• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 II

11. júna 2009 
no teda bodka na mňa si zabudla :grinning: tn si nevymenovala :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ku komu sa nasáčkujeme k lile do jazier alebo k cice do bazéna :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej andy prepáč :frowning2: ...sa hanbím :pensive: ....ale že aj tn pomáha tomu že blava je stred :grinning:
20. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte hašlerku som zabudla ...a netmonu a zuzky,sloník je od iwky :wink: ...a maca je odkiaľ?

...všetky ktoré som nedopatrením zabudla prosím o odpustenie :pensive: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som blavu brala, alebo aj ako to mám napísať "cicine" záhorie :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: "cicine"záhorie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stred? sú Levice :grinning:
20. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale keď bude bazéén tak beriem aj to, že stred je záhorie :grinning:
20. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme sa vrátili z prechádzky, urobím si kávičku a idem upiecť nejakú dobrotku.. :slight_smile: Tak cudzích chlapov sa vám zachcelo... :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akú dobrotku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nezabudni aj sem hodiť kusisko :grinning: :grinning: :grinning:

kam ste zmizli?....zase nakupujete :confused:
20. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka ahoj ..., ale nie...na cudzích len kuk :wink:

bodečka, ja som šupla variť také masové guľlky a teraz žehlím..sa mi nechce, ale už asi 4 dni sa chystám tak už musím
20. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja nemusím :grinning: :grinning: :grinning: ...čo furt žehlíte :confused: si potom pripadám ako neporiadnica :frowning2: :grinning: ...som ti napísala na FB pod videjko :wink:
20. máj 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz papame a ideme uspavat-- :pensive: potom este kuk---bazen na zahori beriem :grinning:
20. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka som sa k tomu nejak dopracovala, teda v mailiku mi to ukázalo :slight_smile: nežehlím stále...veď práve, že sa k tomu mám problém dokopať :rolling_eyes:
20. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vy hviezdy jedni.....tak jeden vikend dojdete zamakat, ked uz chcete dojst do toho bazena.....a bude to rychlejsie urobene..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máš tolko lopát,či aké náradie je k tomu treba :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite vám hodím kusisko :grinning: , ale bude to len taký ovocný koláčik na osvieženie... :slight_smile: Cicuš, poriadne ich zamestnaj, keď sa im chce kúpania... :grinning: :grinning: :grinning: Adula, že na cudzích len - kuk :confused: :astonished: Doma to už poznáme, však? Žienky, dnes som kúpila perfektné paradajky, práve sa tu hostím...dáte si? Posielam vám... :slight_smile:
20. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marcelka teraz núkaš keď som svoju dojedla :grinning: ...a ešte bola aj kyslá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka...len kuk...na moje tiež len kuk druhým dovolím :grinning: :grinning:

cica jasné, že prídeme a hlavne keď mamina ten dobrý koláčik čo si spomínala upečie :wink:
20. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš, ak máš málo náradia, požičiam - teraz pri stavbe ho máme dosť...len rúk chýba :grinning: :grinning: Bodka, ja zbožňujem paradajky a jahody... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náradia je dost....treba rozhrabat zem, uvalcovat ju a dat do roviny, aby sa tam mohol bazen dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aduli neboj, bude aj kolacik..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže koláčik bude jahodkový? :slight_smile: ....inak aj taký dobrý červený melón by som si už dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka......cucoriedkovy....ale ked budu jahody....tak aj jahodovy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka mňam melonik mam aj ja rada..taký dobrý sladučkýýý hmmmmm
a niekto tu koncom týždňa aj meniny bude mať
:wink:
Počúvajte, máme akési čudesné chute, nie? Cicuš, a aký mama robí koláčik?
marcelka ja som bola včera na trhu a tiež som veľmi dobré paradajky kúpila, dokonca jeden ujo predával už aj jahodky...museli byť domáce lebo to taký starký...že by už boli jahody?
20. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5666627 ...aha čo som našla :grinning:

no taký som ešte nepapala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aaduli...kto? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kysnuty cucoriedkovy s posypkou...pllllno cucoriedok.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adula, neviem či už sú jahodky, u nás určite ešte nie. Výborné sú i lesné a nádherne voňajú... Bodka, že plávajúce plavky, no malého by som do nich asi len ťažko natiahla :grinning: :grinning: :grinning: Ale sú krásne...
20. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuč...keď chcem niečo dať do mma alebo na mmb to si mám objednaťbalíček aukcií alebo musím byť platiacou členkou?
iwuš :slight_smile: lilu :slight_smile: poraďte mi prosím

tie plavky sú dobré :grinning: čo všetko nevymyslia :wink:
20. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok