Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

cica13
27. apr 2009

Reni, tieto sa mi pacia...ale nie na dvor... 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5365984....... pojdem omrknut do H&M....lebo niektori maju riadne ndhodene ceny..... ☹

renka9
27. apr 2009

pekne su obidvoje, tie prve sa na behanie oplatia. Ty mas vyhodu, ze mate HM v blave,,, keby aj v TT bolo.... 😒

renka9
27. apr 2009

cicus, idem uz haji, pokusim sa este kusok z Vasilkovej precitat...
zajtra doobeda sa ukazem 😉
ozaj, emily tu spominala Bojnice, my ideme v piatok na cely vikend 😎

no papa, dobru nocku 😔

cica13
27. apr 2009

Reni, ja mam Aupark asi 8 minut peso od domu a tam je vsetko...H&M, C&A, Zara, next....... 😉

Dobru nocku...ja idem do sprchy a idem hajusat, nas tato sa este tula... 😠

Dobru noc!

marcela79
28. apr 2009

Dobré ránko maminy, dlhšie som sa tu nemohla dostať, vôbec som nemohla otvoriť fórum 😠 a poviem Vám, chýbali ste mi... 😉 A riadne ste popísali, nestíham čítať... 😀 U nás bude krásne, čo idete porábať?

lilu18
28. apr 2009

ranko 🙂
ste mi tu pekne linky nahadzali-zase budem mat dilemu ktore plavocky kupit a kupim oboje 😀 nie-naco,nevyuzijeme k moru nejdeme ☹

cica-teda aj pre nas v H M nieco vykukaj 😀 niekedy by sme sa mohli dohodnut a spolu vykukavat 😀

andreah70
28. apr 2009

dobré ránko 🙂
včera som sa ani nerozlúčila, blbol mi net, tak som sa nastrala, vypla PC a išla spať 😀

lilu18
28. apr 2009

ahoj 😀

iwusska
autor
28. apr 2009

krásne slnečné ránko babulky 😎
ste včera zasa klábosili, ja som bola taká unavená z tej mojej záhradky že som zaspala pred telkou 😖
lilušik ešte mám z tortičky, dáš si?

lilu18
28. apr 2009

ahoj iwusik-jasne,ze sa pytas 😀 ako to ze ste nestihli piopapat.?krasna bola-ved uz som ohodnotila len si to asi nenasla v tom klabosovani 😀 cela rod.ste krasna 🙂

aadula
28. apr 2009

ahojte hviezdičky 😉

iwuška aj ja si prosím tortičku 😵 už som si aj tanierik nachystala 😀

ja som len rýchlo nakukla poprečitovala ...a aj odchádzam, naši prerábali trošku byt, teda ešte nedokončili, ale idem omrknúť lebo už ma tri dni volajú 😝 tak nakuknem cez obed

iwusska
autor
28. apr 2009

lilusik práve že len ty si mňamkala na tortičku tak preto som ti ju ponúkla 😀

cica13
28. apr 2009

bre ranecko babulky.....ako ste sa vyspinkali?

Ja som trosku ponocovala na MMB... 😀

Lilu...ved sa dohodnime a mozme ist spolu smejdit po Auparku.... 🙂 🙂 🙂 🙂

Iwusik.....cim bola plnena torticka? ...ze ci si mam tanierik nachystat.... 🙂 🙂 🙂

iwusska
autor
28. apr 2009

adulka mám aj pre teba 😉

lilu18
28. apr 2009

dakujeeem aka je?cokoladjova?jahodkova?? 😀

adulik ahoj tiez cez obed nakuknem.Len som hladala den leva,ze kedy pojdem na strihanie vlasov.Aj malu objednam.

lilu18
28. apr 2009

cica-- 😀 kym napisem uz si aj ty tuu--ahoooj 😀

cica13
28. apr 2009

Lilu...ja som sa sem tak nenapadko priplichtila.... 😀 😀 😀

iwusska
autor
28. apr 2009

aj čkoladka, aj jahodka aj džemík, aj smotanová plnka.....nebodaj by ste preberali? 😀

lilu18
28. apr 2009

nie nepreberali len ake chute si mame nachystat 😀 mnam mnam 😝

cica-niekedy dohodneme neboj,len ked ty cez vikend nemozes ☹ no uvidime 😎

ideme na slunicko uz nam tu svieti 🙂

iwusska
autor
28. apr 2009

cicuš sa mi snívalo o cmučikovi ako som ho vycmučkala straaaaašne, taký bol chutnučký 🤐 🤐 😵 😵

cica13
28. apr 2009

Lilu....tak pojdeme cez tyzden....Vivku tam prasknes do detskeho kutika a mozme ist smejdit... 😀

Ivusik....dam si...a taky riadny kusisko mi urez, nech nemusim znova pytat.... 😀 😀 😀

lilu18
28. apr 2009

strihat sa mozem az bud. mesiac ☹ no vydrzim ved som vcera farbila

lilu18
28. apr 2009

cica-len ked cez vikend muz nerobi a mohol by nas odviezt 😵 este som s malou busom nesla ☹

cica13
28. apr 2009

Ivi....to faaaakt??? ...on sa tak dobre cmucka......vcera som si ciatala povody mien a David ma hebrejsky povod a v preklade znamena...."milacik".....to je taky milacik-cmucik... 🙂 🙂

cica13
28. apr 2009

Lilu...Vivka uz neni taka malinka....mozno by mala z cesty busom zazitok.... 😀 😀 😀

iwusska
autor
28. apr 2009

cicuš urežem veď vieš že ti doprajem 😀
lilusik som sa včera na tabe rehnila že prasiaka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cica13
28. apr 2009

Ten vikend 8-10.5 asi na zahorie nejdeme, ale to uz mame ako tak rozplanovany....jeden den do Trencina k znamym a na hrad, dalsi den do rakuska na kupko do Sonnetherme....a treti den este neviem, ale moj MM urcite nieco vymysli.... 😀

cica13
28. apr 2009

Lilu ked nieco vypoti.....tak to stoji za to.... 😀 😀 😀

lilu18
28. apr 2009

iwus- 😀 prasina-z makcenom na s 😀

cica-no vidis,s tebou je tazka dohoda ked stale mas nabity program 😎

cica13
28. apr 2009

Lilu...ale v zime sme boli vikendy doma.....davno sme mohli behat po Auparku... 🙂 🙂 🙂