Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
18. máj 2009

aaduli mááám....mňam-mňam,dobrá je 😀
ahoj cicuš 🙂
...doboška ide aj u nás najlepšie,ale teraz som objavila super cukrárku a tá upiekla tortu podľa receptu mojej starkej =orechové pláty,poliate kávou aby bola šťavnatá,džem a plnka čokoládová
slonisko 🙂 🙂 🙂 ...už sme ťa odhalili...ako sa maskuješ 😀

marcela79
18. máj 2009

Ahojte, Adulka krásne fotečky,i my máme v nedeľu prijímanie - ide neter, už som jej i darček kúpila...

iwusska
autor
18. máj 2009

ja tým habitom raz neviem prísť na chuť 😨
bodka robíš chute 😝 😝
maci tak bude narovnako prijímaňovať 😀 a čo si jej kúpila?
cicuuuuš 🤐 🤐 🤐

bodka13
18. máj 2009

už nebudem iwuš,lebo aj mne sa slinky zbiehajú 😢 😀 😀
...u nás v už mávajú tie habity asi 3 roky... 😕 že aby si dievčence nezávideli,ktorá má aké šaty 😒

cica13
18. máj 2009

cafte bodecka, iwuska..... 🤐 🤐 🤐 🤐

iwusska
autor
18. máj 2009

aj u nás to zaviedli, ale ja som sa vzbúrila 😀 😀 😀
a toričku budeme mať aj my v nedeľu, nechám ti? 😀

cica13
18. máj 2009

Iwusik, odloz Filipovi do mrazaku...... 😉

iwusska
autor
18. máj 2009

cicušik odložím, a aj tebe 😵

emily333
18. máj 2009

to iba ja zas robiim? prave som dozehlila a zistila som ze moj drahy zobral kluce od domu a ma zamkol /aby som mu si nezdrhla 😠 / no este nastastie mame jeden vchod

bodka13
18. máj 2009

emily 😀 😀 😀 ...sa o teba bojí,to aby ťa neukradli 😀

emily333
18. máj 2009

bodka čo by ma kradli by som aj sama šla v mojom veku a robiť drahoty 😀 😀

aadula
18. máj 2009

emily 😀 ...som mala takého šéfa...tiež sa mu pár krát stalo, že ma v kancli zamkol 😀 potom som búchala susedom 😀

moje dieťa v kuse húka už som z neho na mraky 😠

bodka13
18. máj 2009

aaduli hľadaj gombík a vypni ho 😀 ...a prečo Samko narieka,hádam ho neobchádza choroba...nebude to tá poverčivosť,ukázala si nám fotky 😕

aadula
18. máj 2009

bodečka on húka už asi tri týždne...nechce rozprávať...a príde ku mne a len húka vôbec neviem čo chce...chcela som ho zobrať von teraz, ale ma aj chuť prešla, niekedy toho mám už dosť (myslím toho jeho revu)...asi dnes je ten deň..a to keby normálne plakal...ale to je fakt hmmm hmmm hmmm monotonne...

iwusska
autor
18. máj 2009

adulka želám pevné nervy 😖 neboj jeho to prejde, ja mám tiež niekedy pocit že mám vrtochov mojich báb plné zuby, včera som už dala jednu kľačať, oni vobec nevedia medzi sebou komunikovať 😠 ☹

bodka13
18. máj 2009

tak má asi uplakané obdobie ☹ ...a keď sa ho opýtaš aspoň ti prikývne? nepomáha ani že si ho pritúliš alebo sa robíš že nepočuješ ako mrnčí?...skús vydieranie 😀 niečo za niečo ...on prestane pišťať a pôjdete na piesok 😉

aadula
18. máj 2009

iwuš keby som mala Paťku doma, tak ho trošku zabaví..., ale on sa asi aj nudí...a zas keď ideme von, tak vôbec neide k deťom ... aj včera sme viaceré maminky boli vonku pred kostolom s deťmi..samozrejme Samko šiel úplne mimo..individualista.... a tvoje baby...možno teraz nevedia..ale keď vyrastú bude im super...budú naj. kamošky 😉

iwusska
autor
18. máj 2009

adulka dúfam že sa to zmení, teraz sú také hašterivé, ale len medzi sebou, k iným deťom v pohode
Samino je taký individualista? 😀

