• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
juuuj, ja ked si spomeniem na nocne, tak mi je zle, ale ten cas tak rychlo leti, ze sa ani nenazdam a som zasa v robote, len dufam, ze cmucika niekde do skolky vezmu...

Gatuse pozriem az doma, alebo zajtra u sesterky, ked budeme grilovat.
1. máj 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zvládala si smeny v pohode pri Filipkovi?...či teraz by ti mami musele pomáhať?
...ja som robila viac ako rok iba nočné v tescu a bola to zaberačka,MM to zvládal celkom v pohode...teraz sa čudujem ako som to zvládala,veď niekedy teraz nevládzem...asi som už stará :grinning:
...neboj vezmú :wink: on je už teraz šikovný
1. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode som pri Filipovi robila, byvali sme u nasich, sami sme teraz 3 rok a manzel sa super postaral, mamina chodila pre Filipa iba ked som mala denku a MM dlhsie robil.
Svokru (neviem, ci sa to tak da nazvat) som videla naposledy, ked mal Filip 1,5roka...zije v Cechach a vobec mi nechyba, ani muzovi...
Bodecka, idem haji....dobru nocku!
1. máj 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú :pensive: ...aj ja už idem,len som čakala či ešte niečo napíšeš :wink:
1. máj 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
cica dúfam, že davidkovi je už dobre a boli to len zubky a dnes prajem dobru grilovačku

tukam tu jedným prstom lebo samko je už od 5.30 hore a to on takto skoro nezvykol vstávať, tak sa tu už na mne váľa

štrajkuje mi kôň .. neidu mi smailovia a posuvam sa enterom hrozneee ..ani do pasu sa neviem nikomu pozrieť

bodečka dobre oslavte a gratulujeme aj my
2. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aduli ahoj :wink:
aj u vás je tak škaredo? u nás je strašná zima a fúka vetrisko :frowning2:
2. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, David je aj teraz teply, dala som mu Nurofen cipok, v noci stale pomrnkaval.
Tak ma napadlo, ze vcera bol 9 den od ockovania PRIORIXOM, a baby tu na konovi pisu, ze zvyknu byt teploty medzi 8-10 dnom po ockovani, tak mozno je to z toho, lebo inak nic ine mu neni.
2. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš vidíš..to môže byť ono..kľudne môže mať aj dva dni teploty

iwuš, u nás svieti slnko, ale MM šiel k našim a že je kosa..volal mi nech sa poriadne oblečieme keď chceme ísť von..chcem na trh zbehnúť na zeleninku
2. máj 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivuska, Adulka ahojte, u nas je pod mrakom a 12stupnov ale konecne nefuuuuka...:slight_smile:

Mne cez mobil nejde vobec pozriet do pasov, ale tusim bodeckin Matko ma dnes narodeninky, tak mu prajeme vsetko len to najlepsie, najkrajsie a najmilsie a hlavne veeela zdravicka...
Idem muza zobudit, nech mozme ist nakupit.
2. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš som ti chcela písať ako sa má cmučik, ak to ostane len pri teplote tak to zvládneš, dúfajme že je to to očkovanie :confounded:
adul u nás je aj zamračené :angry: otrasné počasie a ja som s babami sama mm sa išiel potápať do Krakowa :confounded:
dojdite ku nám spravíme žúrku :grinning:
2. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som vošla teraz cez explorer nie cez operu..tá mi blbne aj na azete...tak tu sa dá aj smailovať :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nejak aj ja prskocem...hádam to prejde a nebudem mať nádchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ciculi nakúp aj mne niečo :grinning: máme zas prázdnu chladničku...v pondelok čakáme prísun financií tak zatiaľ musím vydrža s tým čo mám :grinning: a môžeme doplniť zásoby potom :astonished: :sunglasses:
2. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte kočeny tu nam tiez fuka vetrisko :frowning2: no dufam ze to prejde :wink: moji chlapi zas rubu drevo no divim sa ze ja janko lebo jemu manualna praca skodi doma :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, do Krakowa sa potapat? Aj ja dufam, ze to je len z ockovania.

Adulik, nakupim ti, napis si zoznam, aj mama si teraz pise, co jej mame pokupit, ona zostava s deckami tu na dome.
Chcem nakupit zeleninku, feta syr a olivky na grecky salat, ten vzdy robim ku grilovanemu masku...pridite...
2. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš mňam šalátik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vieš že to ja môžem len keby mi ich mal kto robiť :confounded: :grinning:
áno do Krakowa......
2. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
2. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...ja len naskok...som sa naštvala :angry: ...ráno sme boli v obchode a kupovali sme syr Niva na pomazánku a teraz som ju išla robiť a on bol plesnivejší ako plesnivý :angry: ...tak išiel MM do obchodu a volal že mu vrátili peniaze

cicuš...ďakujeme za gratuláciu :slight_smile: ...ako sa má cmúčik,ešte teplotkuje?
iwuš...tak tfuj-tfuj aby si dobre predala :wink:

keď budete napapkané,tak sa prosím ponúknite http://www.modrykonik.sk/_gallery/80844/80844_2709687.jpg?1241260901

a toto je oslávencova torta http://www.modrykonik.sk/_gallery/80844/80844_2709688.jpg?1241260901
2. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte--bodecka,matkovi vsetucko najlepsie :astonished: cmuk-nech sa mu v zivote vsetko dari tak ako sam chce :slight_smile:
2. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejha az teraz vas citam--krasna torticka mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tie kolaciky tiez vyzeraju dobre-to su tie kremese?

iwus--dobre uz je foto tam-huraaaaaa a tak drzim palce nech ich co najlepsie vydrazis :grinning:

cica-ako cmucik?lepsie? my sme uz nakupili aj samorin som zvladla aj zlate piesky :grinning:
2. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dovarit a nico hodit do zaludka :grinning:
2. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako ste toho zase popísali ... je tu niekto, žeby som si s vami vypila aspoň kávičku, lebo už zachvíľu ideme von ... síce fúka, ale dá sa chodiť
2. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka,,,ahoj,,aj ja kávičku,,koláčik som upiekla a polejem trochu čokolády a je to :sunglasses:
2. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím že, MM už polku zjedol :grinning: ,,,bobak sa vyspí a dačo vymyslíme asi vonku trochu ale, je hockej tak asi nie
2. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes hrajú čehy :grinning: ,,tak si to nenechám ujít :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my sa pripajame ku gratulacii...oslavencovi vsetko naj...
torticka vyzera super :wink:
2. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodečka torička je krásne, tak nech aj tak chutí ako vyzerá :wink: a ďakujem za aukciu dúfam že predám aspoň za vyvolávaciu cenu :grinning:
lilu nakoniec som foto ani upravovať nemusela :grinning:
2. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka,,,pekná tortíčka,,,a všetko naj naj oslavencovi nech poslúch ako doteraz :sweat_smile:
2. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška veľa šťastia pri dražení :slight_smile:

bodečka hm hm, by som si hneď krémeš dala a tá tortička..škoda ju nakrojiť..nádherná :dizzy_face:

tak ja už mám Paťku doma, som ju musela celú vystískať :slight_smile: nevyhrala, ale že v kategórii bola najmladšia.. že tam už veľké, vyspelé ženy boli oproti nej ..aj hlasovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale učiteľka vravela, že dostala trému ... Paťka tvrdila, že jej bola zima :grinning: , že pred tým ako išla cvičiť učiteľka vravela, že to perfektne zaspievala..má ďalšiu skúsenosť v speváckej súťaži za sebou :slight_smile:
2. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka ďakujem :zipper_mouth:
to nevadí že sa Paťka neumiestnila, má o skúsenosť viac, ešte takých súťaží bude habadej :wink:
2. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten hokej to je strach a hrôza :((

iwuska, to áno, jej sa tento krát najviac páčilo v Bystrici v nejakom veľkom obchodnom centre haha..typická baba... a učiteľka sa smiala, že boli na nejakom koncerte operných spevákov a že Paťa to odspievala lepšie ako tá speváčka na tom koncerte...tak to mohol byť zážitok :slight_smile:))
2. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pozdravím a idem večer prídem ak nezaspím :grinning:
2. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok