• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
No ty hviezda jedna.....kde si bola?
1. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trochu to tu organizujem :grinning:
1. máj 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si im porozdelovala prace? :grinning: :grinning: :grinning:

Kam sa vytratila Adulka? ...prisiel Dusko domov a uz urcite robi tutu-mutu...ani kona nepotrebuje.... :angry: :angry:
1. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem ja uz naozaj, MM uz ide domov..... :slight_smile: :slight_smile:

papa babulky! :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte herecky :slight_smile: mam navarene,popratane,poprate :grinning: tato s malou vonku-huraaa a po obede ze do kralovej na tigre ideme :grinning:
idem kuk co ste popisali :sunglasses:
1. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak- :slight_smile:
bodka-vsetko naj martinkovi k narod-posielame cmuciky :grinning: a dufam ze z kremesu kusok odlozis aj pre nas :grinning:
adulik-aj ty si na privitanie nieco pripravila :grinning: myslim mnamky, :grinning:

cica-uz si na chalupe?

iwus- co organizujes? :slight_smile:
1. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tiez idem off :sunglasses: :sunglasses:
1. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: kde ste kto?...ja som iba z kuchyne sem nakukla,chlapi si zemiakové placky rozkázali s pečienkou,tak sa idem pri sporák ohrievať :grinning: :grinning: :grinning:
reni užite si Bojnice...my sme tam boli na týždňovej babskej jazde=3mamičky +3 detičky keď mal Martinko 2 roky,ale to už aj Davidko sa v brušku schovával :slight_smile: tiež sme na takej starej chate nad zoo bývali ale bolo super :slight_smile:
1. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vidím že všetky ste sa rozliezli víkendovať :grinning: my sme boli s mm doobeda v Tescu a v Nay kúpila som fotoaparát......behom 5 mesiacov už druhý...........som písala, že prvý som stratila na lyžovačke :angry: .....dúfam že tento nám vydrží dlhšie a nie len dva mesiace :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,
andrea,,,tak to maš smolu s tým foťkom,,jaa som dostala minulý rok na narodky ,,,tak dúfam že, na dovolenke nestratíme tiež :grinning:
1. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky nedavno sme prisli boli sme na bralovej skale boooze to bola tura uf :frowning2: asi uz k nim skoro nepridem jazyk som tahala az po zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy...to aby si sa teda cez leto nelyžovala :grinning: :grinning: :grinning: ...neboj nestratíš :wink:
emily...uvariť kafčo,sadnúť a mangel nech nôžky masiruje :slight_smile:
1. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily to si teraz môžeš s pokojným svedomím dať aj drink :grinning: však si ho už dopredu vypotila, ........my sa chystáme s deckámi na ihrisko, trošku si zahádzať do koša a s dcérou nacvičiť nejaké hádzanárske finty......potom večer do baru na pivko a pozerať hokej :grinning: dúfam že sa bude dať na čo pozerať :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bodka :wink: cez leto lyžovať nebudem ibaže by som ho utopila v mori :grinning:
1. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi povedal ze ho taham si tu oddychnut a uz narubaly drevo a este idu stahovat do lesa no slovenska dovolenka makat makat :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily to podobná dovolenka ako na "malte" :grinning: :grinning: :grinning:
andy a ty si si nekúpila vodotesný :grinning: :grinning: :grinning:

jaaaj.kto mi uprace kuchyňu...je tam ako po výbuchu :frowning2:
1. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra to bude lepsie ideme do bojnic na strasidlaa :wink:
1. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily tak to ste si mali dať stretko s renkou :slight_smile: ...išla do Bojníc na chatu
1. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno nabuduce :wink: idem si trosku oddychnu nejak ma stipu oci od toho pelu a vetra :frowning2: vecer nakuknem pa pa
1. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj Emily ja som zabudla že vy ste na Remate, tam chodíme niekedy v zime lyžovať :grinning:
1. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výletníčky ahojte :slight_smile:

tak ja sa zas celý deň len mocem a mocem, som si trošku aj s malým pospala, nejaká som dnes oťapená, idem obliecť malého a trošku sa pomoceme vonku nech sa trošku preberiem :slight_smile:
1. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ešte si všetky užívate 1? My sme dnes mali návštevu a krásny deň. Úplne náhodne sme sa ocitli na oslave 1.mája - boli tam červené zástavy, no ako kedysi dávno... :grinning:
1. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz sme aj po grilovacke chlapy kuk na hokej a vy kade sa flakate? :wink:
1. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu soooom :slight_smile:
1. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avoj lilu
este aj ostalo nieco pre mna z grilovacky?? :grinning: emily nie ze dake strasidlo dovlecies zajtra domov :grinning: a pofot nech ich vidime :grinning:
lumi--ahoj!ako hokej?kolko prehravame :grinning:
1. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam este kridielka a fernet a tonic
1. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fini vedu jedna nula :angry:
1. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok