• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
iwi čo ich pôjdeš do ďaleka vyzerať? :grinning: :grinning: :grinning: ...či keď postojí auto s takou špz sa schováš :grinning: :grinning: :grinning:
...ozaj a teba prečo s cmúčikom nefotia?...zober aj ty lopatu,nech máš dôkaz že si tvrdo pracovala na skrášľovaní domčeka :zipper_mouth:
18. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem.....za pochvalu.....Andy nas tatino je sikovny....si ho dobre odhadla...vsetko si robi sam.... :slight_smile:

Ivi...SPZ mame lahucku...po znamosti... :wink: Kde som ja? Predsa som fotila... :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivuska nas chce dat podla SPZ presmyrovat...co sme zac.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica ma napadla kravina,normálka sa červenám :pensive: ...všetko hádam nie :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

...som si konečne vlasy umyla :slight_smile: ...od včera doobeda som sa odhodlávala,aj vám sa tak chce?...vy ste určite šikulky
18. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemozem ho nechat na vsetko sameho.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aj ja som si prave fritol zmyla z vlasov :wink:
18. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj mňa to napadlo :grinning: :grinning: :grinning:
cicuš nie pršmýrovať, to aby som už zďaleka vedela že ideeeeeš :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to je tá moja lenivosť :angry: ...normálka by sme už aj hranolky na nich mohli robiť :grinning:
...tak len mu pekne pomáhaj,mužíkovi svojmu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy betarky jedny...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ivusik...uz si si aj dalekohlad nachystala? Nech nas vidis, ako vyrazame z Lubochne..... :grinning: :grinning: :grinning:

Bodecka...uz sme hviezdy..uz mame vlasky umyte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
...a neboj, pomaham mu.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš a pri ktorej konkrétnej činnosti mu pomáhaš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sa postavím na chalupu tak vás aj v Ľubochni uvidím :grinning: :grinning: :grinning:
sa máte keď ste si vlásky poumývali, až tu mi voňajú :grinning:
18. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...take veci sa tu nerozoberaju.....este neni neskora nocna hodina.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Parada...mas dobry dalekohlad.... :slight_smile:

No este tie vlasky trosku vyzehlit a mozem ist po obede von a na postu.... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či som sa vás už pýtala...na tú dovolenku do Chorvátska idete spolu?
18. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...vyzera, ze hej..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Iwusik....idete s nami? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=993495
cicušik pozri čo som našla pre cmučika :wink: :wink: :wink:
18. máj 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte herecky :slight_smile:
18. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj :slight_smile: ...kde si sa túlala?
18. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...super su, ale jemu budu urcite velke....lebo pise, ze aj do 2 rokov a cmucik je drobatko..... :frowning2:
18. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilusik ahoj.....co nove na poste? :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
škoda :frowning2:
lilu avooooj :zipper_mouth:
18. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seky som len vyplatila :grinning: a trosku sme sa potulali

adulik,cicusik--krasne fotecky,krasna rodinka :slight_smile:
18. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka...tiez su super robene.....ale z celeho srdca neznasam spidermana..... :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica-zhanas kratasky??ci len tak obzerate co by sa hodilo :grinning:
18. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cicuš ani jaaaaaa ho nemusiiiim práve som rozmýšľala že ľudia kupujú takú obludu :grinning: veď keď sa na neho pozriem tak sa zľaknem :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...viacmenej mam krasky kupene.....ale len tak, co padne do oka... :wink: :wink:

Ivi, Filip ma jedno tricko spidermanove...to som mu asi pred 2 rokmi kupila v H&M, lebo hrozne ho chcel, ale priznam sa, ze mu ho ani do skoly nedokazem dat..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a uz by si ho asi ani on nedal do skoly.... :slight_smile:
18. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja ho nemusím ale Davidko je ešte spidermanovský :grinning: ...najskôr som nevedela či malý ukazuje "paroháča" :angry: ale potom mi vysvetlii že tak vypúšťa pavučiny
...ale keby vás zachránil :grinning: :grinning: :grinning: taký spiderman,by ste sa nebáli :grinning: :grinning: :grinning:
lilu andrejka ahojte :slight_smile:

náhodou...byť tak spiderman...si lozím hore dole :grinning:
ahoj adulka--nadherna torticka,ale citam ze ste dopadli s nou ako my--velmi nechutila :sunglasses:
18. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ale áno bola dobrá chuťovo...ale ja som chcela dobošku a nie piškotovú s náplňou ..no čo ...nabudúce keď tam pôjdem, tak im to vytmavím :grinning:
18. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem teda tiez na MMA kuk-ste ma zase spravne nasmerovali :grinning:
18. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok