Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
19. máj 2009

bodka si ma prechválila 😀

marcela79
19. máj 2009

Ahojte, i ja mám perinky prezlečené, už i obliečky vyvesené, ďalšia práčka krúti, chladnička poumývaná, obed sa varí... 😀 no my dnes asi predbiehame jedna druhú 😀 😀 Emily, prajem ti to z celého srdca - bocian je múdre zviera 😀 😀 A čím rýchlejšie, lebo sa ti bude ťažšie zvykať - ako mne... 😅 Ivuš - tak ty sama v kancli - to poznám, ale moc sa mi to nepáčilo...Haslerka, a kde máš dievčence?

hasleerka
19. máj 2009

čo sme sa dnes všetky dohodli takto makať

macka, Zuzka je v škole a MIška už stepuje kedy konečne pôjdeme von

emily333
19. máj 2009

teraz som si citala horoskop a ze dnes praci velmi neublizim mala som to citat skor nie az ked som ovcie runo v rukach prala 😠

marcela79
19. máj 2009

No, to svet nevidel - také pracovité žienky, však? 😀 😀 😀 I ja čakám, keď sa dovarí a malý sa prebudí, ideme von - aspoň na chvíľku, lebo po obede sa musím učiť do autoškoly. A čo ty ideš robkať po obede? pozerám, že si z Považskej, otec tam má bratranca, pracuje ako policajt - chceli sme tam kúpiť pozemok, je to krásne mestečko, i keď ho poznám len tak letmo, veľmi sa mi tam páčilo... Emily - ty zaháňaš toho bociana, alebo kde si sa vytratila? 😀

marcela79
19. máj 2009

Emily, tak tu si... 😀 😀 A aké si znamenie?

marcela79
19. máj 2009

Moje dieťa už je hore, tak pa pa 😉 😀

emily333
19. máj 2009

nie tu som ale pozeram panelak sak sa neprepracujem jeden den 😀 ja som ryby znamenie

emily333
19. máj 2009

u nas tak krasne prsiiiiiiii a prsiiiiii 😅

bodka13
19. máj 2009

nie že nám to sem pošleš 😀 ...u nás bola nad ránom hrmavica a lialo ako z krhly

emily333
19. máj 2009

neboj to si necham pre nas ale iba na dnes 😀

bodka13
19. máj 2009

v tom paneláku sa to ako zamotáva 😕 ...som teraz dokukala

😕 kde sú všetky 😕

emily333
19. máj 2009

neviem a lilu tu este vobec nebola ☹ som ta navnadila na panelak? 😉

bodka13
19. máj 2009

dnes tu ozaj nikto nie je ☹ ...všetky sú asi na pošte 😀 😀 😀
...keď nemôžem pozerať večer,tak to musím na druhý deň dobehnúť 😉 ...mangela som sa včera pýtala čo bolo v paneláku a že nič 😠 ...no môžem sa na neho spoľahnúť že ma bude informovať 😀 😀 😀

lilu18
19. máj 2009

ahojte--idem vas pocitat a poppri tom obedikovat 🙂

emily333
19. máj 2009

ze nic 😀 ale opytaj sa ky futbal ide tak povie aj kto ake ma znamienko aspon ten moj by vedel 😀 .u nas je uz po dazdi nemusim polievat parada 😉

lilu18
19. máj 2009

emily--jejej-bocian u vas--tak to iste mimco priniesol--ale bez prace nie su kolace 😀

lilu18
19. máj 2009

ste tu facebook rozoberali 😎 a vajicovy konak bezomna popijali ☹ 😀 😀 😀

cica13
19. máj 2009

Ahojteeeee........
aj ja sa musim pochvalit, aka som "sikulka" ....nemam absolutne nic porobene, nemam ustlane, nemam riad umyty a ani sa mi pracka netoci a mam plnu kopu na zehlenie, dosli sme z plavania a JE MI DOBRE....... 😀 😀 😀 😀 😀 ......taka som ja sikovnica...... 😀 😀 😀 😀

V noci tu bola tak hrozna burka, ze chuda Filip sa bal, zamotal sa pod perinu, strsne to tu trieskalo na sidlisku, zue normalne som sa aj ja bala a cmucik sa vobec na to nezobudil...zlate to dieta... 🤐 🤐 🤐

bodka13
19. máj 2009

dobrú chuť lilu 🙂 ...čo papkáš?...a vajcový ešte včera večer vypili ☹ 😀

cica13
19. máj 2009

Emily....ten bocian je supis.....co robis este na konovi?????? Sup chlapa prilahnut.... 😀 😀 😀 😀

Bodecka....sme priatelky..... 😉 😉 😉 😉

aadula
19. máj 2009

ahojte

cica aha čo som našla..., nechceš 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5654136

cica13
19. máj 2009

Adulik...presne taky styl benetoniek mam po Filipovi, ale bez tych vackov, inak tak isto na gumu a boli to najlepsie gate ake mal....hrozne som ich mala rada.... 😉

cica13
19. máj 2009

Pocuvajte...vy sikulky.....ked uz mate porobene, dobehnite aj ku nam.......tu sa najde dost roboty aj pre vas... 😀 😀 😀

Chcela som vcera nieco porobit, ale vypadli sme o 16tej von a dosli sme o osmej vecer, rychlo deti do poriadku a uz sa mi zasa nic nechcelo.... 😀 😀 😀

lilu18
19. máj 2009

aj u nas bola v noci burka ,tusim aj krupy padali

bodka len spenat som robila-date si?? 🙂

adula--pekne--vzdy ma tu priamo na jednu str.nasmerujete 😀

cica--bodka--nie som kamoska ☹ --nie som na F 😎

lilu18
19. máj 2009

cica--nie si sama 😀 😀 😀 --sedim na konari a je mi dobre 😀 a brajgel okolo mna 😀

bodka13
19. máj 2009

a ešte sa aj rehníš 😀 😀 😀 ...tak šup na F lilu a budeme kamošky 😉 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5552131 ...celkom sa mi pozdávajú,len neviem ktorému...u nás sú momentálne lebky pre Martina in 😀

cicuš nemôžem dobehnúť 😢 ☹ ...musím ísť do roboty 😀 😀 😀 ...aká je mikina?

lilu18
19. máj 2009

brrr-to sa detskam paci?? 😕

fakt--hod sem mikinu,nasla som k nej gatuse,nech vidim ci pasuju?? 😀

bodka--rehlim--nemam navod na pouzitie F 😀

cica13
19. máj 2009

Lilu...si moj clovek.... 🤐 🤐 🤐 🤐 aj ja tu sedim....a okolo mna pohroma... 😀 😀 😀

lilu18
19. máj 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1007602--pre cmucika? 🤐

ozaj my tu len pre drobca a co filipko??ake ma ciselko?? 🙂