Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
22. jan 2009

amatula, dzanka idem vam to poslat. mne spal maly vonku teraz tiez na dvore, idem mu dat papkat a pojdem s aja ucit mananzment, maly sa snad zahra chvilu aj sam.

dzanka3
22. jan 2009

no mne to nejde otvorit - teda ide ale mam len zvuk a nie obraz 😠

norik1
22. jan 2009

zuzi posli aj mne mail mas 😉

zuzka1.
22. jan 2009

idem na top, dzanka poslem este raz, mozno pojde

dzanka3
22. jan 2009

no skus sak som zvedavaaa 😀

zuzka1.
22. jan 2009

baby odoslane

norik1
22. jan 2009

to je dobry debiiiiil....

dzanka3
22. jan 2009

no sak furt to nejde - asi pockam na mm nech mi to pusti ved podla zvuku asi tam je holy trulo coo? sice stary chlop ale sak som zvedava 😀 😀 😀

norik1
22. jan 2009

no ak toto nebolo robene zamerne, aby sa o nom trosku hovorilo....vsimajte ze z nej nic nevidno

zuzka1.
22. jan 2009

no iba jeho ruku na jej diere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
dzanka ten stray chlop je Skrucany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erikasadek
22. jan 2009

a co sa stalo s skrucanym a s nogom , preco ich nevidno a ine neodpovedali ste mi..

dzanka3
22. jan 2009

zuzi viem ze on ale ja mam stale len zvk a neni obraz...tento moj crep uz by sa mi zisiel novy pc....ani skype sa tu neda nainstalovat....

a ty mars ucit - kedy mas skusku? a zas ty to zvladnes aj bez ucenia 😀

amatula
22. jan 2009

erika lebo uz su davno zabudnuty 😀 😀 a nezaujmavy 😝

dididi30
autor
22. jan 2009

dzanka no ty mas chlapa, nas ma 7112 😀 ale mne staci a je mooooc sikovny az moc, ani nema cas tu byt, chyta sa chodit kupili sme mu to choditko co taha do predu, to na sedenie nechcem dost brzdi deti 😉

inak baby vy uz nepisete co varite?? stale ste lenive? 😀 bo ja hej 😕 😀

amatula
22. jan 2009

dididi ja ked aj varim nikto to nechce jest 😝 a ked muz papa sa tak divne tvari vzdy neviem preco 😕 😕
😀 😀 😀

dididi30
autor
22. jan 2009

jmatula ale zas ja varim , nam chuti pre nas ale myslim na deti, vies ked sme boli na inej stranke tak sme pisali ake sme bol lenive mamicky,ze davame hippky a tak 😀 bola tam zuzka a norika 😉 😀 😀

inak ti poviem ja zas musim varit len to co lubi muz a mala, ja si nemozem urobit vyprazany kariol bo by som sa s nim nadzgavala len ja ☹ 😀 😀 😀

dzanka3
22. jan 2009

no my sme dnes na salame a oravskej slanine 😀 😀
ale uz zajtra by som mala volaco navarit - asi slepaciu polievku a aj maly dostane ale rezance len bezvajecne - tak asi bez nich ze?
a muz lubi varene maso z polievky......tak ja az zajtra varim dnes susime 😵

dididi30
autor
22. jan 2009

dzanka sak ty mu mozes uz aj slaninu dat 😀 😀 😀 ale nie zatrujem.....inak moja segra dava aj rezance s polievkou, mala je o mesiac mladsia teda ako tvoj krpcek.....ona nesleduje ci je nieco vajecne alebo nevajecne,vsetko zaradom dava, varia dietne 😉
aj ja lubim masko z polievky 😀 😝

dzanka3
22. jan 2009

didi tak mu dam tie bezvajecne? trosku by som mohla nie?..ale aj to asi rozmixujem ved ako to pozuje? 😅

dididi30
autor
22. jan 2009

danka jasne, boze ja som jedla 3 mesacna halusky s tvarohom 😀 😅
inak sak uz je to fakt chlap a co das do polievky menej soli a bude....ja mu tak davam nedelnajsiu ale este bez rezancov, este nema ani zuba tak naco 😀 ale zas rad zuje, mozno vyskusam 😉

dzanka3
22. jan 2009

baby a co sa tyka Matkovej vahy ja som sa tak bala - ved pred 1,5 mesiaca mal 9200g....az mi odlahlo ked som zbadala 9760g a nie 11kg....ale je pravda ze sa uz ovela viac hybe 😵

zuzka1.
22. jan 2009

didi leniva uz 3.den, papame hippky, zajtra este tiez, potom navarim.
dzanka skuska je buduci tyzden, este je cas

dzanka3
22. jan 2009

ajaj ved to by si dovtedy zabudla mas cas 😀

dzanka3
22. jan 2009

no tento moj crep ani fotky z fotaku nejdu stiahnut uz....este ze kon funguje...
fotila som maleho v novej hojdale - uz som ju vyumyvala - tak som ho nechala nech si ju pozuzle- tam kde sa ma drzat... ako maly psik vsetko musi okostovat 😉

robodracica
22. jan 2009

Dzanka: Koľko mailov Ti poslala Zuzka? Mali byť 2 treba kliknuť na ten link a všetko odnextovať. A uvidíš aj napoly skapatého vtáka. 😀 😀 😀

erikasadek
22. jan 2009

mne to pustilo cez real player...

dakujem za odpoved, ja som ich mala rada pred 2>0 rokmi...

zuzka1.
22. jan 2009

mne to islo cez winamp

dzanka3
22. jan 2009

prave sa mi znicihi nic restartol pc...zaujimave co stvara..

robodracica no skus prosim ty poslat janakalinc@gmail.com
dakujeem

erikasadek
22. jan 2009

kocky ja sa s vami lucim, stav mojich deti sa kriticky zhorsil; takze uz nemam cas potrebujem byt s nimi.. majte sa ... vyzera to ze pojedem na pohotovost.. ☹

dzanka3
22. jan 2009

a robodracica na tej foto to si ty ? ci nejaka barbina?
este aj maleho mam na kolenach pisem sami preklep