Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

marcela79
7. máj 2009

Adula, tak to musíš Paťku podporiť... 🙂 a poliečiť, keď má taký náročný program 😉

cica13
7. máj 2009

Marceli ahoj a dakujem.....uz to ten DS neni taky tabuizovany....my sme mali na oddeleni vela dawnikov a boli normalne doma u rodicov....aspon trosku ide doba dopredu 😉

Adulik...Patka je sikulka.... 😉

Iwusik...pradlo som vesala....

hasleerka
7. máj 2009

cica čau, súpravička ešte nie je objednaná, na čo čakáš?

iwus lesk je kúpený, hodím ti ho na foto čo povieš?.. aj tieniky mám .. ale mám aj strašne neposlušnú dcéru, také divadlo spravila v meste, že som sa hanbila a dovliekla som ju domov s plačom, balím jej veci do polepšovne

iwusska
autor
7. máj 2009

hasli ja som sa tých vecí do polepšovne nabalila kým to zaberalo, teraz ma už vysmejú 😀 😀 😀 hoď foto nech sa pokochám leskom 😉

cica13
7. máj 2009

hasli...a mne si co kupila?

hasleerka
7. máj 2009

cica nekázala si nič, ale ak treba podelím sa so zelenými tienikmi (odsypem) alebo kúsok ceruzky odlomím 🙂

u nás polepšovna ešte zaberá, len tiež veru neviem dokedy ... ale zaberá len u staršej, táto malá to má na háku, sedí hrá sa a vyspevuje si že ona do žiadnej polepšovne nejde 🙂

lilu18
7. máj 2009

a mneeee??? 😀

marcela79
7. máj 2009

Hasleerka, normálne si ma rozosmiala, lebo ja som balila veci do polepšovne už asi 100 - krát 😀 😀 😀 A ako pozerám, i Ivka balí.... 😀 😀 Babky, vy nakupujete, a ja nemôžem ... až ak ostanú peniažky z domčeka ☹

aadula
7. máj 2009

lilu ahoj 🙂

no keď chce tak je šikulka tá moja slečna...len ma mrzí, že sa tešila, že bude spievať v sobotu na míľa pre mamu, ale keď soplí..tak neviem či z toho niečo bude ☹

cica13
7. máj 2009

Juuuuj hasli..si zlata, ale zelene ja nieeeeeee 😖

Lilusik ahooooj 😲

hasleerka
7. máj 2009

chcem sem poslať foto ale neviem ako?

cica13
7. máj 2009

Hasli, uloz si to foto do svojho albumu

lilu18
7. máj 2009

cica-dufam ze si tu supravku uz objednala-pekna je a este super zelena 🙂
adula--chuda male--dako sa poliecte nech moze na svoje konicky a ten monitor,neviem,my sme nemali a prezili sme.Podla mna je to stres naviac

iwus--dake princezne posielas do polepsovne?? to nemoze byt pravda 😀

hasleerka
7. máj 2009

v albume už je a čo dalej ... ked to chcem pretiahnuť ako inokedy tak mi to nejde ☹

lilu18
7. máj 2009

cicaaaaaaaaa--co mas proti zelenej?? 😕 😀 😀 😀

hasleerka
7. máj 2009

aadula aj moja ide spievať aj tancovať v sobotu na mílu, tiež len dúfam že neochorie

lilu18
7. máj 2009

asi dam vivi v 3 r na tanec 😀 ked tu tak tancujete a spievate

aadula
7. máj 2009

hasliii supeeer..budem na vás myslieť, že tiež míľujete 😉

aadula
7. máj 2009

mne Paťka nebýva často chorá...ale tento rok mala mať na jeseň koncert...chytila nádchu...cez vianoce mala kiahne 😀 a teraz keď má spievať..tak zas má sople 😝 😝

hasleerka
7. máj 2009

no ked dovystupujú, tak sa pôjdeme aj my zaregistrovať a prejdeme si míľu

mne asi vymenili dieťa v porodnici, toto je dajaký čert bez rožkov

aadula
7. máj 2009

hasli len sa nevyhováraj ..iste celá mama 😀

hasleerka
7. máj 2009

aadula to je smola ... my sa našťastie držíme, už sme rok neboli chorí, len tak niake soplíky a kašlíky, ale nič vážne ... len dúfam, že nám príde tanečník, lebo na skúške nebol a ten druhý sa Zuzke nepozdával, sila také deti a už sú zohraté dvojky 🙂

iwus lesk je v albume, neviem to sem dať ... cica tak tebe aspoň kúsok tej ceruzky ... lila a adulka, vám teda odsypem toho tienika zeleného

hasleerka
7. máj 2009

som bola pozrieť aj v sekáči, že kúpim Zuzke dáke tepláky značkové ... som bola ale zhrozená, aké vyťahané a šedivé a akú cenu za to chceli ... som vbehla do hrabáku, za 119,- som jej kúpila novučké, madarské

aadula
7. máj 2009

haslerka..ja tiene nemôžem lebo by som hrozne vyzerala 😉 a Zuzka chodí aj na tanec aj na spev? Paťka tá chodí na spev už 5r. a na klávesy 3r. ... a nemá rada teóriu 😀

lilu18
7. máj 2009

hasler a co s tym budem robit 😀 😀 😀

hasleerka
7. máj 2009

lilu šak malovať sa ... aadula vôbec sa nemaluješ?.. ja tiež moc nie, ale ked ma tá vizážistka namalovala zeleným tienom tak sa mi to zapáčilo, že som si kúpila

aadula
7. máj 2009

haslerka, kým si malé a rýchlo rastú ..tak podľa mňa netreba drahé kupovať..hlavne nech sa páčia a ako tak vydržia keď sa často perú 🙂

lilu18
7. máj 2009

kocky celu cibulku aj redkovky som zozrala 😀 ani obed nepotrebujem 😀

lilu18
7. máj 2009

hasler-mam zelenu rada ale tiene nemusim.Ked uz tak len prirodne farby 😎 a najcastejsie takto 😎

adula ma pravdu i ked mam len 1 dieta 🙂

cica13
7. máj 2009

Lilu...nemam nic proti zelenej, ale mne zelene tiene vobec nejduuuuuuu ☹

Tu supravku asi objednam......vies stale vaham, a dufam, ze najdem nieco krajsie... 😨