Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

marcela79
5. máj 2009

No, tak my sme už na poly hore. Ešte ho kojím, tak uvidíme... Ináš chodí spinkať okolo 8.

renka9
5. máj 2009

iwus, kraasne, aj ja budem mat raz taku 😉

iwusska
autor
5. máj 2009

reni ahooooj a ďakujem 🤐 😵 ešte sa nie je moc čím chváliť, lebo iba začínam, ale ja sa z toho nenormálne vytešujem 😀 a verím že určite budeš mať takú a ešte možno krajšiu 😉

hasleerka
5. máj 2009

iwus aká ste utešená rodinka ... to máte bungalow ...skalka bude vyzerať dobre

tatolu
5. máj 2009

aadulka, ja už ani neviem, čo je to pekná kniha, alebo film. Ale ja to raz doženiem 😀

Marcelka. Majú režim. Teda aspon večer. Teraz som ich hodila do úpostierlok, idem do druhej izby a musia spať.
Idem teda, aby som ich nerušila 😉

iwusska
autor
5. máj 2009

haslerka je to bungalov ale mnou navrhnutý 😉 mne sa vždy páčili také domčeky do šírky, ja ich volám pampúšiky 😀

marcela79
5. máj 2009

Ivuška, ste naozaj krásna rodinka... Dievčatá sú úžasné... 😉 A asi ma budeš inšpirovať úpravou záhradky, ale kedy to bude, my ideme len budúci týždeň robiť základy. 😔

iwusska
autor
5. máj 2009

marcelka ďakujem 😉 tak držím palce a hlavne pevné nervy 😵 neboj ani sa nenazdáš a budete bývať a budeme si vymieňať chalupárske skúsenosti, môžeš sem tam hodiť foto ako vám to ide 😉

renka9
5. máj 2009

marcel, drzim palce, my sme zaklady kopali pred 3 rokmi, a tento rok sa budeme dufam konecne stahovaaaaat 🙂

marcela79
5. máj 2009

Budem sa snažiť, len mám problém s pamäť.kartou vo foto 😠 Ivuš, a ty si zdravotník, však? Aj pracuješ ako sestra?

iwusska
autor
5. máj 2009

marcelka už nie ☹ spravila som si výšku popri zamestnaní a teraz robím v štátnej správe, robila som v Ružomberku vo vojenskej sa ma teraz chytila nostalgia 😖

hasleerka
5. máj 2009

iwus aj mne sa bungalovy moc páčia, som mala aj jeden vyhliadnutý, len škoda že nieto toľko financií ... možno niekedy na starosť ... máš aj foto celého domčeka na ukážku

macka držím palce pri stavaní

renka a ty sa nepochváliš ako staviate?

iwusska
autor
5. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
haslerka zatial len túto ale pofotím...., toto so ukazovala babám aká bola u nás pred mesiacom zima 😀

marcela79
5. máj 2009

Ivuš, a študovala si priamo štátnu správu? I ja študujem, ale sociálnu prácu, neviem, či nájdem po MD uplatnenie... 🙄 Nečudujem sa ti - nostalgia, i mňa to niekedy chytí. Švagriná dnes robila v RK štátnice na Mgr. -OSE. 🙂
Renka, tak vy to máte už za sebou... A máte tiež bungalov? Ďakujem Hasleerka. 😉

hasleerka
5. máj 2009

macka kukám že Miška má narodky, tak všetko najlepšie ... kde máte tortu a vypiť? 😀 😀 😀

iwus túto zasneženú som už tiež videla, to som sem chodila vtedy často ... pofoť mi nech aspon posnívam

emily333
5. máj 2009

och som sa zlakla ze u iwusky ja zas zima 😀 😀

iwusska
autor
5. máj 2009

marcelka ja som študovala na prírodovednej fakulte UMB v B.B. environmentálnu výchovu a teraz má na starosti ochranu životného prostredia 😉 a ty pracuješ ako sestrička?

marcela79
5. máj 2009

Ďakujeme za prianie Hasleerka, 😉 tortička bude cez víkend, keď sa vráti manžel. A vypiť......... no škoda, že ste tak ďaleko... nebol by problém... 😉
Emily, ani nespomínaj.......... že zima. 😉 😠
No Ivuš, ja som pracovala na kultúre - Mestský úrad. Ale je mi smutno........preto tá SP... 😉 A tebe sa necnie?

cica13
5. máj 2009

Ivusik....krasne si tu skalku zrobila.....co je to za stromcek ten previsnuty?

Ordinujeme o chvilu... 🙂 🙂 🙂

aadula
5. máj 2009

tak ja si dnes budem spievať...že dnes je skvelý deň ...najskôr tu bola svokra na návšľteve a teraz som sa stavila na porade bytovej 😠 😠 čo máme predstavenstvo..oni tie staré ženy tak oblbnú...ale zo mňa blbca teda nespravia...sťahujem sa 😠

aadula
5. máj 2009

prepáčte že od veci...ale sa trošku musím vyzúriť

lilu18
5. máj 2009

marcelka vsetko najlepsie misenke-cmuk 😲

iwus-nove fotecky? krasne si to porobila 🙂

cica13
5. máj 2009

ordinujeme....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aadula
5. máj 2009

jeeej marcelka dnes dcérka oslavuje? tak gratulujeeem 😵

marcela79
5. máj 2009

Ďakujeme Lilu 🙂 😉 Áno Cica, ordinujeme... Už to začína 😉
Adula, nič si z toho nerob, my sa skladáme do fondu, a teraz vyberáme na strechu - hotovosť. 😠

iwusska
autor
5. máj 2009

marcelka aj ja sa pripájam cmuuuuuk 🤐 a mne sa cnie za zdravotníctvom veľmi 😢
cicuš to je ten červený smrek previsnutý čo som ti spomínala 😉
lilušik no ahooooj 🤐
som vás postrašila s tou zimou 😀

cica13
5. máj 2009

Marcelka....Miske vsetko len to najlepsie....cmuk 😲

Lilusik...ahoj moja, co chrumkas?

Aduli..co bolo na schodzi?

Trosku si s vami potukam, ale aj cumim na ordinaciu.....cmucik o osmej zalomil.... 🙂 🙂 🙂

aadula
5. máj 2009

marcelka, tak u nás chcú dať len maľovať...zatepľovať nie..a my napr. ešte nemáme všetky okná vymenené..a že by sme si mohli dať vymeniť..ale keď som ich prosila..nech tým čo nemáme zoberie spoločenstvo úver..povedali, že sa to neoplatí 😠 tak teraz ja na MD určite nebudem kvôli tomu, že idú dať maľovať a predstavenstvo zhrabne veľkú províziu ..tak ja určite nedám okná kvôli tomu meniť..dám..ked na to budem mať...juj len tak iskríííím

emily333
5. máj 2009

miske vsetko najlepsie 😉

lilu18
5. máj 2009

iwus sa zasmejes uz som aj pre seba vydrazila somarikove pyzamko 😀 --mala sa bude tesit ze mamca ma rovnake 😀

inak den je cely na h... 😎