cervene. Kvapkam Oftalmoseptonex, dufam ze nic strasne to nie je...

Idem na nakupy do Hypernovy, digi vahu za 9,90 si mm rozkazal.... ja na nu ani nepozriem🙂 zajtra rano na tyzden prec ide, takze musim daco nakupit dnes lebo cez tyzden nebude kedy....

erikasadek
17. jan 2010

blau odpust mi premenovala som ta nestastne na balu.. 😠 😀

erikasadek
17. jan 2010

ama je mi luto ze ste sa vcera pohadali.. ☹
skoda inac velmi dobry film, ale ked ho nemusis tak ho nemusis.. 😉

norik tak ako maly ?? uz je lepsie?? 🙂

blau
17. jan 2010

Hojte, ama ☹ no co uz, neboj dobre bude to patri k manzelskemu zivotu, taka hadka a zakazdym posilni vztah..
aaa Norik hura a aj eri, ze si sa ukazala. Norik ophtalmi je dobry uvidis, ale radsej potom asi k dr.

My sme boli v ikei a kupila som malemu navlecky na postel s motorkami a autami , tak je cely hin z toho a je to tu v obyvke rozprestrete.
Ama som sa smiala, nebudem sa naparovat nad hrncami.
My ideme dnes plavat, TEraz su na prechadzke tak som pozehlila upratala a som stale v pyzame ja to milujem, ja by som si to pyzamo najradsej nevyzliekala vobec.

zuzka1.
17. jan 2010

ahojte, hlasim, ze zijem, zatial ja, mm spi.

chata najlepsia na svete, 15poldecil, 7hodin tanca, liter bambusu, nohy bolia jak hovADO, hlava uz ee, dala som si lntilku. perfektne bolo, sme prisli o 6 rano, mm sa vyspal zo 5hodin, a zahlasil, ze ideme dom nasim autom, pochybujem, ze vie, kade isiel 😝

blau
17. jan 2010

Jeeej Zuzi to je super, ze ste za zabavili.
To kade isiel nieje tak dolezite, ako, ze ste vobec prisli 😀 frajer, ze si trufol.
Ty si aky parketovy lev to je fajn .
Mamina mi volala tak v pondelok pride, tedy v utorok nad ranom sa uz tesim. Povymetame obchody a budeme sa kavickuvat huraaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 😵

zuzka1.
17. jan 2010

no jarus tancovat ja lubim, donekonecna, najlepsie bolo, ze sme zostali stara dobra klasika zostava, ja a moji dvaja kamarati, kolegovia z prace, z ktorymi sme za slobodna vymetali bary 😀 😀 tak sme si zaspominali, potancovali, popili, nejedla som vcera nic, dnes, ze minus 2 kila, ako fajn, este treba 😀 aspon2 a idmee na nakupy, potrebujem tie saty.

Jarus budes mat krasne dni s maminkou, to je super. ja mam rada take dni,

norik1
17. jan 2010

cafte mamusky, ja som dnes na prasky, niekto mi vymenil dieta a nechal mi tu maleho diabla ktory sa podoba na mojho syna....taky zly ako bol dnes, teda este je, nebol za cely svoj zivot, nerobili sme dnes nic len po nom ziapali jek besni a on nas mal veselo na haku....8x povies pekne ze nechod k televizoru, este sa tvari ze ta nepocuje, az ked zacnes ziapat, tak vtedy sa zacne pratat.... a takto to slo cely den, mal talent na veci, ktore nemoze....

ocko ok, priesvitne sople.... dali sme ho poobede spat, lahli k nemu na postel...otvorim oci o 10 minut a moje decko si same vyzlieklo teplaky aj puncochy a tvarilo sa naramne vytesene, skoro sa mu podaril vymyk na bocnici postielky a prekoprcol sa von... kebyze ho nezachytim... no na Lexaurin.... 😀 😀 😀

amatula
17. jan 2010

norik som sa nasmiala teraz 😀 ....
ja zboznujem taketo dni ked som v koncoch s nervami 😝 😀

zuzka tak bola super oslava 🙂
jarka budes nas zanedbavat teda teraz,ale konecne budes mat(svoju) spolocnost 🙂 😉

my sme boli u svokrovcov,decka dnes nespali ...a nevyzeraju ze maju ist spat 😕 😅 ...
rano mám jazdu o siedmej..mala by som ist na kuzele sa naramne tesim 😅

teraz mm krical na Mata ze Martinko..ten nereagovala a mm: nanho ze ty niesi martinko ...Mato: ze nie....mm:a co si?...a Mato ze Pán Slivka 😎 😀 😀 😀 😀

idem hadam dat este pol deci...deci som uz vypila so svokrou 😉

norik1
17. jan 2010

boze ja odpadnem, maly devil zaspal, bez mlieka len tak.... ja potrebujem zehlit, mm ide na tyzden prec, som mu povedala ze ho zabijem ak bude nas Ananas vyvadzat tak, ako dnes. Ja fakt pevne verim ze toto bola vynimka, lebo ziadne druhe uz nikdy nebude 😀

PS. A viem, preco sa druhe deti robia cca do casu, kym ma to prve rok a pol. Potom ta totiz prejde chut na akekolvek dalsie 😀 😀 😀

Ama dam s tebou? Ozaj ako ste prezili dnesny den s mm?

lamada181
17. jan 2010

ahojte baby tak ja sa hlasim tak na ocko som utahana vcera sme stahovali ti kokso ja neverim co vsetko mame este v byte a este mame cosi ja som s toho hotova len vyhadzujem a mm nadava kdovie preco

amatula
18. jan 2010

a nepisete bosorky... 🙂

ja som mala jazdu..na snehu paprada...idem dat kavu zajtra mám teoriu pred idem s kamkou na kavu sa tesim ...stredu jazdu tiez sa tesim 😀
ozaj dnes som isla so sefikom...a tak som presla kanal ze az radio sa zaplo 😀 😀 😀 ale len oacami pregulil a smial sa ..on je lepsi ako jeho zena chudak musi to mat doma tazke 😝
s mm tak nijak ale sak co nic nove 😝
idem zehlit mám toho dost 🙄

blau
18. jan 2010

ja som pisala a sa mi to neodoslalo.
No norik nieco mi hovor, sice mna L poslucha , len vies...ale tiez ze druhe decko eee
teraz,,,,,
mal v noci horucku 39 a rano sa mu pozriem do pusinky a tam dva zuby posledne stolicky..tak chvalabohu, ze len len zuby .. jaj uz sa tesim na moju maminu 😉

majka2109
18. jan 2010

Ahojte mamičky ja prave relaxujem, maličky mi zaspinkal, a rozmyšlam čo nove vymislieť malemu jak sa zobudi.

zuzka1.
18. jan 2010

ahojte,

ja som tu mala kamarata, doniesol fotky z chaty, hodim nieco na face, len fotila sa len do polnoci, odvtedy nemal kto ,alebo nevladal????neviem, ale aspon nieco.

Jarka kedy pride az dnes???

mne maly spi, sme boli vonku, vypil kakafco a spinka .

blau
18. jan 2010

ahoj aj my sme boli vonku, lebo dala som ho spat az o 13tej kedze sa o 9tej zobudil .No mamina vlastne pride az okolo druhej v noci. Sa tesim nabijem si zas troska baterky-

amatula
18. jan 2010

ahoj

my sme boli dnes peso v skolke Mata to nesmierne bavilo cupkat po snehu a tam aj spät presiel po svojich a to je asi 2 km 😉
mm nieje doma a ja mám veget 🙂

veru veru ani ja by som uz druhe eeee...ale co uz ked uz mám dve..nedala by som si ani jednoho 😵

dnes sme sli pre deti s byvalim spoluziakom-jeho dcera je presne ten rok ako Bobo..kedysi tam kde chodí Bobo do skolky my sme chodili do skoly ..a on ze pamätas nieje davno ked sme tu my chodili a spolu sedeli ..aka nostalgia 😀 😀 😀 😅

erikasadek
18. jan 2010

ahojte len rychlo od rana lietam...
takz emy mame za sebou prvy den observacie; a caka nas dalsich 3 tyzdne takz es ana mna nehnevajte nestiham.. 😉

drzim vam vsetkym palce vo vsetko co robite.. naozaj nestiham.. 😉

blau
18. jan 2010

erika ale na fejsi sa mi vzdy objavis, .... a bol pre Teba spanielska dedina 😀 Drzim aj ja tebe palce s Patkom. Pevne nervy, ale vy to zvladnete ste sikovny...

Ama ach nostalgiu mi ani nespominaj, lebo zacnem plakat. Aj ja chcem ist do skolky a hrat sa....
Maly je volaky teply zas, dufam, ze nebude mat v noci teplotu. mOze to byt aj z tych zubov?????
druhe???? nehrozi teraz matka mas moj obdiv...

amatula
18. jan 2010

erika ja ja ta celi den vidim na face 😀 ....ale drzim palce ..fu 3 tyzdne su dost

jarka ved ja som nevedela do coho idem aj ja sa obdivujem teraz 😀 ale si predstav ze ten druhy maznacik by bol este sladsi ako Luca..nooo 😵
teplotka moze byt zo zubkov ale ty si pri nom ty najlepsie vies ako mu je a co mu je...ved si maminka jeho 🙂

zuzka ako Samik uz papa..lepsie ?

norik co Fil aj dnes ta skusa kolko vydrzis 🙂

amatula
18. jan 2010

jaj a este som chcela kupila som k meninam Bobovi cokoladove auto...a zajtra mu chcem este kupit spiderman-ov sampon lebo o nom sniva..a budu mat karnevala tak idem zhanat masku 🙂

blau
18. jan 2010

Maminka vidi, ze mu nic nieje len je teply....
No sladsi ako Luca dobre, ale to druhe byva ine. Maly bol anjelik a to druhe bude cert?
Bozinku nudi sa maly musim ist ahoooooooooooj 🙂

norik1
18. jan 2010

cafte

no maly dnes lepsie, ale ani do skolky nesiel - kaslal hrozne a soplil, potom cez den skoro nic, ale ma plny nos, to pocut... tak kurirujeme. MJS prave odisla, bola cely den, nemohla pozerat jak odsavam vysavacom sople he heeee

norik1
18. jan 2010

Blau no Ananas pocuva za normalnych okolnosti tiez, ale vcera uz asi nanho liezla ta choroba... dnes uz bol zasa Marfuska-Anjelik 😀

zuzka1.
18. jan 2010

ahojte,

Mati papa uz lepsie, chvalabohu. nic moc, ale aspon nieco popapka.

kuken Sie bitte fotken na face.

jaajj mati to pre boba???

erikasadek
18. jan 2010

blau anjelik, lebo pc je zapnute ja ma FB otvoreny automaicky ked sa zapne PC..
moja a na FB hraje sa pato , jeho bavi farma.; a aquarko.. 😉
ale inak ma tam velmi neuvidis.. 😉 svietim zapnuta, automaticky.. ako aj skype, a MSN, mne s avsetko spusti automaticky..
adnes asi tazko vela moja, od rana som lietala, prisla som o 17 a na obed .. len, som znicena;. s toh vsetkeho a to bud etanec teraz 3 tyzdne..
😉

takze si ma nemyl s patom na aplikaciach.. ja som skor na telefone teraz ako na PC.. 😀 😠

blau
18. jan 2010

fuuu, ale si ma spucovala 😕 Ved ja nic, ja som to nemyslela v zlom 😉
Mne to je jedno, len sem si nepisala do zufaliek ano, tak reku ci sa hnevas na nas 😉

A to ze Pato uz hra na FB take hry ma ani vo sne nenapadlo.

Zuzka fotky su perfisne som sa nasmiala, ten tvoj spolubyvajuci manzel je dobryyyy 😀
Mata sampon je super, aj Luca chcel to auto lightening MCqueen ci ako sa to vola , ale drahe ti to je ze 15euro a smrdelo to volako....
Co si dame dnes vecer damy na pitie?

amatula
18. jan 2010

zas mi ide nejak zdochnuto táto mrcina 😒

no ved jarka ani mm tie sampony nechce lebo ze smrdia..my len bubchen alebo seba med..ale Boba to nezaujma a sniva o spiderovi ..a nespravim mu radost ked má meniny..

mm este nije doma decka mi nechcu spat nemozem sa ani pohnut lebo hned krpec za mnou knura.tak tu ticho sedim...

no co dáme??? ja nieco dám 😎 asi malinu alebo vinko