Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
17. máj 2009

ahojcek--ahoj bodka--uz som tuuu 🙂

lilu18
17. máj 2009

niekto zhana topanocky do vody?? som v tescu videla aj som nane kuk 😀 140sk stali

bodka13
17. máj 2009

ahoj lilu 🙂
...netmona hľadala

...ako ste víkendovali?...chytali ste slniečko?

lilu18
17. máj 2009

🙂 ano aj sa na nas usmievalo 😎 --nic vynimocne sme nerobili a vy??

bodka13
17. máj 2009

v sobotu som bola v robote 😠 ...potom došli chlapi pre mňa a išli sme k našim,tak som si pokecala s maminkou 🙂 ale aj s ocinom a s bráchom 🙂
...a dnes ako v nedeľu ☹ ...doobeda kuchyňa s prestávkami na naloženie a vyloženie práčky...poobede sme išli do parku,trošku zase vyvetrať korčule a cestou domov na zmrzku,lebo chalani to už majú ako rituál 😀 😀 😀

lilu18
17. máj 2009

celkom pekna nedela--tiez sme boli na zmrzke a korcule budu o rok 😀

bodka13
17. máj 2009

som normálne čumela 😕 korčulovali sa tam detičky čo nemali ani tri roky...boli také podarené 🙂

emily333
17. máj 2009

ahojte pred chvilkou sme vyprevadili navstevu tak uz teraz sa venujem iba vam 😉 haslerka posli mi adres na email

lilu18
17. máj 2009

hm..mozno by sa mala tiez naucila-kamoska kupila svojej teraz a ona bude mat az v sept.tri roky a ze jej to ide 🙂 doma na koberci,na parketach sa smyka 😀

idem bodecka krasne snicky som zmordovana 😔

emily333
17. máj 2009

lilu pa pa

bodka13
17. máj 2009

pekné sníčky liluška 😕 ...a nech ťa nikto nemorduje 😉
ahoj emily 🙂

emily333
17. máj 2009

ahojte

emily333
17. máj 2009

kde ste zduchly ☹

andreah70
17. máj 2009

ahojte hlásim sa po víkende 😉

bodka13
17. máj 2009

blúdim po koňovi a počúvam csi 🙂

emily333
17. máj 2009

ja som bludila poobede 😉 lebo inak nestiham 😉

slonisko
18. máj 2009

Dobre ranko. 🙂

emily333
18. máj 2009

krasne slnecne ranko prajem 😉

aadula
18. máj 2009

ahojte, pekný deň j ja želám u nás je tak premenlivo..slniečko vykúka spoza mrakov a aj trošku pofukuje, skôr na búrku vyzerá, ale drží sa zatiaľ

hodila som nejaké fotečky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

iwuška, tak na prijímaní bolo tak, že ja som sa so Samkom vonku prechádzala, on by neobsedel...tak kým sme prišli ku kmotrovcom som bola dosť uťahaná 😀 , Paťka hovorila, že jej sa viac páčilo ich prijímanie, ale tak to by asi každý tak hovoril 🙂

emily333
18. máj 2009

ahoj adulik krasne foto a torta urcite bola chutnuckaa mnaam dala by som si aj vam nabalili pre nas? 😀

iwusska
autor
18. máj 2009

ahojte, želám krásne slnečné ránko 😎
adulka tak tortička bola krásnučká, aj tak chutila ako vyzerala? 😉 a nemáš foto neterky v šatách? ja to stašne rada obzerám a hlavne teraz 😀 😀 😀

aadula
18. máj 2009

iwuška oni boli v takých rovnakých habitoch, hodím judnu 🙂

a torta...ani mi nespomínajte..ma nahnevali...som chcela dobošovú...a keď ju kmotra rozkrojila...tak bola, že piškóta plnka, piškóta plnka, piškóta 😠 taká som bola nahnevaná, že až ... a mali ešte penové dva kalichy..tak dobre, že som trošku inú zobrala 🙂 , ale nebola najhoršia..len aj tak...ešte mi do objednávky napísala, že stretné, srdce, doboš...a toto podľa mňa doboš nie je 😠 a tak poviem...už sme skoro všetko zjedli..tak asi toľko bolo nabalené..., ale ja som nechcela veľa lebo však potom kto by to toho chodil? 😀

iwusska
autor
18. máj 2009

ja som tiež dala dobošovú( asi máme rovnaké chute 😀 ), som zvedavá ako sa im podarí 😕
a tie hábity sa vám páčili? Ako to vyzeralo? lebo u nás budú tento rok prvý krát

bodka13
18. máj 2009

ahojte 🙂 ...sa pri vás napapkám a prečítam čo ste už popísali 😉 ...tuším píšete o torte,nemôžete do mňa hodiť jeden kusisko 😀 😀 😀...kujeeem 🙂

😕 slonisko...kto si?...ty si naša? 🙂

aadula
18. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

iwuška takéto som ešte nevidela..u nás sú také trošku iné v LV, ale naše deti ešte nemali, tu na dvoch miestach bývajú prijímania...v tom druhom kostole už majú viac rokov deti také prehozy by som povedala a z predu je kríž, len som počula, že teraz ako je nový dekan prišiel, tak to zaviedol v celom meste...tak niektoré mamičky objednali dievčatám šaty a to im pod to dajú....ešte že ja mám teraz chalana..nebude problém 😀

aadula
18. máj 2009

bodečka ahoj, chytááááj 😀 a slonisko by sa aj na mňa hodilo 😀 , ale fakt neviem kto je to...sa nepredstavila

cica13
18. máj 2009

Ahojteeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

cica13
18. máj 2009

Slonisko je Bubi.....Iwuskina kamoska.....urcite si spominate

cica13
18. máj 2009

Adulik...krasne fotecky....aj ja sa pojdem pohrat s fotkami zo vcera a nejake 2-3 sem hodim

Torticka bola krasna......aj ja si prosim kusok....nas Filip dobosovu zboznuje....... 😝 😝 😝

aadula
18. máj 2009

cica ahooooooj 🙂 moji majú radi punčové zákusky, ale roty sú také ploské...tak som radšej dala takúto 😉 a ešte kúsok tortičky ostal, tak si pochuť