Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

netmona
7. máj 2009

veru veru nedá,,,a MM ten ak si niečo zmyslí tak to hned kúpi,,,posledne,,,kôš na smeti na senzor, len sa nahneš odhodiť a sám sa otvori a zatvorí, 😉 ,,,,stal asi 60 €,,,no dosť

emily333
7. máj 2009

a taky co sam sa vynesie ste nevidely? 😀

netmona
7. máj 2009

🙂 ved to ,,,, za také € aj sám by mal docupkať ku kontajnerom 😀

netmona
7. máj 2009

ja idem vonku bobaka vyvenčiť 🙂

emily333
7. máj 2009

babenky dnes som bola na poste a prisiel tam kamos a vyhral na 4losoch 140eur 🙂 a nasa veduca vravela ze rozmyslala ze si ich kupi mala posledne 4 ale na nich pozabudla a predala a ked videla tu vyhru tak myslela ze ju slahne 😉 ☹

marcela79
7. máj 2009

To sa stáva Emily... Ja som dnes bola s Adamkom u kaderníčky......to bol ale zážitok 😀 😀 😅 Ešte že tá kaderníčka bola taká zlatá žena. Ja som prišla k.o. 😀

emily333
7. máj 2009

kade lietate kočeny? ☹

marcela79
7. máj 2009

Čo je s vami, keď tu nik nieje????? ☹ 😉

aadula
7. máj 2009

marcelka ahoj ja som tu 🙂 na chvíľku zatiaľ... tak ste sa strihali? a prvý krát? my ideme nášho Samuša už 4x zajtra ostrihať..on je podarený..sedí v stoličke a pozerá ako mu vlasy padajú..teda do teraz to tak bolo..uvidíme zajtra

emily333
7. máj 2009

a ja uz mam aj tlaciaren nainstalovanu tak mozem pisat aj tlacit 😀

renka9
7. máj 2009

adulik, este mam v pamati, ako moj brat vrieskal u holicky v kresle 😀

renka9
7. máj 2009

co ste sa vsetky dohodli, ze dnes nepridete ☹

emily333
7. máj 2009

renka ja som tuu 😉

renka9
7. máj 2009

momentalne som zatazena na riflove suknicky, aj tuto by som hned zobrala, ale minuly mesias som jej kupila tri 😵 , vaaaham 😒 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5449693

lilu18
7. máj 2009

aj ja som tuu--asi ordinujete 😵 😎

renka9
7. máj 2009

ja viem, ale kde je ostatok 😕
a co ides robit na tlaciarni?

emily333
7. máj 2009

uz som spominala ze prepisujem si odvolanie 😉

renka9
7. máj 2009

aha, vies ja ked som v robote, vsetko necitam, co pisete, len tak zbezne, tak mi vela veci unika 😝

aadula
7. máj 2009

renka ja mám výhodu, že mám mamu kaderníčku, tak asi to malý inak vníma keď ho starká strihá 😅

lilu brý večer 🙂

renka9
7. máj 2009

ahojcek lilu 🙂

cica13
7. máj 2009

Cafte, ja len mrk...prisli sme pred chvilou domov, boli sme v Baumaxe, nakupila som si muskatiky a nejake tuje na zahorie, Davidovi piesok do pieskoviska, muz to tam teraz isiel poodvazat a vymyslel si na mna, ze zajtra z Trencina ficime rovno na Zahorie.....tak musim ist zasa pobalit, nieco pozehlit a este si chcem posadit tie muskaty do kvetinaca
...fuuu a dostanem sa do postele o 1.00 a rano na 9.15 s Davidom do bazena ☹

lilu18
7. máj 2009

emily to co tak dlho odvolavas 😎 .Cim viac prepisujes tym viac chyb najdes a nakoniec prepises aj to dobre 😀

reni-pekna je-musis sama vediet ci tolko sukniciek vynosi 🙂

aadula
7. máj 2009

cica, tak veľa sily...máš toho ešte dosť 😕

cica13
7. máj 2009

No co sa tyka strihania Davida.....des a hruza...prvykrat v pohode so strojcekom a odvtedy len s hisakom, naposledy ho MM strihal noznickami, ked mi vecer zaspal na rukach...tak v spanku by ani mna nenapadlo strihat 😀 😀 😀

lilu18
7. máj 2009

cica-- ☹ muskaty pockaju 🙂

adula-nech mamca aj vivi ostriha 😵

emily333
7. máj 2009

noc uz je tu a cica este musi tolko makat 😀

cica13
7. máj 2009

Aduli....uz ma to nebavi, lietat stale hore dole...balit, vybalovat..... 😝 😝 😝 😝

aadula
7. máj 2009

cicuš vydrž..cez prázdniny to bude lepšie ..už ten mesiac aj niečo potiahneš 😉

aadula
7. máj 2009

lilu bez problémov..len musíš prísť do LV 😉 , ale škoda také pekné vlásky ostrihať 🙂

cica, u nás tu mali tiež také krásne muškátiky možno som aj spomínala krááásne také bordové a červené, ružové..len potom kde to z balkona popratať v zime..a chalupu nem máme

lilu18
7. máj 2009

cica-nemozes si jeden vikend volno urobit? ☹ al.nech ide muz s filipkom

muskaty obycajne v zime davame na chodbu,ale teraz ani nive ani stare-nem mame 😀 nie je ich kde dat 😠

adula som uz seba aj malu objednala o mes.ideme ku kadernicke obe 😀