Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dididi30
autor
3. dec 2008

baby hotovo dorobene a vy co oddychujete 😀 ci uz hajate

erikasadek
3. dec 2008

dididi, nie som na nete, hladam informacie, azaroven som dala deti hajat, zajtra je skolka..a prepinam telku medzi tym, dobre nie..? 😝

dididi30
autor
3. dec 2008

erika sak aj ja tak 😀 😅

erikasadek
3. dec 2008

no vidis tak aspon nie som sama.... ake je pocasie u vas, tu je strasne, bud prsi alebo, fuka vietor a k tomu je vlhka zima...

norik1
3. dec 2008

ja sa snazim svoje dieta uspat ale bez uspechu 😠 😠 😠

dididi30
autor
3. dec 2008

erika no anglicko iste, my zas mame zimu ako na sibire 😲

norik, coooo moj uz spi od 7 vecera ako vzdy, on je ako hodinky ani ho neuspavam,sam zahaja 😉 tak hadamuz haja 😉

tak dobru nocku

norik1
3. dec 2008

normalne aj moj zaspava o pol osmej, tentokrat to urobil na 15 minut a odvtedy koniec nooooociiiiiiiii 😀 este furt blaboce v postielke, podla toho, co pocujem sa s niekym rozprava....asi s tigrom 😀

erikasadek
3. dec 2008

co vies??? dobru noc baby... 😉

zuzka1.
4. dec 2008

caute baby ,ako?????
u nas normalka, maly spinka, bola som rano u zubara!!!!slava anesteze!!!! 😀 😀
Idem nieco varit ucit sa!!!!
vcera som bola cely vecer off, boli sme vecer na vinko s drahym 😝 😝

erikasadek
4. dec 2008

ahoj zuzka, som chora, ako pes, je mi strasne, tak chodim po byte s maskou , kvoli detom aspon aku taku, protekciu to mozno spravy...
i ked neverim drobec sa zobudil s teplotou 38,5C tak neviem ....

cim by som si tak dnes ulahcila zivot, jedine, ak by som zostala lezat v posteli, vsak? ako s dvoma detmi... 😒

tak povedzte mi co mate nove vy? 😉

zuzka1.
4. dec 2008

chora??aj moj muz!!uz aj som nasadila liecbu, nech sa to nerozvinie. Ja som bola naposledy, ked som dostala jednodnovu chripku!!!ked som bola 2tt tehotka!!!!!klop klop klop
Varit dnes zase nebudem som sa rozhodla, musim sa ucit, navarim vecer na zajtra a sobotu malemu.
Takze zase raz ulahceny zivot, uz druhykrat dnes, kedze som si dala aj na vrtanie anestezu.
😝
didka ako???norik????
ake plany mate dnes???

dididi30
autor
4. dec 2008

ahoje 😀

potom sa stavim, bo drobec mi nedovoli 😒

erikasadek
4. dec 2008

no ja tak ochoriem raz za rok, ale ked tak poriadne, no homeo, si davam od vcera , tazke nie je to uz take zle, ale dnes rano som mala co robit , aby som sa zdvihla z postele...

skor josh ma trapi, ma 39 teraz, no papa a sprava sa normalne tak ho nechavam tak, zatial mu nedavam nic akrem homeo , a zapla som uz aj etrisku lampu, s eukaliptom, aj tak nic necitim.. 😀

no dnes som si ulahcila zivot, pato chcel cestoviny tak soml vytiahla balik, gnocci, s , ladnicky a uvarila za 3 minuty, a obed bol hotovy....som to ja ale kucharka co? 😀

zuzka1.
4. dec 2008

erika sikulka, noooo???
Nemoze to mat kiahne????ale to si tusim vravela, ze ste s aockovali, nie???

erikasadek
4. dec 2008

no velka sikulka obed hotovy za 3 minuty + kompot + jogurt... 😀

nie kiahne nie, nema ziadne vyrazky; pato bol ockovany drobec este nie... a bola by som rada, keby ich mal teraz ako neskor... ver mi...

zuzka1.
4. dec 2008

sestrine detska mali 2 dni vysoke horucky a potom sa vyhodili vyrazky.
Aj ja by som bola najradsej, keby to absolvuje, ked bude Samko este maly, nech uz mame potom. 😒

erikasadek
4. dec 2008

ze lepsie skor ako neskor, problem, je ze nebol vo styku s chorym dietatom ☹

dzanka3
4. dec 2008

ahojte 😵
no vy ste tu aky marodi.....skore uzdravenie prajeme 😉
my sme zase boli vonku vyse 3hod....dnes papal zemiak , mrkvu, kalerab a cviklu - a chutilo mu 😝
inak nic nove nemame 😎

a vy co noveho okrem chorob? 😢

zuzka1.
4. dec 2008

aj nasmu saminkovi ta kombinacoa moc chuti!!!! 🙂
ja budem varit zmeiak, cviklu a masko.
Este stale ucim, dnes zubar, uz som pisla, ze chvala anesteze!!!!
Zajtra mam skusku, tak drzte palce!!!! 😀

erikasadek
4. dec 2008

len vysoku teplotu , poslusne hlasim.... 😒 😵

tanapeta
4. dec 2008

nechcem sa teraz nikoho dotknúť, ani neviem kde to zaradiť, ale nechápem tie mamičky, ktoré dávajú na net fotky vlastných detí nahých. Akože mám fakt dosť. 😢

dzanka3
4. dec 2008

tanapeta ved to ich vec nie???

dzanka3
4. dec 2008

zuzka tak drzime s Matkom palce a potom sa pochval ako bolo 😵
jaaaj a aj prijemne ucenie vecer brrr 😉

tanapeta
4. dec 2008

je to ich vec, ale aj vec ich detí. Ani nevedia, kto všetko a hlavne akí ľudia to pozerajú (uchyláci sa nájdu všade) ☹

zuzka1.
4. dec 2008

tanepeta tvoj nazor, je v tom kus pravdy, ale preboha, nekazme si dojem z prijemneho pisania a kecnaia takymito myslienkami.

erikasadek
4. dec 2008

zuzka drzim palce na zajtra....

vsade mas uchylakov, 😉
clovek aby ani do parku nesial; alebo na detske, priestory vsade su uchylaci, treba s tym pocitat a zit...

dididi30
autor
4. dec 2008

cafte, no to vas ma citat 😀

ja beham s malim kade tade

dnes sme konecne dostali novu stolicku na papanie a kocik 😵 teda golface

erikasadek
4. dec 2008

inak ja si ulahcim zivot, zavolala som do skolky maleho tak ani zajtra nepojde ja si oddychnem a on tiez..
do takeho pocasia ani nahodou, dnes lialo ako z krhle, tak ja neviem deti su chgranene, mna by cakal v mojom stave len zapal pluc... 😉

erikasadek
4. dec 2008

blahozelam k novej stolicke a kociku didi...di 😉

zuzka1.
4. dec 2008

didi aku mate stolicku??my chceme k vianociam.
dzanka dakujem