Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dididi30
autor
22. jan 2009

erika a co je s tym autickom?? nam take stoji pri dome 😉
kupili sme ho na cesty, ked ideme na sk a spat 🙂 je supis, mame ho uz otestovane 😎

norik1
22. jan 2009

ja mam teraz C3, len po francuzsky neviem... 😀

erikasadek
22. jan 2009

norik 😀 mozno ta auticko nauci.... 😀
dididi nic, ja viem ze je super ma vsetky funkcie teda vsetok standard...
ja neviem proste men vadi ze v predu nevidim kapotu, takze sa len riadit , sensorom a taktiez ked parkujes, to nie je sranda...
no a kocky vidno ze ste neboli v parizi pretoze tu su machri na markovanie, teda aj v anglicku som bola ale vzdy bolo to miesto na parkovanie , ale tu , treba byt macher sa dostat mezdi dve auta; a teda nikedey sa cudujem par centimetrov do predu a par vzadu..

moj otec je vzdy s toho paf, ked tu pride ako moj muz soferuje, ahlavne s niektorych povestnych oblukov , hlavne pred champs elysse...

ja nase auto zboznujem , hlavne ked vokalne pytas funkciu, typu , , navigacia aona odpovie ty povies funkcia aona to znova odpovie a zaroven spusti, aj klimatizaciu , alebo odpovie typom neporozumela som , a tak jej vzdy vynadame... teda moj muz.. je to sranda;.
teda ten hlas je zensky v palubnom pocitaci...

dzanka3
22. jan 2009

ahojte my uz doma
Matko ma miery 9760g a 74cm....a neockovali ho mal 37,1.....

a uz sme ho aj hojdali - sa skeril zatial sa mu pacilo...

ked spominate cary - no cim vacsie tym lepsie vidiet na ceste nie?
my mame tiez take viditelne pegueot 607 - vybornesa na nom chodi akurad zaparkovat sa neda hocikde....a ja este 3 dbni pred porodom som sa rozvazala po doktoroch 😵

norik mne sa velmi paci C4 - ked pojdem do roboty niekedy uz tak urcite take chcem - ak bude za co 😨

utekam uz tu volado vrestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

zuzka1.
22. jan 2009

dzanka ako manekyn, ako manekyn!!!!!!!!!!!!!!!co povedala dr????

amatula
22. jan 2009

ahojky uz som tu mi máme renault scenic..tiez je supis...... 😎 ale je nemam este vodicak a to som stara vrazda 😖

dzanka vy ste ale veliky 😵 to moj nema ani tych devet 😅 co papate???

zuzi uz bezim na ten pokec 😵 😵 😵

amatula
22. jan 2009

zuziiiiiii 😵 😵 😵 dik dik dikdik mne je az do placu od radosti 😵 tie su uplne fantasticke
ja sa asi zblaznim 😀 😀

erikasadek
22. jan 2009

dzanka tak to je chlapisko............ 😉

zuzka1.
22. jan 2009

nie je zac, ak mas posli este nejake foto, ved to je raz dva hotove

dzanka3
22. jan 2009

dakujem baby - no je to chlapisko 😵
Dr. kazala ze mame zavolat ked nebudu horucky a potom ockovat....a ze uz aj polievocku so slyzikmi moze a aj vyzivku s piskotami - ale on piskoty ze nije ze je ho dost.... 😀

jaaj stale pistiiimusime ist von spat - doobeda spal len v aute aj to tristvrte hodinu len....

norik1
22. jan 2009

teda Dzani, chlap ako hora je to! Pustis ho do hory a on uz aj dreva narube!!!

S piskotami este pockajte, kup mu radsej Nestle susienky - nemaju vajce a maju zelezo a vitaminy a kadeco este... a lahko sa drzia v rucke.... 😎

blau
22. jan 2009

Uz som tu maly uspaty, tak je dobre 😅 Auto je to Wolksvagen - Touran. Je krasny taky cierny tatosik, velky no som z neho hin. Dufam, ze mi to aj ostane. Vodicak mam od svojich 17tich a odvtedy jazdim. Netreba sa toho bat. Niekedy je fajn, ked Vam ma kto poradit hlavne na zaciatku, ked si cerstvy sofer. Len si nesadajte do auta z nervakom, to Vas potom vystresuje na 100rokov. Erika viem ako je to v Parizi, jazdia tam ako blazni, ale tie trasy su tam nadherne. Vsetko v Parizi je pamiatka mne sa tam pacil aj kos na odpadky. Tu v Rakusku v dedinach su strasne uzke cesty a samy kopec. Moj M sa vyziva, ked moze jazdit rychlo.
Dzanka, tak to su mieri poriadneho chlapa aj ja mam takeho, ale Tvoj ho troska predbehol. Mna sa vzdy pytaju ci mu davam papat srot 😀

blau
22. jan 2009

Norik kukla som fotky maly je zlaty strasne taky Kukinko.
Erika ja som hotova z tych tvojich synov ake vlasy, kraaasa ako baba 😉

erikasadek
22. jan 2009

blau ahoj, no apon ty m

blau
22. jan 2009

Preco chcela si dievcatka? Ja by som veeelmi chcela druheho tiez chlapca. 😵

erikasadek
22. jan 2009

bla tak aspon ty ma chapes, no je tu tu nieco... a parkovanie ani nehovorim..
jej ale aj v rakusku su pekne trasy.. 😉 ale chapem Ta..
jej paci asa ti, no a o som neobnovila fotky, teraz keby si ich videla....

no ale joshovy to ostalo doteraz vyzera stale ako baba... teda pre kazdeho..

ja musim znova popozerat vase fotky...
teda ti enove...

turan npo mezdi nim sme vahali , ja som chcel aaj s funkcoiu samoparkovania. ale ked si porovnam s nasim autickom a so vsetkym zariadenim tak som som strasne rada.. co mame len tie spaltky.. ☹

amatula
22. jan 2009

babulky co porabate?? 😉
ja som sa dala prezlieekat postele Daliborovy,on ma ako grof dve jednu v nasej spalni a druhu vo sojej izbe 😀
a najlepsie je ze niekedy nespi ani v jednej ale s nami 😠
joj ale sa mi nechce,toto je ako navykova latka.nemozem sa od toho compu odlepit 😅

robodracica
22. jan 2009

Už ste videli to video so Skrucaným? 😀 😝

erikasadek
22. jan 2009

ja lezim a l=klepem sa je mi zima, je mi na vracanie, a se....m ako diva asi tak no hroza........

pato sa uz tiez niekolko krat vyvracal no kata..........

norik1
22. jan 2009

Robodracica ake???? Sipim nieco zabavne 🙂

robodracica
22. jan 2009

Napiš mail adr. pošlem Ti..... 😀

amatula
22. jan 2009

Eri chuda moje 😨 ,to je blbé

kde je to video.idem mrknut 🙂

zuzka1.
22. jan 2009

dracica ake video? blaznica69@azet.sk

zuzka1.
22. jan 2009

baby mate to video!!!!!!!!!!!!skoro som odpadla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dracica tak tomuto s apovie slavnostny vstup do partie 😀 😀 😝

erikasadek
22. jan 2009

nie nemam hod aj mne..
erika7676@live.fr

a ozaj kde je noga a skrucany, niekdey boli stale v telke a teraz nic.. teda pytam sa , kedze slovensku tv pozeram len posledny rok..a von som uz 15 tak sa nesmejte...

robodracica
22. jan 2009

Že kde sú? V prdeli! 😀

erikasadek
22. jan 2009

amatula dakujem, najhorsie je , ze patrick teraz zacal tak vracat chudak, nevie co skor ci na zachod , ci vracat..

a josh zatial haja,..

amatula
22. jan 2009

zuzi posli mi to video na azet 😉
musim si dat odchod muzik ide instalovat PC 😝

erikasadek
22. jan 2009

teda nema slov, preboha preco sa nechava filmovat. ja neviem bolo to trapne.. teda

aspon ja to tak vidim...
ale aj tak daj=kujem za video..

dzanka3
22. jan 2009

ake video aj ja chcem - zuzka posli 😵 😵 😵
my sme boli vonku od 14.00 do 16.40 - maly stale spal a ja sa skoro pocurala tak sme sli domov a az doma sa v chodbe zobudil...