bodka13
18. máj 2009

jeej tak nielen naši chalani sa nevedia spolu normálne rozprávať 😀 ...dúfam že sa to čoskoro medzi nimi upokojí,ale niekedy zase žasnem ako si rozumejú 😉
...teraz som si spomenula ako iwka písala o kľačaní že náš Dado keď mal asi 2roky tak vrešťal,nechcel upratovať a ešte aj to čo som uložila rozhádzal a tak som ho postavila do kúta,on tam chudák v plači zaspal a keď prišiel MM domov ho išiel preložiť a pýtal sa ho prečo je v kúte?a Daduško: "ebo šom štel upatovať" 😀 😀 😀
...a posledné kútovanie si moji fešáci upravili...vybrali si kúty oproti sebe a v hádke pokračovali 😠 ...čo snimi budem robiť ☹ 😀

...to neva že nejde k ďeťom,hlavne že sa prehrá a nemrnčí 😉 ...asi mu ešte nechýbajú ako spoločnosť

andreah70
18. máj 2009

ahojte, práve som dorazila do roboty, bola som s deckámi u očnej.......obidvom dala silnejšie dioptrie 😠
boli sme hneď aj okuliare vyberať.......no tie ceny horor 😠 a poisťovňa preplatí 5 €.....je to smiešne keď rám stojí od 60 € vyššie
keď sa bavíte o tom hádaní detí.......ja som tiež dúfala, že z toho vyrastú, ale zdá sa mi že to je ešte horšie ☹

iwusska
autor
18. máj 2009

bodka 😀 😀 😀 😀 ja ich zásadne dávam každú do kúta čo najďalej od seba lebo by v tom tiež pokračovali 😀 😀 😀 ale oni ináč nedajú na seba dopustiť, hlavne keď sa jednej deje krivda z našej strany 😀 😀

iwusska
autor
18. máj 2009

andy nestraš 😖 😖
a k tej sume čo prepláca poisťovňa sa radšej nevyjadrujem, niekedy sa mi zdá že si z nás robia srandu a to platí všeobecne, napr. aj výška prídavkov na jedno dieťa, čo kúpiš za 500 korún???? 😠 😠 😠

andreah70
18. máj 2009

za 500 veru nič .........dáš deťom vreckové 😀 😀 oni sa aj tomu potešia 😀

bodka13
18. máj 2009

iwi veď nám pridali 🙂 ...prídavky sú už 640 na jedno dieťa 😠 😀 😀 😀
...je to smutné ako málo prispeje poisťovňa,fakt to je ako výsmech
andy... to akože sa mám pripraviť že ešte dlho u nás kľud nebude?
iwi veď to aj ja s bratom sme sa vadili ale keď ho mamina za niečo gezovala vieš ako som ho kryla 😀 😀 😀 ...hneď sme boli super dvojka 😀

cica13
18. máj 2009

fotecky: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

No u nas este hadanie nehrozi...kym bude David rozpravat, Filip bude pubis.... 😀

bodka13
18. máj 2009

pekné fotečky 🙂 ...cmúčik je ako hríbik na trávičke...no ale cicuš 😨 detská práca je zakázaná 😀 😀 😀 ešte že ho máte inak neviem dokedy by ste chalúpku opravovali 😉

cica13
18. máj 2009

No bodecky...to neviem ani ja.....cmucik to s tatinom zmakne prevou zadnou.... 😀 😀 😀

bodka13
18. máj 2009

😕 to čo mi robí ten kôň?...sa ako trasie a mihá 😠
...tú pohodu a klud na chalupe ti normálka závidím 🙂 ...v dobrom 😉

...lilu kde si?...ako je Vivke?

andreah70
18. máj 2009

bodka keď sa potrebujú kryť, tak to sú tiež zohratá dvojica 😀
cica pekné fotečky, ale ako vidím na chalupe roboty ako na kostole 😀 , ale neboj ani sa nenazdáš a budete to mať hotové 🙂 ešte, že máš šikovného mužíčka

iwusska
autor
18. máj 2009

cicuš som si ešpézetku napísala 😀 😀 😀 😀 😀 cmučik je fakt ako hríbik a taino fešáčisko 😵 😀 😀 😀 😀 a kde si ty?