Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
6. máj 2009

lilu dobrú chuť 😝 ja som už obedovala - hrozno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
6. máj 2009

tak už som tu 🙂

už vo výťahu mi malý reval...ako sme vyšli von začalo pršať 😠 dala som mu igelit na kočík, tak sa začal jedovať, že nemôže byť vyklonený..tak som sa naštvala..otočila kočiar a zobrala ho domov otcovi...a šla som autom si povybavovať 😀

aadula
6. máj 2009

iwuska, tak si ostala pri klasike? 😀

cica13
6. máj 2009

Cafte, nesiel mi net....aj vcera mi to blblo.... 😠 😠 😠 😠

hasleerka
6. máj 2009

aj moje práve obedujú ... pôjdem Mišku uspať lebo je hrozne rozpišťaná ... ja hrabáky volám tie lacné obchodíky kde sa hrabeš v policiach ked si chceš niečo vybrať ... majú tam aj čínu aj polské, turecké, kde aké oblečko

kde vy nakupujete a s čím ste spokojné?

asi pôjdem do KIKU, to poznáte sú tam celkom pekné a lacné veci, je to aj v rakúsku

iwusska
autor
6. máj 2009

adulka najlepšia je stará dobrá klasika 😀 super si to s malým vyriešila 😀 😀 😀
cicuš a ja že kde sa mi túlaš 😖 a to ti len koň blbne?

aadula
6. máj 2009

hasli, aj Samko je upišťaný už asi 3 dni..som z toho všetkého na nervy už .. ach 😠

cica, blbne ti signál?

iwuska, čo s upišťaných chlapov spraviť...strčiť ho otcovi 😀 kým som prišla aj zaspal 😝

cica13
6. máj 2009

Haslerka...ja mam najradsej H&M a C&A.....kvalita za rozumnu cenu... 🙂 🙂 🙂 🙂

Iusik...cely net mi blbne, musela som rstartovavat... 😠 😠 😠

Ale idem trosku nieco porobit.....obcas urobim mrk, ved mam maly bytik....tak som hned pri PC... 😀 😀 😀

cica13
6. máj 2009

Aduli..blbne 😠 😠 😠 😠 ...nasla si si video?

aadula
6. máj 2009

tiež musím niečo ísť spraviť...a tak sa mi nechce...ale malý spí a vtedy sa najlepšie aj koníku aj robká...tak aby si človek vybral 😀

iwusska
autor
6. máj 2009

cicuš ja tiež a ešte aj next, cheroke 😉

aadula
6. máj 2009

cica našlaaa je perfektnýýýýýýýýýý 😵

cica13
6. máj 2009

ivi...ja next velmi malo, lebo vzdy ked pridem do toho obchodu, tak si dam spatecku...neskutocne drahe veci....a na zlavy neviem nejako natrafit......a na Cheroke som zabudla, tie obcas tiez kupujem.

Aduli, to bolo vcera mobilom zachytene, ked tu bola mamina.... 🙂

Aj Liluske som poslala, dufam, ze si nasla cmucika.... 🙂

iwusska
autor
6. máj 2009

cicuš je kupujem next na mmb 😉 a som max. spokojná

aadula
6. máj 2009

ja veľa kupujem v tescu pre deti veci ..pre paťku zas tu máme taký obchodík, že Happy girls, tam sa dá všetko za super ceny...a malému + ešte kde čo natrafím...ale teda okrem tesca zatiaľ väčšinou v detských obchodoch čo sú u nás...a najviac sa mi cocodrillo páči ..u nás moc veľký výber nie je

emily333
6. máj 2009

ahojte babenky nestiham vas od rana som bola v meste ale este raz idem a tak som si prisla s vami vipit kavicku 😉 dnes som nejak rozlietanaa

aadula
6. máj 2009

tak next mam aj ja rada...ked sa malý narodil brat bol ešte vtedy v anglicku, tak mu podonášal dosť vecí a boli fajne

cica13
6. máj 2009

Adulka....ja mam hned vedla vchodu detsky obchod Eniky beniky.....tam maju skoro vsetko cocodrilo.....ale maju to statocne predrazene, zda sa mi vela 300 korun za bodynko a je to polsky vyrobok.....inak eci su krasne...

iwusska
autor
6. máj 2009

cocodrilo má krásne veci, ale zdajú sa mi dosť drahé 😖
haslerka ja kupujem väčšinou značkové veci na mmb, keď natrafíš dá sa super nakúpiť 😉

lilu18
6. máj 2009

vivi haja mama sa napchava 😀 a sedi pri pc 😀

mne je jedno ci nike,adidas alebo uplne neznama znacka-hlavne nech je kvalita a samozrejme aj trosku to musi vyzerat 😀

emily333
6. máj 2009

jej cicus dobre a aj sveta pravda o tych chlapoch 😀 😀 😀

lilu18
6. máj 2009

a cica v eniky som kupila okrem ineho prebalovak--bol super aj akciovy a po roku sa rozpadaval 😀 normalne zo suplika uslo dno 😀 inak deka ,perinka...co sa tak casto nepouzivalo,vydrzalo 😎

cica13
6. máj 2009

co poviete... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3336301..kr... su...ale taaaaaa cenaaaaa.... 😠

lilu18
6. máj 2009

hm... 🤐 😕

iwusska
autor
6. máj 2009

lilu čo dobré papkáš?

lilu18
6. máj 2009

karfiolovu polievku som sice robila,ale uz nevladzem 😀 som sa napraskala rizotom a dala som si k tomu velku feferonku az ma cela huba stipe 😀 --mam plny kastrol-date si??

kde je adula?potrebujem tlmocnika 😀

iwusska
autor
6. máj 2009

mňam karfiolová 😝 😝 😝 a čo si tam dala okrem karfiolu a H2O?

lilu18
6. máj 2009

😀 mrkvicku a krupicove halusky 🙂

iwus--ty sa z toho hrozna pomaly stratis 😠 to co je za obed?hadam len predjedlo 😀

zuzu13
6. máj 2009

ahojte
lili, no krasne triko...ale ta cena je naozaj...uff...
karfiolova polievka, nooo....rizoto...dobra inspiracia 😉
ja som dnes robila sampinonovu kremovu pol. a maslove rezne, zem. kasa, broskyn. kompot.... 🙂 ale este som nejedla...idem si dat najprv caj...nech si zalejem pol zaludka aby som potom nezozrala za vandel 😀 😀 😀

lilu18
6. máj 2009

zuzu--- 😀 za vandel? 😀 😀 😀 o su ake maslove rezne? 😕

baby mne sa toto paci,keby som sa nehanbila si to von obliect aj si kupim 😀 ale to uz len pre vivi 😎

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=976521

aj toto len kde su gateeee 😀

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=962388