• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
Ahooooojte....tak uz som doma.....konecne...lebo v Petrzalke sa asi certi zenia (ten vetrisko asi nikdy neskonci)
David mal chudak zaslzene oci v kociku a nervozny bol z toho vetra, lebo som nestihala tocit kocik, nemala som buginu ale trojkolku a fasa dobre vyfucane predne koleso...kocik mi stale tocil doprava.....som myslela, ze ani domov nedojdem.....ale nastastie cmucik uz spinka a neviem co mam skor zacat robit (samozrejme, ze prevorade je napisat va na konika :dizzy_face: ) a teraz ci upratat, riad umyt alebo zacat varit .....

...a to este neviem, ci ideme uz dnes na zahorie.....tak asi aj veci pobalit.... :angry:

No a idem vas trosku pocitat.... :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicušik ajooooj :zipper_mouth: u vás fučí? U nás je krásne :sunglasses: , chuďatko cmučik ho prefúkalo :confounded:
30. apr 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwus...hroooozne fuci...uz od vikendu kazdy den...uplne na porazenie.....

Satecky su kraaaaasnucke.......nafot Misenku a posli mi fotosky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

My mame s MM 7.5. 16 rokov...co sme si spolu zacali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz hajame :pensive: ahoj cicus-chuda male prefukane :cry: aj u nas fuci,len tu na sidlisko to trosku baraky tlmia

iwus-kedy si posielala to slniecko??aby sme vedeli kedy dorazi :sunglasses:
30. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica-gratulujeem?? :grinning:
30. apr 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilusik ahoj.....tu fuci aj medzi tymi nasimi mrakodrapmi.... :slight_smile: slniecko mame, ale co z toho..... :frowning2:
30. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, ako som čítala......... kohútik sa tu varíííí. :slight_smile: Ja som dnes robila sviečkovú. Iwuska, tie šatičky sú krásne :wink:
30. apr 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som rada že sa vám páčia, malú v nich nafotím :grinning:
cicuš tak to už je poriadne doba :grinning: polka života z jedným chlapom :grinning: :grinning: gratulujem :zipper_mouth:
marcelka mňamky sviečková :stuck_out_tongue_closed_eyes: si teda kráľovsky varíte, ja ju robím iba v nedeľu :grinning:
30. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marcelka :slight_smile: uz sa dovaril mam ho na tanieriku :grinning: ale sa varil od 6 h ..kto si da?
30. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka-robis pravu?

iwus-jasne ze nafot,nech sa pokochame.Viem si ju uz predstavit mala princezna-cmuk :astonished:
30. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi fakt....to ma ani nenapadlo, ze polka zivota s jednym chlapom.....ale nestazujem si....nemenila by som :grinning:

odovzdam MM grtulacie.... :grinning: :grinning: :grinning:

Lilu...ale pozor, aby si potom po najedeni nezacala kikiriiiiiikat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojis sa co??musela by si si dat so mnou aby si mi rozumela :grinning:

my budeme mat vyrocie...tusim v sept. :grinning:
30. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...tak pridem na kohuta a budem muzovi vecer kikiriiikat.... :grinning: :grinning: :grinning:

A v novembri mame 10 vyrocie svadby.... :wink: to je uz aj nejaka okruhlica... :grinning:
30. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Lilu - pravú - manžel príde z práce, tak som sa chcela trošku zavďačiť :sweat_smile: Iwuš nafoť, bude v nich ako princezná. :wink: Cica - tak to pôjdete niekam osláviť, nie? :slight_smile:
No, kikiríkať - to by bol lepší prípad, len nezačni skákať Lilu... :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vyprevadili Paťku na vláčik, už teraz mi chýba a to celé dni aj tak nie je doma a teraz ma to tak chytilo keď nastúpila do vlaku ..joj joj :frowning2: :sweat_smile:

u nás moc nefučí a celkom je vonku teplo..tu pri nás je taký domov dôchodcov a jeden ujo sa tam slní v plavkách :grinning: tak u nás je až tak pekne

iwuška pekné šatočky pre malú vílu :dizzy_face:
30. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridite :grinning: mam plny hrniec,este nohy von trcali :grinning:

cica -to teda musite riadne oslavit-krasna okruhla 10-ka :slight_smile:
..my mame 15-ku :grinning:
30. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu :grinning: :grinning: mu nohy trčia..? to bacha aby neožil :grinning: :grinning:

a tá nostalgia z 1. mája...si spomínam na manifestácie :grinning: :grinning: sme koopec hodín čakali, kým sme sa nezmyselne prehnali pred tribúnov a tuším sme kričali: "Nech žije prvý máj :grinning: :grinning: :grinning: a snáďa aj iné niečo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik-ahooj-pod sa rozveselit-pozri ako si zo mna robia srandicky :grinning: Patka bude raz dva domka,uvidis ubehne to rychlo
lili, ma to tedar rozosmialo..že kohútovi nohy trčia :grinning: ... aspoň je tu veseloooo
Marceli, Aduli....tak na to si posvietim...aby sme to oslavili.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aduli....nesmut...ved zajtra ti muzik pride...ujcek asi vedel, ze nemas muzika doma....tak ta chcel obstastnit... :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu som ti lilu napísala prepáááč :slight_smile: no dnes nám to ubehne..ale zajtra nám dvom so Samkom bude hroozne dlho... a potom večer nám príde ocino domov
30. apr 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica :grinning: ujo 70tnik..ma skôr rozosmial :grinning: :grinning: tak vy tento víkend v jablku oslavujete aj tých 16r. že? hm hm ...tam sa bude jesť s veeeeľkou lyžicou...neviem neviem, či si výlet neurobíme :grinning:
30. apr 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...ja som kohuta nikdy nevarila.....musim sa aj ja smiat...ked si predstavim ako mu tie drapy trcia z hrnca...sucine jednej....raz ma u starenky dobre doklval do chrbta....odvtedy ich neznasam... :angry: :angry: :angry:
30. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...tento vikend oslavujeme este len Filipove narodky so sesternicinym malym.....ale buduci to nase vyrocicko.... :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy,idem vas chvilku kuk,makam stale o dusu :slight_smile:

lili,kludne skakat mozes,len aby ti hrebienok nenarastol :grinning: ,ale trosku ta podporim ,aj ja som uz varila kohuta a polievocka bola super s domacimi rezancami :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dusim smiech nech malu nezobudim :grinning: :grinning: :grinning: a este ked si toho 70-tnika predstavim vyvaleneho v plavkach :grinning:

adulik-neboj aj zajtra ti ubehne ved mas MK :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej môžem ísť lastovičky vyháňať...však si začali na našom balkoniku hniezdo stavať :angry:
30. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj, poď si k nám trošku oddýchnuť :slight_smile:

lilu inak ten ujo na to, že má toľko rokov nevyzerá zle a má takého slepeckého psíka..., ale ten hafan mi pripadá v kuse hladný :unamused:
30. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik, to nemozes,je to trestne :unamused:
30. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzadlo -cau,diky za podporu.Ved ho nevyhodim a mala ma aspon bio polievku :grinning:

cica-vyrocisko?tak my potom mamevyrovyrocisko :grinning: ?
30. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok