• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
Adulik ahooooj....ved aj vy ste mi chybali, ale ja som sa sem fakt v klude nedostala.... :frowning2:
12. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky......tak ja po dlhej dobe pridem za vami a vas nikde....no to ste teda kamosky... :cry: :cry: :cry: :cry:
12. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica vieš ja som tu furt, len nemôžem stále preklikávať :grinning: musím aj niečo robiť, tak klikám len občas :grinning: hoci mám také nutkanie byť tu s vami stále :grinning: asi sa zo mňa stáva závislák na MK :grinning:
12. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ahoj, som rada, ze si aspon ty najdes cas.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ozi ..k tomu Davidovmu chodeniu....on prejde par krokov, niekedy celu miestnost, ale to je rozne, niekedy spravi 1-2 kroky a bac na zadok, este nedokaze dlho chodit.....
Na stranke DS mame podporu...baby sa tesia s nami... :slight_smile: http://www.downovsyndrom.sk/sds/?q=node/3334
tam sa tesime vsetky s kazdeho jedneho malinkeho pokroku nasich deticiek... :wink:
12. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze..pisem ako madar: ty najdes cas.....ale ved viete vsetky, ako to malo byt spravne.... :grinning: :grinning: :grinning:

Lilusik, Ivusik....kde ste mi?
12. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cica to je dobré že sa takto podporujete :slight_smile:
Davidko je šikovníček :slight_smile: :wink: cmuky, cmuk :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy diky moc.....
Prave som par fotiek pozmensovala, idem nahodit....
12. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je par fotiek: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2750300&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

mame ich vela, hlavne okolie fotene z hradu, ale nechce sa mi to zmensovat, tak som iba deticky nahodila.. :wink:
12. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica, perfektné to musí byť keď vás takto pochvália, ale stále tvrdím, že veľa robí aj maminkyna starostlivosť :slight_smile:

mne sa malý zobudil, rýchlo som halušky spravila, zavarila polievku a ideme papať
12. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik...díky...co potrebujes? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie... :wink:

Ja som vytiahla kare z mrazaku...takze varim asi az vecer....nevadi, chlapi aj tak neobeduju doma, okrem Davida... :wink:
12. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš mna sa malý zobudil o 5.15 h., skoro ma vystrelo...dali sme ho k nám, tak sa trošku váľal po nás, som mu dala knižku a v kuse ťa spomínal :grinning: ...ale je to beťár..lebo keď mu poviem, že čo je na obrázku nech povie..tak ani za svet..., ale keď ho nesledujeme ..pozerá si knižku a pekne povie cica
12. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis to...Samino ma lubi...este ma ani nepozna....ze mu posielam cmuk....a ja viem, ze to urcite nemysli 4nohu cicu, ale tetu Cicu z BA.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicušík jasné :wink: však zvykneme kuk spolu fotečky detičiek a tam vidí aj tetu cicu :slight_smile: Paťka si vykukala nejaké plavky, neviem či mám ísť do mesta, samej sa jej ich bojím dať kúpiť a ani cenu nevedela...a tak sa mi nikam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale neboj, ved je uz velka....neboj, nekupi zle..... :slight_smile:
David sa uz zobudil....."spieva" v postielke :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babenky so tuuuuu :wink:
cicušik :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásne fotečky, som kukala :grinning:
12. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwusik...no vitaj....kde si sa mi tulala?
12. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuska, ahoj :slight_smile:

cica, akú peknú šiltovku ma Davidko ...a Filip...do toho sa po ceste iste zaľúbili nejaké babenky :wink:
12. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak že mám prísť za Paťkou do mesta...ona si sama nekúpi..a taak sa neviem naštartovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...tak chod teda za nou a ked kupite, tak hod foto....

Tu siltovku som mu kupila v H&M aj s kratasmi.... :wink:

Filipovi MM nageluje aj vlasy a potom sa krpec nosi jak pav.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicušik bola som si dať urobiť gelové nechtíky cez obednú prestávku :grinning: veď musím byť kočka na prijímaní :grinning: :grinning:
12. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ahaa to čo si foto hodila..kraťasky a šiltovka...
12. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...ano..presne to.... :wink:

Ivusik, mne by gelove nechty nevdrzali ani tyzden..... :wink: :wink: :wink:
12. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicusik preco???? Ja ich mám druhý rok, aj v záhradke robkám a v pohode :grinning:
12. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ......... prišla som na chvíľku za vami :wink: Cicušik, krásne fotečky :slight_smile: Ivuš - tak gelové nechty, to budeš ale kočka... Mne ide na prijímanie neter - budúcu nedeľu, a vôbec neviem, čo jej mám kúpiť... Poradíte?
12. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
macka mne ide Ninka 24.5. takže sa nám to už kráti...
a darček je ťažko poradiť, ty ju poznáš a vieš čo by jej urobilo radosť :wink: ja plánujem náušničky z bieleho zlata
12. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem ja ale podvečer ešte nakuknem :wink: :dizzy_face:
12. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, nemala by som na to nervy chodit si ich kazdu chvilu dorabat....a ani cas :frowning2:
12. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivuš, veď mne neter tiež vtedy... :slight_smile:
12. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, hlásim sa na chvíľu ... varím na zajtra, lebo idem ráno k zubárovi ... cica pekné fotky, aj moja Zuzka má takú vo vežičke

no iwus odfot nechtíky ... ja som kedysi mávala tiež umelé, čakám kým Miška odrastie a dám si tiež potom gélové
12. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok