• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
amatula, dzanka idem vam to poslat. mne spal maly vonku teraz tiez na dvore, idem mu dat papkat a pojdem s aja ucit mananzment, maly sa snad zahra chvilu aj sam.
22. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to nejde otvorit - teda ide ale mam len zvuk a nie obraz :angry:
22. jan 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi posli aj mne mail mas :wink:
22. jan 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem na top, dzanka poslem este raz, mozno pojde
22. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skus sak som zvedavaaa :grinning:
22. jan 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby odoslane
22. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobry debiiiiil....
22. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak furt to nejde - asi pockam na mm nech mi to pusti ved podla zvuku asi tam je holy trulo coo? sice stary chlop ale sak som zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak toto nebolo robene zamerne, aby sa o nom trosku hovorilo....vsimajte ze z nej nic nevidno
22. jan 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no iba jeho ruku na jej diere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dzanka ten stray chlop je Skrucany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. jan 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa stalo s skrucanym a s nogom , preco ich nevidno a ine neodpovedali ste mi..
22. jan 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi viem ze on ale ja mam stale len zvk a neni obraz...tento moj crep uz by sa mi zisiel novy pc....ani skype sa tu neda nainstalovat....

a ty mars ucit - kedy mas skusku? a zas ty to zvladnes aj bez ucenia :grinning:
22. jan 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika lebo uz su davno zabudnuty :grinning: :grinning: a nezaujmavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzanka no ty mas chlapa, nas ma 7112 :grinning: ale mne staci a je mooooc sikovny az moc, ani nema cas tu byt, chyta sa chodit kupili sme mu to choditko co taha do predu, to na sedenie nechcem dost brzdi deti :wink:

inak baby vy uz nepisete co varite?? stale ste lenive? :grinning: bo ja hej :confused: :grinning:
22. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi ja ked aj varim nikto to nechce jest :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked muz papa sa tak divne tvari vzdy neviem preco :confused: :confused:
:grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jmatula ale zas ja varim , nam chuti pre nas ale myslim na deti, vies ked sme boli na inej stranke tak sme pisali ake sme bol lenive mamicky,ze davame hippky a tak :grinning: bola tam zuzka a norika :wink: :grinning: :grinning:

inak ti poviem ja zas musim varit len to co lubi muz a mala, ja si nemozem urobit vyprazany kariol bo by som sa s nim nadzgavala len ja :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme dnes na salame a oravskej slanine :grinning: :grinning:
ale uz zajtra by som mala volaco navarit - asi slepaciu polievku a aj maly dostane ale rezance len bezvajecne - tak asi bez nich ze?
a muz lubi varene maso z polievky......tak ja az zajtra varim dnes susime :dizzy_face:
22. jan 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzanka sak ty mu mozes uz aj slaninu dat :grinning: :grinning: :grinning: ale nie zatrujem.....inak moja segra dava aj rezance s polievkou, mala je o mesiac mladsia teda ako tvoj krpcek.....ona nesleduje ci je nieco vajecne alebo nevajecne,vsetko zaradom dava, varia dietne :wink:
aj ja lubim masko z polievky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi tak mu dam tie bezvajecne? trosku by som mohla nie?..ale aj to asi rozmixujem ved ako to pozuje? :sweat_smile:
22. jan 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danka jasne, boze ja som jedla 3 mesacna halusky s tvarohom :grinning: :sweat_smile:
inak sak uz je to fakt chlap a co das do polievky menej soli a bude....ja mu tak davam nedelnajsiu ale este bez rezancov, este nema ani zuba tak naco :grinning: ale zas rad zuje, mozno vyskusam :wink:
22. jan 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co sa tyka Matkovej vahy ja som sa tak bala - ved pred 1,5 mesiaca mal 9200g....az mi odlahlo ked som zbadala 9760g a nie 11kg....ale je pravda ze sa uz ovela viac hybe :dizzy_face:
22. jan 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi leniva uz 3.den, papame hippky, zajtra este tiez, potom navarim.
dzanka skuska je buduci tyzden, este je cas
22. jan 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajaj ved to by si dovtedy zabudla mas cas :grinning:
22. jan 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tento moj crep ani fotky z fotaku nejdu stiahnut uz....este ze kon funguje...
fotila som maleho v novej hojdale - uz som ju vyumyvala - tak som ho nechala nech si ju pozuzle- tam kde sa ma drzat... ako maly psik vsetko musi okostovat :wink:
22. jan 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzanka: Koľko mailov Ti poslala Zuzka? Mali byť 2 treba kliknuť na ten link a všetko odnextovať. A uvidíš aj napoly skapatého vtáka. :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to pustilo cez real player...

dakujem za odpoved, ja som ich mala rada pred 2>0 rokmi...
22. jan 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to islo cez winamp
22. jan 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sa mi znicihi nic restartol pc...zaujimave co stvara..

robodracica no skus prosim ty poslat janakalinc@gmail.com
dakujeem
22. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja sa s vami lucim, stav mojich deti sa kriticky zhorsil; takze uz nemam cas potrebujem byt s nimi.. majte sa ... vyzera to ze pojedem na pohotovost.. :frowning2:
22. jan 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a robodracica na tej foto to si ty ? ci nejaka barbina?
este aj maleho mam na kolenach pisem sami preklep
22. jan 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok