• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
autor
cucuš neroooob, ja som tu na skok, dnes mám toho akosi veľa :confounded:
13. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska už išli ja mam strach
13. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
napísala som že cucuš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veď vieš čo tam malo byť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neboj bude dobre :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...som tu, povtierala som parkety....a ten zasran maly je uz hore....spal tristvrte hodinu..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a prečo si povtierala parkety????? :grinning: :grinning: :grinning:
chytám ťa za slovíčka :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiis...nevsimaj si tie preklepy!!!!!!!

boli uz jak prasa....co David stale nieco rozmazava
13. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne Samuel buviná už dve hodinky :slight_smile:

mm porobil včera a dnes kopec skúšok, už len posledná z informatiky a má prvý ročník za sebou :slight_smile:)) študentík :slight_smile:)
13. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...ze mu drzim paste... :slight_smile:

Babule, ja idem zajtra na koncert :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha ake perfis pyzamko http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3563836 len skoda, ze Filipovi male a Davidovi velke :cry:
13. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica na aky aj ja cem ist :wink: boja polovicka sa unavila aj z kamosom :angry: :angry: tak uz dorobeneee joj ked ho nevidia ze doma tak je ok
13. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily som tú tvoju poslednú vetičku nejak nem pochopila :grinning:
13. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...idem na Davida....trosku nostalgie... :slight_smile:
13. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica suprové je :slight_smile: ...a mm odkážem ....teraz zalomil...vyčerpaný je :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja aby som fičala...píšem zoznam čo potrebujem z obchodu
13. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu, Ivus....toto sa mi paci pre bambulky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3563836 ale vy tusim len Kittynky (ci ako sa to pise) kupujete.... :unamused:
13. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás zas bude ten muzikál v športovej hale, že Príbeh ulice, Pati by sa to iste páčilo, tak možno s ňou pôjdem
13. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli, ja som si vcera nakupila v Tescu, aj Davidovi som tam sustaciky a kratase (take plazove) kupila.. :slight_smile:
13. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica--na davida :slight_smile: zober aj davidka :grinning: ..to pyzamko je super,ved zober vacsie..pre nasje velmi chlapcenske-to uz si mala vybera co obliect :grinning:
13. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli-drzim muzikovi tiez palce nech skusky zvladne :slight_smile:

cica co bolo v tescu?? ozaj uz prsiiiiii :grinning: ale len tak drobno
13. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš ja vôbec neviem kam pôjdeme na nákup...by som chcela aj do Tesca aj do terna .. a aj baterky do foťáka také tie lithiove potrebujem lebo už nefotí foťáčisko...a ideme na prijímanie v nedeľu a ešte do strieborníctva musíme zbehnúť...bohovsky sa mi nechce... :rolling_eyes: dnes som hrozne lenivá, aj ked doma som kde čo porobila ..do obchodov sa mi nechce ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus sak ani ja fak tpisem jak madar :grinning: ta ze sa moj draky milovany sa opil aj z kamosom :angry:
13. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ahaaaaaaaaa :grinning: :grinning: no však do večera ešte vytriezvie :grinning:
13. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...co v Tescu? No bola som na nakupe.... :grinning:

Tu uz neprsi...

Ja idem, na koncert s kamoskou...daj pokoj, ze Davida brat.... :dizzy_face:
emily co ste oslavovali :grinning: :grinning: :grinning:

adula-pod so mnou :slight_smile: idem do DM a skocim na obchodnu ul :grinning: mozme si sadkat na kavco
Emily...dobry je....na obed sa strulat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mal si to aspon na vecer nechat....
13. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilusik...ides do skoly?
13. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
++to ja len ze sa to tak siklo david k davidkovi :grinning: aj pre seba oblecko si kupila??no hod ake? mne tam nic nepadne do oka :confused:
13. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu tak to by som najradšej..pekne posedieť a kafíčko ... a do DM chodím tiež rada...tak ma čakaj :wink:
asi stred tyzdna oslavovali sak vytriezve ale na rebrik ho neposlem hoci mi slubil ze daco este porobi tak som mu povedala ze len uprace naradie lebo ked by spadol a polamal sa tak nedostanem ani fuka :grinning: tak mi povedal ze som zlatoopka :angry:
Ja som sa pomylila.....tam malo byt toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3563836 taketo by som urcite kupila, keby mam dievcatko
cica-idem,ale pred tym chcem postihat este dake obchodiky :grinning:
13. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok