Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
18. máj 2009

cicušik kilo syra je samozrejmosťou a keď sa tak super naťahuje v horúcej polievke 😝 😝 😝 😝 😝

iwusska
autor
18. máj 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1003797
cicušik kukni, na chalupu super 😉

emily333
18. máj 2009

ahojte uz som si pokopala zemiaciky a aspon som prevetrala nove plavky aj ma dufam trosku opalilo 😎

aadula
18. máj 2009

tak ja paradojkovú ee...nemusím... to ja len kvôli Paťke a pretlak a kečup tiež kvôli nej ...ona si na všetko dáva kečup a má veľmi rada ten čo ja urobím..a keďže svokruša má vždy kopec paradajok, tak prečo nevyužiť 🙂

emily, tak susedia mali poplach 😉

emily333
18. máj 2009

asi hej lebo odisli zo zahrady 😀 😀

netmona
18. máj 2009

ahojte,,
emily..no veru dnes v pohode v plavkach,,fest teplo
aduli,,nas zasobuje švagrin s paradaj atď,,tak je to fajn,,už nech sú 🙂

netmona
18. máj 2009

no ja dnes som si ani nesadla,,upratovala som a už mi končí pračka,, 😒 ,,Zas...a Miškovi som kupila hokejky tak som musela v kuse sa ihrať 🙂

netmona
18. máj 2009

jaj,,idem dať kafe pri telke,,pa zatila 😉

emily333
18. máj 2009

ja si davam kavicku vonku v altanku aj z laptopom 😀 ta som caja no nee? 😀

cica13
18. máj 2009

Emily......to si fakt teda caja..... 😀 😀 😀 😀 😀

Ja idem na postu pre cmucikovu mikinu....konecne...lebo som sa tam doteraz nedostala.... 😀 😀 😀

emily333
18. máj 2009

drahy kladie dlazbu pri garazi a ja ho prrovokujem ze ja uz mam padla 😀 uz len veceru urobit ☹

marcela79
18. máj 2009

Ahojte, ja som tiež dnes ešte poriadne nesedela... 😠 Poviem Vám, že v robote som sa cítila viac fit ako teraz na MD. Dnes sa cítim ako slúžka... 😠

emily333
18. máj 2009

maca ja sa tak citim stale jak po ranajkach obede a veceri ked musim upratovat 😠

hasleerka
18. máj 2009

ahojte, čo porábkame ... už ste všetky po kávičke, ja som poobednajšiu ani nestihla, a teraz už je asi neskoro

emily333
18. máj 2009

haslerka aspon kakauko si urob abi si si aspon chvilku oddychla 😉

marcela79
18. máj 2009

Milá Haslerka, ja ju pijem teraz... Adamkovi idú ďalšie dva zúbky, a je hrozný... Dnes vrieskal na celú ulicu, keď som bola na pošte... 😅 Emily, máme to my ale údel...

emily333
18. máj 2009

maca aspon cela ulica vedela ze ide Adamkooo 😀

hasleerka
18. máj 2009

cica to pre tú zelené frog ideš?

maca ja už teraz moc nechcem kávu, lebo za hodinu idem na aerobic tak aby mi nežblnkala v bruchu, ja takú do kýblika pijem ... ale idem si aspoň takú maličkú zarobiť

emiily neboj, to ja aj bez kávy viem oddychovať ... niekedy sa síce nezastavím, ale odtial potial, ved od roboty aj kone kapú 😀 😀 😀

marcela79
18. máj 2009

Haslerka, že na aerobic.........to ja sa z domu ani nehnem, len keď idem do školy, a i to manžel ofrfle... 😠 Emily, máš pravdu, skoro ma porazilo... Asi stárnem už, lebo čo do frasa... 😠

emily333
18. máj 2009

maca my nestarneme iba deti nam rychlo rastuu 😀 ja uz mam veceru dovarenuu skoro 😉

marcela79
18. máj 2009

Ja chvála Bohu tiež, len tu mám nekonečný bordel... 😅 😕 Idem to tu trošku skultúrniť, i keď by som sa na to najradšej vybodla... a čo ty robkáš Emily okrem večere? Už aby som bola preč z bytovky, úplne ma to tu deprimuje... Ako je ti fajn... 😉

emily333
18. máj 2009

ta sa rozculujem na digi tv bo uz mame´druhy tyzden vypnute a uz som tam aj volala aj faxovala a furt nic ze este raz mam odfaxovat 😠 😠 😠 sa naseriem a zrusime to tak sa mi to vidii

hasleerka
18. máj 2009

no baby ja som zas na bytovke spokojná ... aj ked taký domček síce nie je zlý, len kopec starostí ...

macka ako mi je super ked si vypadnem zacvičiť ... ale niekedy musím ťahať aj tie moje dve herečky,

marcela79
18. máj 2009

Emily, tak tam urob horúco, nech vedia že si to nemajú dovoľovať... 😉 Haslerka, to ti verím, že ti je super, i ja by som niečo také uvítala... Ale s tým malým si to ani neviem predstaviť... 😅 Ja sa cítim na bytovke hrozne taká upnutá... Potrebujem mať nejaký iný priestor okolo seba... Každému vyhovuje niečo iné. ÁAAA, kuchyňa je uprataná... 🙂

hasleerka
18. máj 2009

macka, my furt kdesi labzujeme, takže by som asi tú chalupu nestíhala ... ale plánujem aspoň záhradu s chatkou niekde kúpiť, len tak si občas vybehnúť na svoje ... neviem akého máš malého, ja už chodím cvičiť dva roky, v poho sa postará mama alebo mm ....

emiliy tak to by som nervákovala aj ja, kebyže tv vypnuté, nie som síce tv maniak , ale panelák a ordin. sledujem ...

emily333
18. máj 2009

no mne v spalni ide tleko ako tak trosku zrni ale drahy uz rozpravky pozera lebo filmi uz vsetky videl 😀 😀

marcela79
18. máj 2009

No, Haslerka lenže moja mama pracuje 4 hodiny cesty od nás, a robí 10 dní a 4 dni má volno... Manžel robí na kamiónoch, a mám len jedného brata, ktorý býva v rodičovskom dome - otec je na dôchodku, ale 11 km od nás. 😠 ☹ A moja švagrinká teraz štátnicovala, robí v nemocnici na smeny, prestavujú rodičovský dom a majú 2 detičky, takže.... poraď si sám... Emily, kde si???????????

emily333
18. máj 2009

tu odvarala som cestovinku 😉

hasleerka
18. máj 2009

no macka tak to máš veru ťažké ... ja mám na toto super, že mama býva s nami

emily čo papáme s cestovinkou 😝

emily333
18. máj 2009

mesko s kukurickou mrkcickou a sampionikmi 😝