• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
ahojcek--ahoj bodka--uz som tuuu :slight_smile:
17. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto zhana topanocky do vody?? som v tescu videla aj som nane kuk :grinning: 140sk stali
17. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lilu :slight_smile:
...netmona hľadala

...ako ste víkendovali?...chytali ste slniečko?
17. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ano aj sa na nas usmievalo :sunglasses: --nic vynimocne sme nerobili a vy??
17. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu som bola v robote :angry: ...potom došli chlapi pre mňa a išli sme k našim,tak som si pokecala s maminkou :slight_smile: ale aj s ocinom a s bráchom :slight_smile:
...a dnes ako v nedeľu :frowning2: ...doobeda kuchyňa s prestávkami na naloženie a vyloženie práčky...poobede sme išli do parku,trošku zase vyvetrať korčule a cestou domov na zmrzku,lebo chalani to už majú ako rituál :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom pekna nedela--tiez sme boli na zmrzke a korcule budu o rok :grinning:
17. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som normálne čumela :confused: korčulovali sa tam detičky čo nemali ani tri roky...boli také podarené :slight_smile:
17. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pred chvilkou sme vyprevadili navstevu tak uz teraz sa venujem iba vam :wink: haslerka posli mi adres na email
17. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm..mozno by sa mala tiez naucila-kamoska kupila svojej teraz a ona bude mat az v sept.tri roky a ze jej to ide :slight_smile: doma na koberci,na parketach sa smyka :grinning:

idem bodecka krasne snicky som zmordovana :pensive:
17. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu pa pa
17. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné sníčky liluška :confused: ...a nech ťa nikto nemorduje :wink:
ahoj emily :slight_smile:
17. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
17. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zduchly :frowning2:
17. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlásim sa po víkende :wink:
17. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blúdim po koňovi a počúvam csi :slight_smile:
17. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bludila poobede :wink: lebo inak nestiham :wink:
17. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. :slight_smile:
18. máj 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnecne ranko prajem :wink:
18. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekný deň j ja želám u nás je tak premenlivo..slniečko vykúka spoza mrakov a aj trošku pofukuje, skôr na búrku vyzerá, ale drží sa zatiaľ

hodila som nejaké fotečky http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2775298&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

iwuška, tak na prijímaní bolo tak, že ja som sa so Samkom vonku prechádzala, on by neobsedel...tak kým sme prišli ku kmotrovcom som bola dosť uťahaná :grinning: , Paťka hovorila, že jej sa viac páčilo ich prijímanie, ale tak to by asi každý tak hovoril :slight_smile:
18. máj 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulik krasne foto a torta urcite bola chutnuckaa mnaam dala by som si aj vam nabalili pre nas? :grinning:
18. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, želám krásne slnečné ránko :sunglasses:
adulka tak tortička bola krásnučká, aj tak chutila ako vyzerala? :wink: a nemáš foto neterky v šatách? ja to stašne rada obzerám a hlavne teraz :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška oni boli v takých rovnakých habitoch, hodím judnu :slight_smile:

a torta...ani mi nespomínajte..ma nahnevali...som chcela dobošovú...a keď ju kmotra rozkrojila...tak bola, že piškóta plnka, piškóta plnka, piškóta :angry: taká som bola nahnevaná, že až ... a mali ešte penové dva kalichy..tak dobre, že som trošku inú zobrala :slight_smile: , ale nebola najhoršia..len aj tak...ešte mi do objednávky napísala, že stretné, srdce, doboš...a toto podľa mňa doboš nie je :angry: a tak poviem...už sme skoro všetko zjedli..tak asi toľko bolo nabalené..., ale ja som nechcela veľa lebo však potom kto by to toho chodil? :grinning:
18. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiež dala dobošovú( asi máme rovnaké chute :grinning: ), som zvedavá ako sa im podarí :confused:
a tie hábity sa vám páčili? Ako to vyzeralo? lebo u nás budú tento rok prvý krát
18. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...sa pri vás napapkám a prečítam čo ste už popísali :wink: ...tuším píšete o torte,nemôžete do mňa hodiť jeden kusisko :grinning: :grinning: :grinning:...kujeeem :slight_smile:

:confused: slonisko...kto si?...ty si naša? :slight_smile:
18. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2775402&vReferer=%2Fphotos%2Faadula

iwuška takéto som ešte nevidela..u nás sú také trošku iné v LV, ale naše deti ešte nemali, tu na dvoch miestach bývajú prijímania...v tom druhom kostole už majú viac rokov deti také prehozy by som povedala a z predu je kríž, len som počula, že teraz ako je nový dekan prišiel, tak to zaviedol v celom meste...tak niektoré mamičky objednali dievčatám šaty a to im pod to dajú....ešte že ja mám teraz chalana..nebude problém :grinning:
18. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka ahoj, chytááááj :grinning: a slonisko by sa aj na mňa hodilo :grinning: , ale fakt neviem kto je to...sa nepredstavila
18. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slonisko je Bubi.....Iwuskina kamoska.....urcite si spominate
18. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik...krasne fotecky....aj ja sa pojdem pohrat s fotkami zo vcera a nejake 2-3 sem hodim

Torticka bola krasna......aj ja si prosim kusok....nas Filip dobosovu zboznuje....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ahooooooj :slight_smile: moji majú radi punčové zákusky, ale roty sú také ploské...tak som radšej dala takúto :wink: a ešte kúsok tortičky ostal, tak si pochuť
18. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok